Zakružování trubek a spirál

Strojírenský, automobilový, letecký a další průmysl vyžaduje pouze kvalitní a profesionálně vyrobené komponenty, díky kterým je zajištěna funkčnost i dlouhá životnost strojů i dalších produktů. K takovým profesionálním činnostem patří například i zakružování trubek či spirál, které provádí i firma Přidal s.r.o., Kralice na Hané.

Zakružování trubek a spirál, Přidal s.r.o.

Výrobní program a výrobky strojírenské i speciální

Firma Přidal s.r.o. vznikla v roce 1991 a od samého počátku se zabývá výrobou strojírenských výrobků pro leteckou, automobilovou, oděvní a další výrobu. Disponuje výrobním programem, který obsahuje pokládací, střihárenskou, manipulační a žehlící techniku a dopravníkové systémy. Dále také dodává svařence pro speciální zařízení, montážní přípravky, vybavení provozních dílen v automobilovém průmyslu, frézované formy pro letectví, komponenty pro stavby dětských hřišť a mnoho dalšího. Součástí výrobní činnosti je také zakružování trubek a profilů CNC řízenou technikou.

Profesionální zakružování materiálů


Odborné zakružování trubek a profilů

Výrobní činnost firmy Přidal s.r.o. poskytuje spoustu produktů a služeb pro automobilový, letecký, oděvní a textilní průmysl, CNC obrábění, frézování, tváření a lisování, svařování, konstrukční práce a také zakružování. Zakružování trubek a profilů provádí do maximálního průměru trubky 70mm a k této činnosti firma používá CNC řízený zakružovač. Firma dodává také materiály jako ocel, nerez, hliník a jeho slitiny, atd. Jedná se o zakružování např. spirál, madel na zábradlí, trubek, profilů a vedení pro maziva včetně ohybů.

Nechte si vyrobit dokonalé spirály


Zakružování spirál pro různé použití

V případě zakružování spirál jde o materiály ocel, nerez, hliník, měď či proplastované trubky. Vhodné řešení pro výměníky, chladící věže, atd. Firma poskytne kromě materiálu také svaření, tlakovou a kapilární zkoušku, kompletaci.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pridal.cz/

Vydáno 17.11.2017
528 Zhlédnutí
Topováno 10.01.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rychlé a přesné zakružování trubek a profilů

Rychlé a přesné zakružování trubek a profilů
Hledáte firmu, která kromě standardních kovoobráběcích prací nabízí i něco navíc? Pak je pro vás společnost Přidal z Kralic na Hané tou pravou volbou. Nejen že nabízíme přesné frézování a CNC obrábění, my si poradíme i s ohýbáním a zakružováním trubek, profilů a spirál.

Zakružování spirál

Zakružování spirál
Firma Přidal s.r.o. má mnoholeté zkušenosti a funguje již od roku 1991. Možná ji znáte pod názvem Prima Kralice. Od začátku se zaměřuje na strojírenské výrobky, které se používají v automobilovém a leteckém průmyslu nebo při oděvní výrobě.
PODSTRÁNKY

Zakružování trubek, profilů, spirál

Zakružování trubek, profilů, spirál
Strojírenská výroba, ohýbání, zakružování profilů, trubek, zábradlí, spirál

Jednoúčelové stroje a pásové dopravníky

Jednoúčelové stroje a pásové dopravníky
Výroba jednoúčelových strojů, pásových dopravníků pro průmyslová odvětví

Dopravníkové systémy pro textilní průmysl

Dopravníkové systémy pro textilní průmysl
Strojírenská výroba dopravníkových systémů pro textilní a oděvní průmysl
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Přidal s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Přidal s.r.o.
www.pridal.cz
Adresa

Adresa

Sportovní 314
Kralice na Hané 798 12

info@pridal.cz
+420 582 341 643


Najdete nás také zde:

ARES
captcha