Chraňte se proti graffiti s firmou SK Fasády

SK Fasády s.r.o.

Chraňte se proti graffiti s firmou SK Fasády

SK Fasády s.r.o.Chraňte se proti graffiti s firmou SK Fasády

Neúcta sprejerů občas nezná meze. Graffiti se velmi často objevují na prostředcích hromadné dopravy, ale na také na fasádách panelových či rodinných domů. Sprejeři si však neuvědomují, že odstraňování graffiti není vůbec jednoduché. Alespoň v případě, pokud byste se rozhodli k čištění fasády svépomocí. Jestliže se ale chcete graffiti zbavit dokonale a svou fasádu ochránit před další nevyžádanou kresbou, bude nejlepší se obrátit na odborníky.

Odstraňování graffiti, Ostrava

Odstraňování graffiti nechte profesionálům

A ty najdete ve firmě SK Fasády, která se zaměřuje právě na odstraňování graffiti a čištění fasád. Díky pracovníkům firmy SK Fasády už nebudete muset sami do úmoru drhnout malbu na své omítce a při natírání krycí vrstvy se modlit, ať improvizované řešení zabere. Firma SK Fasády má totiž dlouhodobé zkušenosti, díky nimž půjde odstraňování graffiti snadno a rychle. A navíc dokáže vaši fasádu ochránit před dalším útokem sprejerů.


Ochranná vrstva, která zachytí sprejovou barvu

Je vůbec možné dům před sprejery, kteří nemají respekt k soukromému majetku, ochránit? Ano, a dokonce se nemusí jednat o nákladné řešení jako je kamerový systém či speciálně vycvičení hlídací psi. Jedná se o tzv. produkty AGS – Anti Graffiti System, kterým disponuje firma SK Fasády. Trik těchto speciálních produktů AGS spočívá v tom, že jejich ochranná vrstva zachytává nanesené sprejové barvy či fixy a nepropouští je do hlubší struktury fasády. Díky tomu bude pro vás odstraňování graffiti a čištění fasády daleko jednodušší

Více informací o AGS – Anti Graffiti System najdete zde


Univerzální ochrana vám ušetří peníze

Produkty AGS jsou založené na vodní a gelové bázi a odstraňování graffiti a následná ochrana jim nedělá problém na hladkých, porézních i nasákavých površích, a to jak venku, tak uvnitř. Velkou výhodou je to, že mohou být použity téměř na jakémkoliv povrchu, a navíc na ně firma SK Fasády garantuje záruku 5-7 let. Ochranné produkty AGS také mimo jiné prodlužují životnost fasády, což znamená, že ušetříte za provozní náklady. A především – díky ochranným produktům firmy SK Fasády budete mít levnější čištění fasád po dalším nevyžádaném graffiti, než kdybyste ochranné prostředky nepoužili.

Podívejte se, jaké má firma SK Fasády výsledky


Proč zvolit firmu SK Fasády?

Firma SK Fasády dlouhodobě spolupracuje se švédskou společností Trion Tensid AB. Tato proslulá firma vyniká v oboru odstraňování graffiti a čištění fasád a zkušenosti sbírá již od roku 1983, kdy byla založena. Je skvělé, že i čeští zákazníci mohou poznat účinné produkty této švédské firmy, neboť firma SK Fasády se v dubnu 2015 stala jejím výhradním distributorem a prodejcem v České republice. Nedejte sprejerům a jejich graffiti sebemenší šanci, chraňte se s firmou SK Fasády.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.skfasady.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

Graffiti, pro mladé lidi velká zábava. Předhánějí se, kdo nakreslí hezčí a originálnější obrázek. Jako kdyby si tím značkovali své území, ovšem velice často přitom nedbají na soukromé vlastnictví a proto různé druhy obrázků můžeme vidět všude kolem sebe.

Vydáno 06.09.2017
Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

Mnoho lidí to důvěrně zná. Ráno se člověk probudí a zjistí, že se jeho dům či plot přes noc stal nedobrovolně malířským plátnem, tedy spíše terčem útoků vandalů. Před sprejery a různými pouličními rádoby umělci se dá těžko bránit, ale je možné být na ně dobře připraven. Odstranění graffiti je sice za normálních okolností náročná činnost, ale když víte, jak na to, máte vyhráno!

Vydáno 04.10.2016Vydáno 20.11.2015
265 Zhlédnutí
Topováno 30.06.2016