Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.
AGT Zlín




Pogumování válců, kol a kladek s vyšší životností.

Gumárenské výrobky od společnosti AGT Zlín se vyznačují vysokou pevností, elasticitou, dlouhou životností a odolností proti otěru. V nabídce najdete např. membrány pro stroje na výrobu pneumatik, hadice do hadicových ventilů, pogumované válečky v mnoha provedeních pro široké využití a další produkty.


Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Společnost AGT Zlín se zabývá vývojem, konstrukcí, výrobou a prodejem výrobků gumárenského průmyslu. Jako člen České hospodářské komory a držitel certifikátu jakosti podle mezinárodní normy ISO 9001:2008 nabízí produkty špičkové kvality, které mají široké využití v mnoha oblastech průmyslu. Zakladatelé firmy patří mezi přední specialisty gumárenských a pneumatikářských technologií výroby s dlouholetou praxí, stejně tak zaměstnanci jsou kvalifikovanými odborníky v těchto oblastech, profesionalita a prvotřídní jakost je tedy zaručena.

 

Mezi hlavní činnosti firmy patří pogumování kladek, válců a kol, výroba technické pryže a konfekčních membrán pro výrobu pneumatik. Mezi klienty AGT Zlín patří např. majitelé průmyslových, strojírenských, dřevozpracujících, zemědělských a pneumatikářských provozů, ale i taková jména, jako je např. CONTINENTAL BARUM, MICHELIN, CONTINENTAL MATADOR RUBBER a další.

Pogumování kladek, válců a kol

Technická pryž určená k pogumování kladek, válců a kol se lisuje ve formách v dvouetážovém elektricky vyhřívaném lisu 800x800. Při kusové výrobě se nepoužívá forma, ale surová pryž se navine na válec a ten se zvulkanizuje ve vulkanizačním kotli. Dle požadavků zákazníka se pogumování provádí v černé nebo světlé barvě a v různých stupních tvrdosti. Pogumování válců se v AGT Zlín provádí do průměru 400 mm a délky 1500 mm jak pomocí běžných gumových směsí, tak i směsí pro vysoké zatížení v případě použití v náročnějších provozech. Gumový povrch je dále broušen a upravován podle dalšího využití, např. jej lze opatřit drážkami, textilní vrstvou atd.

Firma AGT Zlín také vyrábí přítlačné válce, které kromě běžných mechových gum pogumovává materiálem ELAST, jež se vyznačuje dlouhou životností a vysokou pružností. Přítlačné válce ELAST jsou nejnovější inovací firmy a získaly si velkou oblibu u nás i v zahraničí (Slovensko, Jižní Afrika).

 

Asociace gumárenské technologie Zlín se zabývá nejen pogumováním kladek, válců a kol, ale mimo jiné také nabízí výrobu kompletních pogumovaných válečků včetně hřídelů a ložisek podle individuálních potřeb a požadavků daného provozu.

 

Více informací o nabídce společnosti Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. naleznete na webových stránkách www.agtzlin.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.agtzlin.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


AGT Zlín: Výroba drážkovaných pryžových válců

AGT Zlín: Výroba drážkovaných pryžových válců

Důležitou součástí všech dopravníkových, balicích, navíjecích i dalších průmyslových strojů jsou pogumované válce. Jejich provedení hraje důležitou roli v činnosti celého zařízení. Společnost Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o., která se výrobou gumových válců zabývá již řadu let, rozšířila své technologické vybavení a zahájila výrobu drážkovaných gumových válců, které oproti hladkému provedení přináší celou řadu výhod.

Vydáno 29.03.2016
Druhy pogumovaných válců a kladek

Druhy pogumovaných válců a kladek

V případě gumárenského průmyslu vám padne vhod spolupráce se společností, která provádí vývojové, konstrukční, výrobní o obchodní aktivity a spolupracuje s řadou společností v ČR i v zahraničí. Tou společností je Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Vydáno 03.08.2017



Vydáno 14.08.2013
2598 Zhlédnutí
Topováno 02.10.2018

Pogumované válce

Pogumované válce

Pogumované válce světlou, černou nebo pěnovou pryží, drážkované pogumované válce

Pryžové výlisky

Pryžové výlisky

Výroba technické pryže, pryžové výlisky z formy, ostatní pryžové výrobky

Konfekční membrány pro výrobu pneumatik

Konfekční membrány pro výrobu pneumatik

Konfekční membrány pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily