Mozaika, nebo obklady z přírodního kamene?

Obklady, dlažby, mozaiky, sanitární keramika nebo baterie. Všechny tyto prvky napomáhají našemu domovu získat nejen ojedinělý vzhled, ale zároveň také zaručují jeho praktičnost. Dnes už si navíc můžeme vybrat z nepřeberného množství materiálů, barev a povrchů, takže se každá koupelna, kuchyně, podlaha nebo i obklady v exteriéru mohou stát doslova unikátním uměleckým dílem. Teplická společnost Kerstav o tom ví své.


Kerstav: Obklady a dlažby prestižních výrobců

Kdo by neznal českého výrobce obkladů a dlažeb RAKO. Kromě výrobků této tuzemské firmy ale v nabídce KERSTAVu najdete hlavně oblíbené obklady a dlažby od zahraničních výrobců. Iris Ceramiche, Impronta, La Futura nebo Floor Gres, to jsou jen některé z nich. Obrovské množství z těchto obkladů a dlažeb si můžete na vlastní oči prohlédnout přímo v naši vzorkovně - ať už na podlahách, v kójích nebo výstavních listech. Protože ale jak materiálů, tak barevných variant pro dlažby i obklady nabízí výrobci opravdu mnoho, kompletně všechny si je můžete prohlédnout také v celé řadě katalogů. Novinkou v našem sortimentu jsou pak také fasádní pásky a takzvané tažené venkovní dlažby.

Přírodní kámen obklady pozdvihne do jiné dimenze

Další možností pro obklady interiérů i exteriérů je moderní materiál - přírodní kámen. Přírodní kámen pro obklady je jemně elegantní a zároveň se také jednoduše instaluje. Díky ručnímu zpracování je doslova neopakovatelný. V průběhu času přírodní obkladový kámen také mění podle počasí. Když svítí slunce, třpytí se, za deště je zase šedý. V kategorii přírodní obkladový kámen můžete vybírat z materiálů, jako je křemenec, břidlice, vápenec, čedič nebo pískovec.

Mozaiky do koupelny i kuchyně

Velmi oblíbené jsou také všemožné mozaiky, které v sortimentu Kerstav najdete. Vyrábí se nejen v široké paletě barev, ale někteří výrobci nabízejí také mozaiky ze skla, metalické mozaiky nebo mozaiky opět ze 100% přírodního kamene. Momentálně u nás můžete vybírat z mozaiek značek CE.SI a BÄRWOLF, v současné době připravujeme k prodeji rovněž mozaiky Trend a Ermes.

Stavební chemie nejen pro bezpečnou instalaci obkladů

Mozaiky, obklady a dlažby však úzce souvisí také s potřebnou stavební chemií. Proto v nabídce Kerstav najdete také produkty určené pro činnosti, jako jsou příprava podkladu, hydroizolace, dalšími kategoriemi jsou pak spárovací hmoty nebo lepidla.

Kerstav: Specialista na obklady a dlažby již od roku 1990

Na obklady, dlažby a stavební chemii se společnost Kerstav zaměřuje již od svého vzniku záhy po sametové revoluci. Pojďte se s námi podívat na několik důležitých milníků v historii této společnosti:

  • 1990: Založení firmy Kerstav, firma prodává dlažby, obklady, stavební chemii i profily.
  • 1995: Kerstav otevírá v nových prostorách vzorkovou prodejnu obkladů a dlažeb, současně zde také vznikají skladové prostory.
  • 1996: Společnost spoluzakládá skupinu A-Keramika Group, přičemž její členové se profilují jako profesionálové svého oboru.
  • 1997: Kerstav se zabývá kromě obkladů, dlažeb a stavební chemie také kompletním vybavením koupelen. Prodává tak sprchové kouty, běžné i hydromasážní vany, sanitární techniku a vodovodní baterie.
  • 2002: Firma rozšiřuje svou vzorkovou prodejnu nejen o venkovní terasu, ale především o nové koupelnové studio. Výstavní plocha tak nabývá úctyhodných rozměrů 500 m2.
  • 2004: Kerstav buduje další vzorkovou prodejnu a velké skladové prostory v Přestanově.

Pro více informací o společnosti Kerstav a jejích produktech z oblasti obkladů, dlažeb, sanitární keramiky, vodovodních baterií a dalších doporučujeme navštívit webové stránky firmy. Na webu najdete kromě celé řady užitečných informací také nabídku cenově výhodných kousků v sekci "výprodej".

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kerstav.cz

Vydáno 09.07.2014
364 Zhlédnutí
Topováno 11.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Koupelnové studio Kerstav Teplice

Koupelnové studio Kerstav Teplice
Mnoho let zkušeností, praxe v oboru a také sledování nových trendů, to všechno pomáhá profesionálnímu týmu, aby s každým vytvořili návrh, který bude v očích klienta nejkrásnější.

Obklady z přírodního kamene se pyšní jemnou elegancí a snadnou instalací

Obklady z přírodního kamene se pyšní jemnou elegancí a snadnou instalací
Obklady a dlažby patří dlouhodobě mezi oblíbené prvky, které vynikají svou praktičností a originalitou. Obklady a dlažby jsou vhodné do všech koupelen, kuchyní i dalších prostor včetně exteriérů, v současnosti je trh plný nepřeberného množství materiálů i barev. Velkou renesanci v dnešní době ...

TECHNOART - moderní úprava dlaždic pro každého

TECHNOART - moderní úprava dlaždic pro každého
Vybaví se vám při slovu dlaždice pouze šedé kostky? Dlažba ale nemusí být jen nudná jednolitá hmota. Že to jde dělat i moderní, vkusnou a zábavnou formou ví dobře společnost KERSTAV SZABOVÁ. Díky špičkovým strojům vám splníme jakékoliv přání.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KERSTAV SZABOVÁ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KERSTAV SZABOVÁ s.r.o.
www.kerstav.cz
Adresa

Adresa

Mánesovo náměstí 813/6
Teplice 415 01

kerstav@kerstav.cz
+420 417 577 191


Najdete nás také zde:

ARES
captcha