Stavební firma v regionu Třebíč

Projektování, instalace, zateplování, klasické stavební práce, prodej stavebnin, výstavba krbových kamen nebo stavba novostavby, to všechno jsou služby, které každý den zahrnujeme do naší práce. Naše stavební firma Vesas s.r.o., působí v oblasti Třebíče. Zaměřujeme se na bytovou výstavbu a průmyslové stavby a máme za sebou již mnoho zrealizovaných zakázek. Naší vizitkou jsou spokojení klienti.

Stavební práce, VESAS s.r.o. stavební firma

Provedeme klasické i náročné zakázky

Zaměřujeme se na stavební činnost. Do té samozřejmě spadá výstavba nových rodinných domů. Novostavby jsou i v této době pořád velice oblíbené a každým rokem na našem území přibývá malých nebo i větších domečků. Kromě klasických rodinných domů, stavíme také občanské stavby nebo průmyslové objekty. Nebojíme se velkých a náročných zakázek. Jsme zruční, zkušení, ochotní a vstřícní ke všem budoucím klientům. Vlastníte starší dům, který by spíše potřeboval opravit? Hledáte firmu, která provede rekonstrukci rychle, levně a přitom spolehlivě a kvalitně? Jsme odborníci v oboru stavebnictví. Rekonstrukce rodinných domů jsou našim denním chlebem. Zajímáme se také o historické stavby. Máme zkušenosti i s prestižními a architektonicky důležitými stavbami.

Stavební firma bratří Bobků


Vše začíná na začátku

Základní službou v této oblasti je samozřejmě prvopočáteční plánování a projekce. V této oblasti se nejprve zaměřujeme na Vaše přání a požadavky. Projektujeme ústřední vytápění, vodovody, kanalizace a plynovody, solární ohřev i tepelná čerpadla podle nejmodernějších poznatků. Realizujeme také výměnu kotlů v akci Kotlíkové dotace. Zaměřujeme se na vaše specifické požadavky, abyste byli spokojeni s budoucím bydlením. S tím souvisí i další problematika a tou je zateplování. Abychom zákazníky mohli potěšit a ti mohli ušetřit peníze, provádíme také zateplování budov. V dnešní době velice důležitá součást života, protože náklady na vytápění se neustále zvyšují. Zateplení budovy má své výhody. Zateplujeme fasády jak u rodinných domů, tak také u panelových objektů. Vždy práci provedeme odborně a profesionálně. Zateplíme krovy i půdy, které často bývají jakousi Pandořinou skříňkou rodinných domů, protože zde v mnohých případech uniká nejvíce tepla z našeho domova.

Zvlášť prodáváme izolační materiál


Doplňkové služby

Hledáte možnost, jak si nakoupit kvalitní a profesionální materiál, abyste si práci mohli vykonat svépomocí? Navštivte naši specializovanou prodejnu pro zateplování staveb. Najdete zde všechny druhy polystyrénu, minerální vlnu, tmely, lepidla, omítkoviny, fasádní barvy, doplňkový sortiment pro zateplování i veškeré nářadí. Máme pro Vás poslední překvapení! Prodáváme stavební řezivo a palivo. Prkna, fošny, latě, hranoly, ale i palivové dříví, dřevěné brikety nebo tvrdé dřevo na topení v kotli nebo kamnech. Udělejte si dopředu zásobu na zimu a mráz Vás už nezaskočí a nepřekvapí, protože budete připravení.

Filozofie poslání naší firmy je shrnuta do několika slov:
OCHOTA – VSTŘÍCNOST – KVALITA – SPLNĚNÁ PŘÁNÍ


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vesas.cz

Vydáno 06.12.2017
60 Zhlédnutí
Topováno 04.06.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vodoinstalatérské a topenářské práce v regionu Třebíč

Vodoinstalatérské a topenářské práce v regionu Třebíč
Každá stavba, rekonstrukce i opravy přinášejí spoustu práce, při které každý uvítá profesionální služby. Při každé stavbě či rekonstrukci se kompletně zařizuje nejen elektroinstalace, ale také vodovody, kanalizace, topení, atd. A když chcete kompletní servis a ke všemu profesionální, tak s firmou ...
PODSTRÁNKY

Stavební činnost

Stavební činnost
Stavební činnost, stavba rodinných domů a průmyslových objektů, rekonstrukce domů a bytů

Vodoinstalace, topenářství a plyn

Vodoinstalace, topenářství a plyn
Realizace všech druhů vytápění, kompletní vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce

Zateplení fasád

Zateplení fasád
Zateplení půd, krovů a fasád, efektivní způsob úspory peněz u rodinných, bytových i panelových domů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VESAS s.r.o. stavební firma
WEBOVÁ STRÁNKA
VESAS s.r.o.
www.vesas.cz
Adresa

Adresa

Cyrilometodějská 43/20
Třebíč 674 01

vesas@vesas.cz
+420 568 842 183


Najdete nás také zde:

ARES
captcha