Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

SK Fasády s.r.o.

Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

SK Fasády s.r.o.Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

Graffiti, pro mladé lidi velká zábava. Předhánějí se, kdo nakreslí hezčí a originálnější obrázek. Jako kdyby si tím značkovali své území, ovšem velice často přitom nedbají na soukromé vlastnictví a proto různé druhy obrázků můžeme vidět všude kolem sebe.

Anti Graffiti System, SK Fasády s.r.o.

Na zdech, tramvajích a bohužel i na našich domovech

Ostrava a přilehlé blízké části, které sahají, až k Opavsku jsou sprejováním postiženy opravdu hodně. Kam se podíváte, tam uvidíte nějaký nesmyslný nápis, který často nejde ani přečíst. Vyčistit povrch od graffitů je nadlidský úkol.

Profesionální odstraňování graffitů


Jak bojovat v těchto případech?

Co může obyčejný člověk dělat? Na to známe odpověď! Můžete se obrátit na společnost, která se zabývá profesionálním odstraňováním graffitů. Odstraňují nápisy a obrázky z budov a čistí fasády. AGS je produkt, který je šetrný pro čištění, ale vyčistí vše bez váhání. Zajistí také ochranu povrchu a zabrání opětovnému pronikání do materiálu. Odstraňuje dokonce i organické nečistoty, mechy, houby, plísně a také prach a smog. Díky tomu chrání povrch i před vlivy z okolního prostředí.

Novodobý a velice úspěšný Anti Graffiti System


Neznáte ještě AGS?

Anti Graffiti System je produkt na kapalné a gelové bázi. Už nemusíte mít hadr a kartáč v ruce, když budete potřebovat vyčistit svou fasádu. AGS odstraňuje skvěle nanesenou barvu z hladkých, porézních i nasákavých povrchů. Použít jej můžeme jak venku, tak i vevnitř. Perfektních výsledků dosahují i při čištění betonu, žuly, mramoru, pískovce, cihly, obkladů, dlaždic a je vhodný i pro kovy, takže s ním vyčistíte i značky.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.skfasady.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

Mnoho lidí to důvěrně zná. Ráno se člověk probudí a zjistí, že se jeho dům či plot přes noc stal nedobrovolně malířským plátnem, tedy spíše terčem útoků vandalů. Před sprejery a různými pouličními rádoby umělci se dá těžko bránit, ale je možné být na ně dobře připraven. Odstranění graffiti je sice za normálních okolností náročná činnost, ale když víte, jak na to, máte vyhráno!

Vydáno 04.10.2016
Chraňte se proti graffiti s firmou SK Fasády

Chraňte se proti graffiti s firmou SK Fasády

Neúcta sprejerů občas nezná meze. Graffiti se velmi často objevují na prostředcích hromadné dopravy, ale na také na fasádách panelových či rodinných domů. Sprejeři si však neuvědomují, že odstraňování graffiti není vůbec jednoduché. Alespoň v případě, pokud byste se rozhodli k čištění fasády svépomocí. Jestliže se ale chcete graffiti zbavit dokonale a svou fasádu ochránit před další nevyžádanou kresbou, bude nejlepší se obrátit na odborníky.

Vydáno 20.11.2015Vydáno 06.09.2017
140 Zhlédnutí
Topováno 14.10.2020