Premisoft, s.r.o.
Vedení účetnictví Praha
Účetní controlling a supervize

Účetní controlling a supervize

Účetní controlling a supervize, optimalizace systému a odstranění chyb ve vedení účetnictví

Ekonomický software PREMIER system

Ekonomický software PREMIER system

Ekonomický software PREMIER system pro bezchybné vedení financí a růst každé společnosti

Zpracování mezd a personalistika

Zpracování mezd a personalistika

Komplexní finanční služby v oboru mzdového účetnictví, interní i externí spolupráceVydáno 24.10.2017
43 Zhlédnutí
Topováno 20.04.2018

Komplexní ekonomické a účetní služby

Hledáte partnera v oblasti zpracování účetnictví? Potřebujete poradit se zpracováním mezd nebo na to zkrátka nemáte čas ani lidi, kteří by tuto službu vykonali? Pak se obraťte právě na naši firmu, která nabízí komplexní řešení těchto problémů.

Ekonomické a účetní služby, Premisoft, s.r.o.

Účetnictví a daňová evidence

Dvě oblasti, u kterých nám často naskakuje husí kůže. Účetnictví rozumí často jenom lidé, kteří se tím podrobně zabývají a daně, to je téma, o kterém víme, že se daně musí platit a jinak nás to často moc nezajímá. Naše firma Vám však může v mnohém pomoci a nejenom že zpracujeme veškeré podklady a data z Vaší firmy, ale také zhotovíme veškeré reporty, provedeme administraci datových schránek a budeme za Vás komunikovat s úřady.

Neoblíbené leč potřebné účetnictví


Kompletně zpracujeme mzdy zaměstnanců

Každý chytrý podnikatel hned pochopí, že oblast zpracování mezd je dalším důležitým krokem, který je potřeba odborně a zkušeně provádět každý měsíc. Poskytneme kompletní služby v této oblasti zpracování mezd. Vytvoříme měsíční přehledy, podklady pro zdravotní a sociální pojištění, pravidelné měsíční zpracování, poskytujeme i personální služby a zajistíme elektronické příkazy k úhradám v bance.

Rádi se vším pomůžeme, abyste měli o své firmě přehled a veškeré zákonné požadavky měli perfektně vyřízené


Účetní controlling zajistí, že máte vše v pořádku

V účetnictví se zkrátka chyby nevyplácí. Také proto, je zde naše odvětví účetního controllingu, které zajišťuje kontrolu veškerých podkladů, abyste měli vše pod dozorem a především v pořádku. V pravidelných intervalech provádíme kontroly a dáváme pozor na to, jestli vše probíhá správně.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.premisoft.cz