Koupelnové studio Kerstav Teplice

Mnoho let zkušeností, praxe v oboru a také sledování nových trendů, to všechno pomáhá profesionálnímu týmu, aby s každým vytvořili návrh, který bude v očích klienta nejkrásnější.

Obklady a dlažby, koupelnové studio Kerstav Teplice

Historie firmy aneb od počátku do konce

Začínali jako prodejci obkladů, dlažeb, stavební chemie a ukončovacích profilů. Postupem času se rozšířili a zakomponovali do svého sortimentu zboží kompletní vybavení koupelen. V dnešní době mají k dispozici moderní sprchové kouty, vany, sanitární techniku, baterie a různé koupelnové doplňky. Široká škála dává prostor každému zákazníkovi. Najdete zde levný i dražší, tradiční i designový, běžný i značkový sortiment zboží.

V koupelném studiu uvidíte i vzorkové koupelny


Chcete se ve svém domově cítit jako na zámku?

Pak neváhejte! Každý si může dopřát mít kolem sebe trochu luxusu, když po něm touží. Pokud zvolíte tuto firmu, pak Vás rozhodně nezklame výběrem značek, protože se snaží dbát na vysokou kvalitu výrobků a to jak českých tak i zahraničních výrobců například obkladů a dlažeb z Itálie a Španělka. Země, kde se rodí nápady, vzory a krása každého kousku. Nechejte se také inspirovat půvabem a krásou tohoto koupelnového designu.

Podívejte se na nejnovější katalog, který zahrnuje jak obklady a dlažby různého typu, tak i další koupelnový sortiment


Každý rok se věnujeme nejnovějším trendům

Samozřejmostí je poskytování služeb v oblasti poradenství a prodeje. Toužíte-li po dokonalé koupelně, která bude nejenom krásná na pohled, ale také praktická, účelová, moderní, sympatická, vkusná a originální, pak navštivte koupelnové studio v Teplicích. Čeká Vás osobní přístup i přívětivá cena.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kerstav.cz

Vydáno 12.09.2017
213 Zhlédnutí
Topováno 20.10.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Obklady z přírodního kamene se pyšní jemnou elegancí a snadnou instalací

Obklady z přírodního kamene se pyšní jemnou elegancí a snadnou instalací
Obklady a dlažby patří dlouhodobě mezi oblíbené prvky, které vynikají svou praktičností a originalitou. Obklady a dlažby jsou vhodné do všech koupelen, kuchyní i dalších prostor včetně exteriérů, v současnosti je trh plný nepřeberného množství materiálů i barev. Velkou renesanci v dnešní době ...

TECHNOART - moderní úprava dlaždic pro každého

TECHNOART - moderní úprava dlaždic pro každého
Vybaví se vám při slovu dlaždice pouze šedé kostky? Dlažba ale nemusí být jen nudná jednolitá hmota. Že to jde dělat i moderní, vkusnou a zábavnou formou ví dobře společnost KERSTAV SZABOVÁ. Díky špičkovým strojům vám splníme jakékoliv přání.

Mozaika, nebo obklady z přírodního kamene?

Mozaika, nebo obklady z přírodního kamene?
Obklady, dlažby, mozaiky, sanitární keramika nebo baterie. Všechny tyto prvky napomáhají našemu domovu získat nejen ojedinělý vzhled, ale zároveň také zaručují jeho praktičnost. Dnes už si navíc můžeme vybrat z nepřeberného množství materiálů, barev a povrchů, takže se každá koupelna, kuchyně, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KERSTAV SZABOVÁ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KERSTAV SZABOVÁ s.r.o.
www.kerstav.cz
Adresa

Adresa

Mánesovo náměstí 813/6
Teplice 415 01

kerstav@kerstav.cz
+420 417 577 191


Najdete nás také zde:

ARES
captcha