Premisoft, s.r.o. Vedení účetnictví Praha

PREMIER systém – ekonomický software pro Vaši firmu Praha – zajistí ekonomický růst

Premisoft, s.r.o.
Vedení účetnictví PrahaÚčetní controlling a supervize

Účetní controlling a supervize

Účetní controlling a supervize, optimalizace systému a odstranění chyb ve vedení účetnictví

Ekonomický software PREMIER system

Ekonomický software PREMIER system

Ekonomický software PREMIER system pro bezchybné vedení financí a růst každé společnosti

Zpracování mezd a personalistika

Zpracování mezd a personalistika

Komplexní finanční služby v oboru mzdového účetnictví, interní i externí spolupráce


Komplexní ekonomické a účetní služby

Hledáte partnera v oblasti zpracování účetnictví? Potřebujete poradit se zpracováním mezd nebo na to zkrátka nemáte čas ani lidi, kteří by tuto službu vykonali? Pak se obraťte právě na naši firmu, která nabízí komplexní řešení těchto problémů.

Mzdy zaměstnanců

Účetnictví a daňová evidence

Dvě oblasti, u kterých nám často naskakuje husí kůže. Účetnictví rozumí často jenom lidé, kteří se tím podrobně zabývají a daně, to je téma, o kterém víme, že se daně musí platit a jinak nás to často moc nezajímá. Naše firma Vám však může v mnohém pomoci a nejenom že zpracujeme veškeré podklady a data z Vaší firmy, ale také zhotovíme veškeré reporty, provedeme administraci datových schránek a budeme za Vás komunikovat s úřady.

Neoblíbené leč potřebné účetnictví


Kompletně zpracujeme mzdy zaměstnanců

Každý chytrý podnikatel hned pochopí, že oblast zpracování mezd je dalším důležitým krokem, který je potřeba odborně a zkušeně provádět každý měsíc. Poskytneme kompletní služby v této oblasti zpracování mezd. Vytvoříme měsíční přehledy, podklady pro zdravotní a sociální pojištění, pravidelné měsíční zpracování, poskytujeme i personální služby a zajistíme elektronické příkazy k úhradám v bance.

Rádi se vším pomůžeme, abyste měli o své firmě přehled a veškeré zákonné požadavky měli perfektně vyřízené


Účetní controlling zajistí, že máte vše v pořádku

V účetnictví se zkrátka chyby nevyplácí. Také proto, je zde naše odvětví účetního controllingu, které zajišťuje kontrolu veškerých podkladů, abyste měli vše pod dozorem a především v pořádku. V pravidelných intervalech provádíme kontroly a dáváme pozor na to, jestli vše probíhá správně.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.premisoft.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zpracování mezd od Premisoft: Kompletní mzdové účetnictví spolehlivě a bez starostí

Zpracování mezd od Premisoft: Kompletní mzdové účetnictví spolehlivě a bez starostí

Na zpracování mezd a zajištění účetnictví si musí každá firma dát veliký pozor, ať už se jedná o ohromnou společnost nebo malou firmičku čítající pár zaměstnanců. Jakékoli zaváhání či zanedbání totiž může vést k velkým problémům. Objednejte si proto mzdové účetnictví u spolehlivé společnosti, která disponuje nejen zkušenostmi, ale také skutečnými profesionály.

Vydáno 08.11.2016
Komplexní zajištění účetnictví a implementace ekonomického softwaru

Komplexní zajištění účetnictví a implementace ekonomického softwaru

Ekonomické a účetní úkony patří mezi neodmyslitelnou součást každé firmy, každého podnikání. Společnost PREMISOFT s.r.o. se sídlem v Praze 5 působí na českém trhu již od roku 2007 a poskytuje komplexní ekonomické a účetní služby pro fyzické i právnické osoby. Vedení účetnictví, správa mezd, účetní controlling či implementace ekonomického softwaru PREMIER system jsou jen některé služby z velkého portfolia, které firma poskytuje.

Vydáno 19.11.2015Vydáno 24.10.2017
41 Zhlédnutí
Topováno 20.04.2018