KERSTAV SZABOVÁ s.r.o.

Vydáno 12.09.2017
59 Zhlédnutí
Topováno 20.10.2017

Koupelnové studio Kerstav Teplice

Mnoho let zkušeností, praxe v oboru a také sledování nových trendů, to všechno pomáhá profesionálnímu týmu, aby s každým vytvořili návrh, který bude v očích klienta nejkrásnější.

Obklady a dlažby, koupelnové studio Kerstav Teplice

Historie firmy aneb od počátku do konce

Začínali jako prodejci obkladů, dlažeb, stavební chemie a ukončovacích profilů. Postupem času se rozšířili a zakomponovali do svého sortimentu zboží kompletní vybavení koupelen. V dnešní době mají k dispozici moderní sprchové kouty, vany, sanitární techniku, baterie a různé koupelnové doplňky. Široká škála dává prostor každému zákazníkovi. Najdete zde levný i dražší, tradiční i designový, běžný i značkový sortiment zboží.

V koupelném studiu uvidíte i vzorkové koupelny


Chcete se ve svém domově cítit jako na zámku?

Pak neváhejte! Každý si může dopřát mít kolem sebe trochu luxusu, když po něm touží. Pokud zvolíte tuto firmu, pak Vás rozhodně nezklame výběrem značek, protože se snaží dbát na vysokou kvalitu výrobků a to jak českých tak i zahraničních výrobců například obkladů a dlažeb z Itálie a Španělka. Země, kde se rodí nápady, vzory a krása každého kousku. Nechejte se také inspirovat půvabem a krásou tohoto koupelnového designu.

Podívejte se na nejnovější katalog, který zahrnuje jak obklady a dlažby různého typu, tak i další koupelnový sortiment


Každý rok se věnujeme nejnovějším trendům

Samozřejmostí je poskytování služeb v oblasti poradenství a prodeje. Toužíte-li po dokonalé koupelně, která bude nejenom krásná na pohled, ale také praktická, účelová, moderní, sympatická, vkusná a originální, pak navštivte koupelnové studio v Teplicích. Čeká Vás osobní přístup i přívětivá cena.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kerstav.cz