Výkup použitých dřevěných palet a europalet za výhodné ceny - výkupny Přerov a Ostrava

Jan Šuster VPS Palety výroba a výkup

Výkup použitých dřevěných palet a europalet za výhodné ceny - výkupny Přerov a Ostrava

Jan Šuster VPS
Palety výroba a výkup
Výroba dřevěných palet a beden

Palety se používají nejenom na skladování, ale také pro přepravu zboží. Toto téma však zahrnuje i dřevěné bedny a další výrobky ze dřeva jako jsou přepravní a externí boxy a průmyslové obaly.

Výroba dřevěných palet a beden, Miroslav Šuster VPS

Obyčejné bedny i atypické produkty

Naše firma vykupuje použité palety od jakýchkoliv zákazníků. Vyrábíme a dále prodáváme dřevěné palety, bedny i atypické dřevařské výrobky. Zabýváme se také výrobou strojů na výrobu palet. Výkup palet je možný v Opavě, Ostravě, Přerově, Bruntále a na dalších místech. Pokud máte doma nebo ve firmě přebytečné palety, které potřebujete zlikvidovat, tak to udělejte chytrým způsobem a dostanete navíc finanční odměnu. Peníze za takovéto palety dostanete ihned v hotovosti na místě.

Podívejte se na širokou škálu našich produktů


Palety jako základní prvek převážení i rozvážení

Palety se používají na převážení materiálu. Poskytují široké využití v oblasti skladování a také přepravy zboží. Pomocí těchto prvků se však v posledních letech vyrábí také originální nábytek do exteriérů nebo dokonce i prvky do interiérů. Nápadité dekorace mohou zdobit Váš dům nebo zahradu. Dřevo je příjemný a hřejivý materiál, který má hezkou strukturu.

Palety a dřevěné výrobky od tradičního českého výrobce


Prodáváme různé druhy

Prodáváme všechny druhy palet. Může jít o různé velikosti i jakosti. U nás můžete také sehnat repasované standardní palety a europalety za velice výhodné ceny. Samozřejmě vyrábíme také vlastní. Palety Vám přivezeme až na místo určení. Vyrábíme také atypické věci a palety se zvýšenou nosností.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vps-palety.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Dřevěné palety na míru nabízí  Miroslav Šuster – VPS

Dřevěné palety na míru nabízí Miroslav Šuster – VPS

Dřevěné palety se hodí pro skladování a převoz zboží, ale i pro výrobu nábytku a zajímavých doplňků do bytu. Sháníte i vy kvalitní dřevěné palety a nevíte na koho se obrátit? Spolehněte se na českého výrobce palet firmu VPS pod vedením Miroslava Šustra. Nabízíme vám standardní palety, europalety i atypické palety na míru, to vše levně a v krátkém termínu.

Vydáno 27.04.2016
Proč kupovat palety od profesionálů?

Proč kupovat palety od profesionálů?

Dřevěné palety a europalety jsou důležitou pomůckou v našich životech. Díky nim skladujeme a převážíme nejrůznější zboží a materiály. Dřevěné palety jsou univerzální a manipulace s nimi je snadná. V současné době se čím dál více využívají také jako dekorační prvek v domácnostech. Jednoduše z nich vytvoříte například stylovou postel. Poradíme vám, jak vybírat kvalitní a spolehlivé palety a europalety.

Vydáno 18.08.2014
Dřevěné bedny a palety mohou perfektně posloužit i v domácnostech

Dřevěné bedny a palety mohou perfektně posloužit i v domácnostech

Myslíte si, že palety se hodí pouze k přepravě a skladování zboží? Omyl! V poslední době se čím dál víc rozmáhá móda využívání těchto produktů úplně jinak! Dřevěné bedny a palety všeho druhu lidé hojně využívají pro výrobu nápaditého nábytku či dekorací. Pokud si naopak na takovéto originality a inovace sami nepotrpíte, ale máte k dispozici pro vás nepotřebné palety, můžete je prodat. Výkup a prodej palet má nyní zelenou.

Vydáno 28.04.2015Vydáno 29.10.2017
232 Zhlédnutí
Topováno 18.01.2018

Dřevěné palety standard, atypické palety

Dřevěné palety standard, atypické palety

Dřevěné palety standard, výroba atypických palet

Výkup dřevěných a kovových palet, výkupní místa

Výkup dřevěných a kovových palet, výkupní místa

Dřevěné a kovové palety prodej a výkup, výkupny palet a europalet

Dřevěné bedny na míru, průmyslové obaly

Dřevěné bedny na míru, průmyslové obaly

Dřevěné bedny, průmyslové obaly, bedny na míru, exportní a přepravní boxy