Komplexní zajištění účetnictví a implementace ekonomického softwaru

Ekonomické a účetní úkony patří mezi neodmyslitelnou součást každé firmy, každého podnikání. Společnost PREMISOFT s.r.o. se sídlem v Praze 5 působí na českém trhu již od roku 2007 a poskytuje komplexní ekonomické a účetní služby pro fyzické i právnické osoby. Vedení účetnictví, správa mezd, účetní controlling či implementace ekonomického softwaru PREMIER system jsou jen některé služby z velkého portfolia, které firma poskytuje.

Vedení účetnictví, Praha 5

Vedení účetnictví pod taktovkou odborníků

Ať už podnikáte jako drobný živnostník či malá nebo velká firma, účetnictví a jeho vedení se Vás dotýká každým dnem. Příjmy, výdaje, daně, správa faktur. To vše patří mezi neoblíbenou, avšak nutnou povinnost, u které se navíc musí dbát na přesnost a bezchybnost. Pokud svěříte vedení účetnictví do rukou odborníků z firmy PREMISOFT s.r.o., budete mít jistotu, že o něj bude dobře postaráno.

Při vedení účetnictví u této firmy si můžete sami zvolit rozsah spolupráce, jaký Vám bude vyhovovat. Firma může veškeré účetnictví zpracovávat externě, dodané podklady pečlivě zpracuje a zaúčtuje. Je možnost také interní spolupráce, kde budou doklady pořizovány Vaším zaměstnancem, hlavní zkušená či zkušený účetní však bude mít nad vším odborný dohled. V poslední řadě je také možná kombinace obojího.

Vedení účetnictví od zmíněné společnosti se sídlem v Praze 5 zahrnuje zaúčtování a kontrolu na základě dodaných podkladů, zpracování daňového přiznání, zhotovení reportů, administraci datových schránek, komunikaci s úřady, roční hlášení, uzávěrky i odborné ekonomické poradenství.

Svěřte vedení účetnictví zkušeným profesionálům.


Kvalitní zpracování mezd jako součást péče o zaměstnance

Mzdové účetnictví patří k zodpovědným činnostem, které jsou součástí kvalitní péče o zaměstnance. Mzdy jsou pro Vaše zaměstnance tím nejdůležitějším, a pokud o nich nebudete mít detailní přehled, sami se v tom ztratítea ztratíte i důvěru zaměstnanců.. Využijte služeb firmy PREMISOFT s.r.o. a nechte si kompletně zpracovávat mzdové účetnictví.

Zajištění pravidelného měsíčního zpracování mezd, poskytování služeb personalistiky, obsluha datové schránky, vypracování měsíčních přehledů pro všechny úřady, vystavení příkazů k úhradám a konečně i zajištění přihlášek a odhlášek Vašich zaměstnanců. To vše byste museli mít na starosti sami, pokud byste služeb zmíněné společnosti nevyužili. Stejně jako u vedení běžného účetnictví i zde je možnost navázání externí, interní nebo kombinované spolupráce.

Praha 5 – sídlo firmy PREMISOFT s.r.o., která zajistí vedení účetnictví a další ekonomické služby.


Implementace ekonomického softwaru PREMIER system

Firma PREMISOFT s.r.o. je partnerskou firmou osvědčeného ekonomického systému PREMIER system, který slouží k usnadnění chodu společnosti a vede k výraznému růstu. Systém se pyšní řadou nadstandardních funkcí, moderní koncepcí i spolehlivostí. Tento ekonomický software vyniká především svou univerzálností, lze plně upravit potřebám konkrétních zákazníků.

Firma se postará o kompletní implementaci systému do Vaší firmy tak, abyste mohli systém začít jednoduše používat. Zajistí také poučné a informační prezentace, individuální i hromadná školení a také možnost online i offline napojení tohoto ekonomického systému na další Vaše programy.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.premisoft.cz

Vydáno 19.11.2015
52 Zhlédnutí
Topováno 25.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Komplexní ekonomické a účetní služby

Komplexní ekonomické a účetní služby
Hledáte partnera v oblasti zpracování účetnictví? Potřebujete poradit se zpracováním mezd nebo na to zkrátka nemáte čas ani lidi, kteří by tuto službu vykonali? Pak se obraťte právě na naši firmu, která nabízí komplexní řešení těchto problémů.

Zpracování mezd od Premisoft: Kompletní mzdové účetnictví spolehlivě a bez starostí

Zpracování mezd od Premisoft: Kompletní mzdové účetnictví spolehlivě a bez starostí
Na zpracování mezd a zajištění účetnictví si musí každá firma dát veliký pozor, ať už se jedná o ohromnou společnost nebo malou firmičku čítající pár zaměstnanců. Jakékoli zaváhání či zanedbání totiž může vést k velkým problémům. Objednejte si proto mzdové účetnictví u spolehlivé společnosti, která ...
PODSTRÁNKY

Účetní controlling a supervize

Účetní controlling a supervize
Účetní controlling a supervize, optimalizace systému a odstranění chyb ve vedení účetnictví

Ekonomický software PREMIER system

Ekonomický software PREMIER system
Ekonomický software PREMIER system pro bezchybné vedení financí a růst každé společnosti

Zpracování mezd a personalistika

Zpracování mezd a personalistika
Komplexní finanční služby v oboru mzdového účetnictví, interní i externí spolupráce
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Premisoft, s.r.o. Vedení účetnictví Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Premisoft, s.r.o.
www.premisoft.cz
Adresa

Adresa

Elišky Přemyslovny 1335
Praha 5 - Zbraslav 156 00

premisoft@premisoft.cz
+420 775 555 881


Najdete nás také zde:

ARES
captcha