Výroba kuchyní a kuchyňských linek v regionu Třebíč, Velká Bíteš, Rosice, Náměšť nad Oslavou a Velké Meziříčí

Výroba kuchyňského nábytku podléhá důležitým prvkům, které nikdy nesmíme vynechat. Vždy musí splňovat nejvyšší nároky klienta. Musí být podle jeho představ, ale také by měla působit elegantně a celý prostor by si vždy měl zachovat svou účelnost, aby se nám zde dobře pohybovalo a aby nám tento prostor přinášel potěšení a radost z vaření.

Výroba kuchyní a kuchyňských linek, Truhlářství Jiří Kafka

Vše doladíme do posledních detailů

Kuchyně je místo, kde se vaří, připravují různá jídla a pokrmy. Zde se také velice často potkáváme s rodinou. I na malém prostoru se dá vytvořit báječné jídlo nebo dezert, který bude jako od nejlepšího šéfkuchaře. Proto vždy vyrábíme kuchyňské linky na míru. Každá zakázka je díky tomu jiná a kuchyně se od sebe mohou v ledasčem lišit, i když v podstatě to základní mají vždy společné. Nacházejí se zde moderní a spolehlivé spotřebiče. Doladit celý prostor můžeme osvětlením, můžeme přidat nejkvalitnější kování. Vždy bychom se v tomto prostoru měli cítit dobře a příjemně, ale také je velice podstatné, aby tento prostor zůstal praktický a právě v tom je to kouzlo, které si můžete přizpůsobit podle své vlastní vize. Díky nové a moderní kuchyni bude vaření radost a ne starost.

Kuchyně je místo chutí a vůní


Zhotovíme 3D návrh a celkový rozpočet zdarma

Velice rádi spolupracujeme s lidmi. Těšíme se na Vaše nápady a také na budoucí spolupráci. Rádi se necháme něčemu přiučit, ale také ochotně pomůžeme kdykoliv bude potřeba. Pokud si nevíte rady nebo nemáte přesnou představu, můžete se u nás podívat na pár návrhů a tipů a jistě si svůj vysněný prostor najednou představíte a my jej budeme moci zhotovit, jak nejlépe to umíme. Provádíme 3D návrhy, zaměření a rozpočty na celé kuchyně pro naše zákazníky zdarma. Takovýto návrh vypadá skoro jako skutečnost a díky tomu se hned budete moci lépe orientovat v celém prostoru a pomůže to Vaší představivosti. Následně můžete ještě něco poupravit nebo v této místnosti změnit, aby vše bylo vyladěno do posledních detailů.

Nechte se také zlákat novou kuchyní, moderním stylem a praktickou účelností


Máte určitý styl života, který nebudete měnit?

Pak velice rádi i kuchyni přizpůsobíme životnímu stylu a všem přáním. Každá kuchyně musí v prvé řadě vždy vyhovovat jeho majiteli, takže proto musí působit vznešeně, originálně a také moderně. Existuje široká nabídka korpusů dvířek, kování a spotřebičů. Kuchyni díky tomu můžete mít z různého dřeva a také různě barevnou. Celou kuchyni dodáme, namontujeme a zapojíme veškeré spotřebiče zdarma. Závěrem Vás bude těšit snadná údržba. Nové a krásné prostředí se vždy udržuje jedna radost. Zůstává pořád čisté a krásné.

Naše Truhlářství Kafka se zabývá i dalším vyhotovením různého nábytku


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.truhlarstvikafka.cz/

Vydáno 03.11.2017
186 Zhlédnutí
Topováno 17.02.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Truhlářství Kafka vyrábí vestavěné skříně na míru a dle přání zákazníků

Truhlářství Kafka vyrábí vestavěné skříně na míru a dle přání zákazníků
V dnešní době se výroba nábytku přizpůsobuje dle požadavků klientů. Na přání Vám vyrobíme vestavěné skříně do ložnice, skříně do obývacího pokoje, sestavíme i celou předsíň nebo vyrobíme kuchyni podle daného prostoru přesně na zakázku.

Truhlářství Kafka: Kuchyně a vestavěné skříně na míru

Truhlářství Kafka: Kuchyně a vestavěné skříně na míru
Vybrat ten správný kus nábytku, který bude pasovat do vašeho interiéru a přesně odpovídat vašim představám, může být pěkně složité. Pokud si v obchodech nemůžete vybrat, nechte si nábytek vyrobit na zakázku. Obrátit se můžete na Truhlářství Kafka.
PODSTRÁNKY

Výroba nábytku

Výroba nábytku
Výroba nábytku na míru, vybavení pro Vaši ložnici nebo obývací pokoj i kancelář či obchod

Výroba kuchyňských linek

Výroba kuchyňských linek
Výroba kvalitních kuchyňských linek na míru, od zaměření, přes realizaci, až po servis a údržbu

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně
Vestavěné skříně na míru - ideální řešení pro získání úložného prostoru
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Truhlářství Jiří Kafka
WEBOVÁ STRÁNKA
Truhlářství
www.truhlarstvikafka.cz
Adresa

Adresa

Březník 61
Březník 675 74

truhlarstvikafka@seznam.cz
+420 777 349 563


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha