Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

SK Fasády s.r.o.

Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

SK Fasády s.r.o.Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

Mnoho lidí to důvěrně zná. Ráno se člověk probudí a zjistí, že se jeho dům či plot přes noc stal nedobrovolně malířským plátnem, tedy spíše terčem útoků vandalů. Před sprejery a různými pouličními rádoby umělci se dá těžko bránit, ale je možné být na ně dobře připraven. Odstranění graffiti je sice za normálních okolností náročná činnost, ale když víte, jak na to, máte vyhráno!

Šetrné odstranění graffiti z různých povrchů zajistí společnost SK Fasády.

Odstranění graffiti z plotů, MHD i zdí

Vlastníte auto, autobus, chatku, dům, či jakoukoli další nemovitost či věc, která zůstává často venku bez dozoru? Pak je docela možné, že dřív či později budete muset řešit otázku, jak na odstraňování graffiti, sprejerských nápisů či útoků fixařů. Pokud se do toho pustíte sami, bude to velmi náročné a navíc pravděpodobně poškodíte fasádu či nátěr. Jestliže chcete povrch vyčistit opravdu důkladně a šetrně, budete se muset obrátit na kvalitní a odbornou firmu.

Je potřeba si ale uvědomit i to, že odstraňování graffiti není jen otázkou řešení problému, ale také prevence. Důležitá je totiž i ochrana povrchů, díky které lze jejich znečištění odstranit mnohem lépe. Společnost SK Fasády za vás vyřeší čištění následků sprejerských útoků, které již proběhly, ale také vás dobře připraví na případná další umělecká díla na vašich vratech.

Firma SK Fasády je odborník v oblasti odstraňování graffiti


Samotné čištění graffiti i prodej produktu pro prevenci i odstraňování graffiti

Společnost SK Fasády se zabývá jak samotným čištěním povrchů (nejen od graffiti, ale i od organických a dalších nečistot), tak i distribucí a prodejem profesionálních prostředků odborníkům. Poskytuje procedury, díky kterým se už nemusíte bát obtěžujících sprejerů. Využijte následujících služeb:

- profesionální odstraňování graffiti šetrnými prostředky
- impregnace povrchů a speciální čištění
- důkladně odstraňování atmosférických, organických i jiných nečistot
- ochrana povrchů anti graffiti nátěrem se zárukou 7 let
- komplexní anti graffiti podpora pro vybrané objekty
- prodej kvalitních přípravků profesionálním uživatelům
- poradenství a praktické ukázky odstraňování graffiti

Buďte před sprejery napřed a použijte i antigraffiti ochranu, která v tomto případě pomůže víc, než drahý kamerový systém. Společnost SK Fasády disponuje Anti Graffiti Systemem AGS, který vytváří na površích speciální ochrannou vrstvu. Ta zachytává barvy, fixy a spreje a nepropouští je hlouběji do struktury povrchu. Díky tomu je následné čištění rychlé a snadné.

AGS je vhodný na spoustu povrchů, více se dozvíte zde.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.skfasady.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

Graffiti, pro mladé lidi velká zábava. Předhánějí se, kdo nakreslí hezčí a originálnější obrázek. Jako kdyby si tím značkovali své území, ovšem velice často přitom nedbají na soukromé vlastnictví a proto různé druhy obrázků můžeme vidět všude kolem sebe.

Vydáno 06.09.2017
Chraňte se proti graffiti s firmou SK Fasády

Chraňte se proti graffiti s firmou SK Fasády

Neúcta sprejerů občas nezná meze. Graffiti se velmi často objevují na prostředcích hromadné dopravy, ale na také na fasádách panelových či rodinných domů. Sprejeři si však neuvědomují, že odstraňování graffiti není vůbec jednoduché. Alespoň v případě, pokud byste se rozhodli k čištění fasády svépomocí. Jestliže se ale chcete graffiti zbavit dokonale a svou fasádu ochránit před další nevyžádanou kresbou, bude nejlepší se obrátit na odborníky.

Vydáno 20.11.2015Vydáno 04.10.2016
88 Zhlédnutí
Topováno 04.04.2018