Pogumování válců, kol a kladek s vyšší životností.

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. AGT Zlín

Pogumování válců, kol a kladek s vyšší životností.

Druhy pogumovaných válců a kladek

V případě gumárenského průmyslu vám padne vhod spolupráce se společností, která provádí vývojové, konstrukční, výrobní o obchodní aktivity a spolupracuje s řadou společností v ČR i v zahraničí. Tou společností je Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

různé druhy pogumování válců, kladek

Zavedený systém managementu jakosti

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. byla založena v roce 1995 gumárenskými a pneumatikářskými specialisty. Aktivity společnosti jsou z oblasti vývojové, konstrukční, výrobní i obchodní a firma je členem České hospodářské komory. Kromě toho má zavedený certifikovaný systém managementu jakosti podle mezinárodní normy ISO 9001:2008 od roku 2005. Tento systém zahrnuje činnosti jako výrobu konfekčních membrán pro výrobu pneumatik, výrobky z technické pryže, Inženýring pro gumárenský průmysl.

Opravy i nové pogumování


Pogumované válce, válečky, kladky a kola

Mezi hlavní produkci společnosti patří výrobky jako válce pogumované černou nebo světlou pryží, válce drážkované a přítlačné válce pogumované pěnovou pryží. Firma AGT Zlín provádí opravy pogumování válců například přebroušením pryžového povlaku nebo nanesení nového pogumování na dodaná ocelová jádra válečku. Také vám dle vašeho výkresu nebo nákresu vyrobí nové pogumované válce včetně ocelových jader a následného pogumování.

Pogumované válce všeho druhu


Válce a kladky pogumované pryží i drážkované

Válce vám pogumují černou nebo světlou pryží tvrdosti 50-80 Sh. Na požádání lze válce pogumovat i potravinářskou pryží. Na přítlačné válce se dává měkká pěnová pryž tvrdosti okolo 20 ShA. Válce mohou být hladké s válcovým povrchem, bombírované nebo drážkované. Firma provádí pogumování válců do balíkovačů, oběžných kol na pásové pily (do průměru 530 mm), drážkovaných kol pásových brusek, kladek do etiketovacích strojů, bubnů na pásové dopravníky, podávacích kladek ve stolařských strojích, aj.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.agtzlin.cz/

Vydáno 03.08.2017
858 Zhlédnutí
Topováno 17.03.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pogumování válců, kol a kladek s vyšší životností.

Pogumování válců, kol a kladek s vyšší životností.
Gumárenské výrobky od společnosti AGT Zlín se vyznačují vysokou pevností, elasticitou, dlouhou životností a odolností proti otěru. V nabídce najdete např. membrány pro stroje na výrobu pneumatik, hadice do hadicových ventilů, pogumované válečky v mnoha provedeních pro široké využití a další ...

AGT Zlín: Výroba drážkovaných pryžových válců

AGT Zlín: Výroba drážkovaných pryžových válců
Důležitou součástí všech dopravníkových, balicích, navíjecích i dalších průmyslových strojů jsou pogumované válce. Jejich provedení hraje důležitou roli v činnosti celého zařízení. Společnost Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o., která se výrobou gumových válců zabývá již řadu let, rozšířila ...
PODSTRÁNKY

Pogumované válce

Pogumované válce
Pogumované válce světlou, černou nebo pěnovou pryží, drážkované pogumované válce

Pryžové výlisky

Pryžové výlisky
Výroba technické pryže, pryžové výlisky z formy, ostatní pryžové výrobky

Konfekční membrány pro výrobu pneumatik

Konfekční membrány pro výrobu pneumatik
Konfekční membrány pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. AGT Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.
www.agtzlin.cz
Adresa

Adresa

třída Tomáše Bati 385
Zlín 4 763 02

agt@agtzlin.cz
+420 577 105 841


Najdete nás také zde:

Facebookwww.pogumovanivalcu.czARES
captcha