SK Fasády s.r.o.

Vydáno 06.09.2017
77 Zhlédnutí
Topováno 22.06.2018

Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

Graffiti, pro mladé lidi velká zábava. Předhánějí se, kdo nakreslí hezčí a originálnější obrázek. Jako kdyby si tím značkovali své území, ovšem velice často přitom nedbají na soukromé vlastnictví a proto různé druhy obrázků můžeme vidět všude kolem sebe.

Anti Graffiti System, SK Fasády s.r.o.

Na zdech, tramvajích a bohužel i na našich domovech

Ostrava a přilehlé blízké části, které sahají, až k Opavsku jsou sprejováním postiženy opravdu hodně. Kam se podíváte, tam uvidíte nějaký nesmyslný nápis, který často nejde ani přečíst. Vyčistit povrch od graffitů je nadlidský úkol.

Profesionální odstraňování graffitů


Jak bojovat v těchto případech?

Co může obyčejný člověk dělat? Na to známe odpověď! Můžete se obrátit na společnost, která se zabývá profesionálním odstraňováním graffitů. Odstraňují nápisy a obrázky z budov a čistí fasády. AGS je produkt, který je šetrný pro čištění, ale vyčistí vše bez váhání. Zajistí také ochranu povrchu a zabrání opětovnému pronikání do materiálu. Odstraňuje dokonce i organické nečistoty, mechy, houby, plísně a také prach a smog. Díky tomu chrání povrch i před vlivy z okolního prostředí.

Novodobý a velice úspěšný Anti Graffiti System


Neznáte ještě AGS?

Anti Graffiti System je produkt na kapalné a gelové bázi. Už nemusíte mít hadr a kartáč v ruce, když budete potřebovat vyčistit svou fasádu. AGS odstraňuje skvěle nanesenou barvu z hladkých, porézních i nasákavých povrchů. Použít jej můžeme jak venku, tak i vevnitř. Perfektních výsledků dosahují i při čištění betonu, žuly, mramoru, pískovce, cihly, obkladů, dlaždic a je vhodný i pro kovy, takže s ním vyčistíte i značky.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.skfasady.cz