Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž
VOŠP a SPŠM KroměřížZ VOŠP Kroměříž máš práci jistou, staň se potravinářským expertem

Připravte dětem skvělou budoucnost. Škola je základem života a provází nás od dětství až do dospělosti. Jako potravinářský expert se mohou uplatit v různých zaměstnáních a ještě je to bude bavit. Co víc si přát, než chodit do školy rád?

Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská

Vyberte si perspektivní obory, které jsou zaměstnavateli žádané

Učení spočívá také v praktické části. Snažíme se dát žákům a studentům takový základ, aby si ihned po skončení školy mohli najít dobrou práci, která je bude bavit. Máš taky své sny a představy o budoucnosti? Chceš například pracovat v jedné z největších nápojových firem, Kofole? Staň se expertem přes tuto problematiku a můžeš dělat cokoliv!

Vyberte si školu, která Vás bude bavit


Nastartuj svou kariéru v oboru potravinářství

V naší škole se nachází tři základní obory, ze kterých je možné si vybírat. Jedná se o analýzu potravin, ta zahrnuje všechny kontrolory kvality potravin nebo i experty na životní prostředí. Technologie a hygiena potravin je dalším oborem, který můžete studovat. Pod tuto oblast také spadá řízení potravinářské výroby a celková technologie potravin. A posledním je oblast zpracování mléka. Sýry, jogurty, nebo v dnešní době tak často diskutovatelné máslo, to jsou věci, kterým se můžeš do budoucnosti naplno věnovat. Můžeš se naučit, jak je vyrábět a stát se odborníkem na zpracování mléka.

Navštivte náš facebook


3leté denní nebo 4leté kombinované studium

Škola má nejmodernější technologické vybavení. Poskytuje špičkově vybavené pracoviště a individuální přístup. Všechny obory jsou zaměstnavateli žádané, takže po absolvování studia je snadné najít zaměstnání.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vospaspsm.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vyšší odborná škola potravinářská v Kroměříži poskytuje komplexní vzdělání v oblasti potravinářství

Vyšší odborná škola potravinářská v Kroměříži poskytuje komplexní vzdělání v oblasti potravinářství

Historie Vyšší odborné školy potravinářské sahá až do počátku 20. století. Již tehdy bylo cílem zajistit kvalifikované vzdělání v oblasti potravinářství a mlékárenství. Tato filozofie zůstala nezměněna, po více než 110 letech působení se škola pyšní celkovým počtem přes 5500 absolventů. Škola v současnosti nabízí maturitní, vyšší odborné i bakalářské vzdělání, které je profilované do oblasti výroby bezpečných potravin a jejich kontroly.

Vydáno 02.11.2015
Studium v Kroměříži vás připraví na práci v mnoha potravinářských odvětvích

Studium v Kroměříži vás připraví na práci v mnoha potravinářských odvětvích

Studentská léta znamenají pro většinu jistě spoustu zábavy a bezstarostný život, ale především je to klíčové období, ve kterém rozhodujeme o svém budoucím životě. Výběr kvalitního studia, které nás připraví především na praktickou stránku budoucí práce, je proto velmi důležitý. Na Vyšší odborné škole potravinářské a Střední průmyslové škole mlékárenské v Kroměříži se vám dostane uceleného kvalitního vzdělání, díky kterému najdete uplatnění v mnoha oborech.

Vydáno 12.10.2014Vydáno 18.09.2017
159 Zhlédnutí
Topováno 11.05.2018