TENZOVÁHY, s.r.o.

Vydáno 06.09.2017
50 Zhlédnutí
Topováno 13.03.2018

Výroba vah a ostatních systémů pro vážení těžkých nákladních automobilů a dalších věcí i pro průmysl

Kdo by neznal klasické váhy, ovšem společnost Tenzováhy vyrábí něco daleko originálnějšího. Jedná se o váhy pro dopravu a průmysl. Každému zákazníkovi navrhnou typ zařízení a zaškolí obsluhu.

TENZOVÁHY, s.r.o. – systémy vážení pro dopravu a průmysl

Společně s novým produktem přichází také servis a údržba

Silniční váhy pro nákladní automobily můžete potkat po celé České Republice. Hledáte podobnou váhu a nevíte si rady při jejím výběru? Na tuto společnost se můžete obrátit i s jakýmikoliv dotazy. Zajišťují individuální řešení a snaží se vybrat pro každého klienta odpovídající systém vážení. Vypracují projektovou dokumentaci a zajistí odborné řešení vaší situace. Po záruční době se budou nadále o provoz tohoto zařízení starat.

Katalog produktů k prolistování


Pro jaké oblasti se hodí tyto systémy vážení?

Tyto speciální váhy můžete využít nejenom na silnicích pro vážení nákladních automobilů, ale také najdou své uplatnění v logistických centrech. Zajišťují i oblast průmyslu. Spolehnout se na ně můžete v lomech, pískovnách, při stavbě silnic, při převážení stavebního materiálu, betonu nebo najdou své uplatnění i pro chemické a petrochemické závody.

Zaměření společnosti a kompletní zajištění služeb


Vážení vozidel pro zjištění hmotnosti nákladu

V dnešní době je zkrátka zapotřebí, abychom vše měli správně a také abychom nepřetěžovali silnice a vozidla nákladem. Proto se systém vážení hodí i pro kompostárny, biospalovny nebo státní správu, která je může využít k vážení za jízdy na dálnicích.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tenzovahy.cz