Výroba nábytku na míru, vybavení pro Vaši ložnici nebo obývací pokoj i kancelář či obchod

Firma Truhlářství Kafka se zabývá výrobou nábytku do obývacích pokojů, v moderním i rustikálním stylu. Zaměřuje se také na vybavení ložnic, a to výrobou manželských, jednolůžkových, dětských či patrových postelí, které Vám zajistí kvalitní spánek. Pokud potřebujete typické či atypické vybavení pro Vaši kancelář i prodejnu, neváhejte využít služeb firmy Truhlářství Kafka.

Dodejte Vašemu obývacímu pokoji styl díky nábytku od firmy Truhlářství Kafka

Výroba nábytku do obývacího pokoje v rustikálním i moderním stylu na přání zákazníka

Kromě větších kusů nábytku, jako jsou postele nebo skříně, jsou neméně důležité i menší nábytkové prvky, které stejně tak dotvářejí celý interiér. V našem truhlářství Vám na míru vyrobíme například skříňky pro TV, které řešíme s ohledem na nutný rozvod kabelů a uložení TV komponentů jako jsou CD pořadače nebo DVD. Umíme vyrobit širokou škálu stylů – ať už si přejete rustikální styl, nebo moderní, až přímo nadčasový – vše je u nás možné. U všech skříněk si pak dále můžete vybrat z provedení dvířek – plná, rámová či se skleněnou výplní. Otvírání dvířek může být klasické, posuvné, roletkové, výklopné anebo sklopné. Skříňku pod TV pak můžeme doplnit i různými poličkami či moduly, nebo dalším nábytkem do obývacího pokoje, jako jsou konferenční stolky.

Výroba nábytku do obývacího pokoje


Výroba postelí, nočních stolků, skříní a dalšího vybavení pro Vaši ložnici

Kvalitní lůžko značně ovlivňuje kvalitu našeho spánku. Nechejte si u nás vyrobit postel, ať už manželskou, jednolůžko, dětskou postel, patrovou či postel s úložným prostorem, která skvěle zapadne do Vašeho interiéru a zajistí Vám zdravý a kvalitní spánek. Matrace i rošty dodáváme dle Vašeho výběru od kvalitní české společnosti UNAR s.r.o., která má kompletní sortiment zdravotních matrací, lamelových roštů i anatomických polštářů.

Výroba ložnicového nábytku


Výroba nábytku pro prodejny, kanceláře nebo ordinace, typický i atypický nábytek na míru

Pokud potřebujete vybavit Vaši prodejnu, ordinaci, restauraci nebo kancelář, zpracujeme Vám individuální návrh dle Vašich potřeb a prostorových možností. Nábytek do těchto prostorů vyrábíme atypický i typizovaný a patří mezi ně stoly jakéhokoliv tvaru, skříně, police, kontejnery či počítačové stoly. Nábytek vyrábíme v široké škále odstínů a dřevin, z materiálů jako lamino, dýha nebo masiv, případně jejich kombinací.

Výroba nábytku pro prodejny


PODSTRÁNKY

Výroba nábytku

Výroba nábytku
Výroba nábytku na míru, vybavení pro Vaši ložnici nebo obývací pokoj i kancelář či obchod

Výroba kuchyňských linek

Výroba kuchyňských linek
Výroba kvalitních kuchyňských linek na míru, od zaměření, přes realizaci, až po servis a údržbu

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně
Vestavěné skříně na míru - ideální řešení pro získání úložného prostoru
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Truhlářství Jiří Kafka
WEBOVÁ STRÁNKA
Truhlářství
www.truhlarstvikafka.cz
Adresa

Adresa

Březník 61
Březník 675 74

truhlarstvikafka@seznam.cz
+420 777 349 563


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha