VESAS s.r.o.
stavební firma


Cyrilometodějská 43/20, Třebíč 674 01
Naše společnost VESAS s.r.o. je stavební firma, která realizuje výstavbu domů a rekonstrukce v okolí měst Třebíč, Velké Meziříčí, Vysočina. Působíme v oblasti bytové i průmyslové výstavby již od roku 1991 a za sebou máme již mnoho úspěšných realizací staveb. Zabýváme se hlavně výstavbou nových rodinných domů, občanských staveb, průmyslových objektů a rekonstrukcemi domů, historických objektů a ostatních zděných staveb. Vyhotovujeme projekce rodinných domů a všech ostatních staveb.
Mezi naše služby patří také zateplování fasád, půd a krovů rodinných, bytových a panelových domů. Nabízíme také prodej izolačních materiálů a nářadí pro zateplování staveb.

Zajišťujeme také domovní instalace a bytové rozvody. Instalujeme ústřední vytápění do všech typů staveb, podlahové vytápění, plynofikace, akumulační elektrické vytápění, také netradiční zdroje energie. Zařídíme rozvody pro vodovody, kanalizace, revize plynu.

Při naší práci klademe největší důraz na výbornou kvalitu odvedené práce a splnění stanovených termínů. Máme k dispozici veškeré technické vybavení, potřebné k vykonávání precizní práce. Jsme pro zavádění nových progresivních technologií a materiálů.

Stavební práce:
- novostavby
rodinné domy
občanské stavby
průmyslové objekty
- rekonstrukce
rodinné domy
historické stavby
ostatní zděné objekty.

Instalace a projekce:
- ústřední vytápění všech staveb
- podlahové vytápění
- plynoinstalace
- akumulační elektrické vytápění
- tepelná čerpadla
- netradiční zdroje energie
- vodovody
- kanalizace
- revize plynu

Produkty
  • montáž tepelných čerpadel, projektování solárních panelů, realizace podlahového vytápění, výměna kotlů
  • inženýrské stavby, občanské novostavby, administrativní centra, služby ve stavebnictví, montované objekty
  • minerální vlna, sendvičové panely s polyuretanem, tepelné a akustické izolace, hydroizolační a bazénová fólie
  • vysokotlaká čisticí technika, tlaková čerpadla, kalová čerpadla, pístové kompresory, šroubové kompresory
  • montáže plynovodů, montáže plynoinstalací, opravy plynovodů, rekonstrukce plynových rozvodů, prohlídky plynových spotřebičů
  • stavba nových bytových jednotek, developerské projekty, rezidenční bydlení, nové družstevní byt, prodej bytů, bytový areál
  • výměna oken a dveří, zateplení domů, zateplení panelových bytů, estetický vzhled budovy, modernizace rodinných domů, oprava střechy
  • montáže odpadního potrubí, výměny záchodů, montáž vodovodních baterií, služby instalatéra, vodoinstalační opravy
  • zpracování projektové dokumentace, plány staveb, projekty rodinných domů, projekty bytových domů, projekty komerčních a průmyslových objektů
  • benzínové stanice, výrobní haly, výrobní závody, vodohospodářské stavby, textilní závody, strojírenské továrny

Dodávky, opravy, montáže a rekonstrukce distribučních sítí pro vysoké i nízké napětí. Smluvní partner ČEZ

Elektromontážní a projektové služby

Související články
Náhradní zdroje – firma KOVER, spol. s r.o.

KOVER, spol. s r.o.

Náhradní zdroje – firma KOVER, spol. s r.o.

Firma KOVER, spol. s r.o. představuje sestavu Jablotron. Nejnovější řešení v sortimentu zálohování čerpadel. Celá sestava obsahuje nízkopříkonové čerpadlo, řídící jednotku, zálohovací akumulátor a potřebná teplotní čidla pro regulaci a ovládání čerpadla. Tato sestava zajišťuje komplexně řízené zálohované čerpadlo včetně základní regulace. Má také široké možnosti nastavení.


Stavební a filtrační prvky - základní kameny čistých prostorů

RRT Cleanrooms s.r.o.

Stavební a filtrační prvky - základní kameny čistých prostorů

Stavební prvky čistých prostorů jsou základem pro vytvoření kontrolovaného prostředí, které je nezbytné pro řadu průmyslových aplikací. Firma RRT Cleanrooms, která je špičkou ve svém oboru, zajišťuje jak komplexní dodávky a montáže čistých prostorů, tak prodej široké škály komponentů pro výstavbu čistých prostorů značky Klimaoprema d. d..


Oficiální partner a dealer produktů firmy SMC

Transportní technika Tůma s.r.o.

Oficiální partner a dealer produktů firmy SMC

Transportní Technika Tůma se stala oficiálním partnerem a dealerem uznávané firmy SMC, která se specializuje na výrobu standardních prvků v oblasti pneumatických a elektrických systémů. Toto strategické partnerství umožňuje Transportní Technice Tůma rozšířit svou nabídku o špičkové produkty, které zvyšují efektivitu a spolehlivost průmyslových aplikací.


Zažádejte si a kotlíková dotace může být vaše – s DK projekt

DK projekt, s.r.o.

Zažádejte si a kotlíková dotace může být vaše – s DK projekt

Průkaz energetické náročnosti budovy nám jasně říká, kolik energie spotřebujete při standardním provozu. Ať už se jedná o energii na vytápění, ohřev vody, chlazení či osvětlení, vše je v průkazu vyhodnoceno. Pokud jej potřebujete i vy, obraťte se na společnost DK projekt, která se zapojila i do nového projektu kotlíková dotace a zelená úsporám.


Firemní články
Stavební firma v regionu Třebíč

Stavební firma v regionu Třebíč

Projektování, instalace, zateplování, klasické stavební práce, prodej stavebnin, výstavba krbových kamen nebo stavba novostavby, to všechno jsou služby, které každý den zahrnujeme do naší práce. Naše stavební firma Vesas s.r.o., působí v oblasti Třebíče. Zaměřujeme se na bytovou výstavbu a průmyslové stavby a máme za sebou již mnoho zrealizovaných zakázek. Naší vizitkou jsou spokojení klienti.


Vodoinstalatérské a topenářské práce v regionu Třebíč

Vodoinstalatérské a topenářské práce v regionu Třebíč

Každá stavba, rekonstrukce i opravy přinášejí spoustu práce, při které každý uvítá profesionální služby. Při každé stavbě či rekonstrukci se kompletně zařizuje nejen elektroinstalace, ale také vodovody, kanalizace, topení, atd. A když chcete kompletní servis a ke všemu profesionální, tak s firmou VESAS s.r.o., která provozuje svojí činnost v regionu Třebíč.


Výstavba domů na klíč, stavební práce, stavební firma Třebíč

Výstavba domů na klíč, stavební práce, stavební firma Třebíč

Výstavba domů na klíč, stavební práce, stavební firma Třebíč jedině VESAS s.r.o. Výstavbu rodinného domu, průmyslového objektu či částečné i kompletní rekonstrukce rodinných domů i bytů.


Kompletní vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce

Kompletní vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce

Třebíčská společnost VESAS s.r.o. se zabývá kromě stavební činnosti také kompletními instalacemi včetně vodoinstalatérských, topenářských a plynařských prací.


Montáž a instalace retenčních nádrží, jímek, žump

Montáž a instalace retenčních nádrží, jímek, žump

O dodávku, zabudování a připojení retenčních nádrží, jímek a žump se Vám v Třebíči a jejím okolí postará společnost VESAS s.r.o. Naším mottem je ochota – vstřícnost – kvalita - splněná přání.


Jímání dešťových vod – zásobníky a systémy pro zadržování a využití dešťové vody

Jímání dešťových vod – zásobníky a systémy pro zadržování a využití dešťové vody

O instalaci a realizaci sestavy pro jímání dešťových vod a podzemního zásobníku pro zadržování dešťové vody se v okolí Třebíče postará stavební firma VESAS.


Zprostředkování a montáž šetrných kondenzačních kotlů na plyn

Zprostředkování a montáž šetrných kondenzačních kotlů na plyn

Kondenzační kotle na plyn vám zajistí i namontuje spolehlivá firma VESAS s.r.o., která pro vás nalezne správné řešení nejen v oblasti vytápění. Své služby poskytuje v Třebíči i blízkém okolí.


Odborníci v oblasti rekonstrukce historických staveb i kostelů

Odborníci v oblasti rekonstrukce historických staveb i kostelů

Chystáte se-li rekonstruovat historickou budovu, obraťte se na specialistu v oblasti rekonstrukce historických staveb na Vysočině – stavební firmu VESAS s.r.o.


Zateplení a fasády pro rodinné, bytové i panelové domy od kvalitní stavební firmy

Zateplení a fasády pro rodinné, bytové i panelové domy od kvalitní stavební firmy

Společnost VESAS s.r.o. Vám zrealizuje zateplení Vašeho rodinného, či panelového domu a zefektivní tak úsporu Vašich výdajů za vytápění.


LUGO AKUM

LUGO AKUM

Příjemným a útulným dojmem působí oválný tvar dominantních krbových kamen LUGO AKUM. Tato kamna firmy ROMOTOP mohou být v prostoru nad spalovací komorou a na zadní straně doplněna masou speciálních akumulačních tvarovek ROMOTOP. Díky tomu se prodlouží vyzařování tepla z kamen až na 8,5 hodiny a tak ještě dlouho po vyhasnutí ohně v topeništi předávají sálavé teplo do místnosti. Kamna LUGO mají centrální přívod externího vzduchu o průměru 120 mm a možnost zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Samozřejmostí je přívod sekundárního vzduchu omývajícího sklo. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu jediným ovládacím prvkem. Krbová kamna LUGO AKUM na fotografii mají obklad pískovec. Jmenovitý výkon 8 kW Regulovatelný výkon 4 - 11 kW Účinnost 78 % Výhřevnost 160 m3 Výška 1579 mm Šířka 560 mm Hloubka 470 mm Hmotnost 263 kg Kouřovod 150 mm Výška osy zadního vývodu kouřovodu 1085 (1425) mm Spotřeba dřeva 2,6 kg/h


Prodejna krbových kamen, VESAS, Třebíč, Vysočina,

Prodejna krbových kamen, VESAS, Třebíč, Vysočina,

Vybíráte krbová kamna? Navštivte největší prodejnu kamen na Vysočině! Chcete si pořídit krbová kamna a nevíte, jak postupovat při jejich výběru? Zveme vás do naší prodejny v Třebíči, kde uvidíte 100 vystavených krbových kamen a zkušení prodejci vám rádi ochotně poradí, jak krbová kamna vybrat, abyste byli spokojeni. Oheň provází člověka po celou dobu jeho existence na této Zemi. Od počátku se kolem ohně všichni scházeli a vytvářeli úzké rodinné společenství. Romantika tepla a světla důvěrně se šířícího z vašich kamen je odleskem pohody domova plného lásky. Jestliže toužíte po této nezaměnitelné atmosféře a navíc chcete být ohleduplní k životnímu prostředí čistým spalováním dřeva – obnovitelného zdroje energie, jsou krbová kamna určena právě pro vás. Přes 100 vystavených krbových kamen v jedné prodejně ! V expozici naší prodejny v Třebíči uvidíte především téměř kompletní nabídku krbových kamen české firmy Romotop . Dále zde máme vystaveny cenově dostupnější, kvalitní krbová kamna slovenské firmy Thorma, která uspokojí kromě náročných zákazníků i zahrádkáře a chataře nabídkou kamen menších rozměrů a výkonů. Litinová krbová kamna známé norské firmy JOTUL, také litinová kamna firmy Nordica, dále Želetavská krbová kamna, kamna VLNA, ABX, Haas-Sohn, Tim sistem. V areálu prodejny si můžete také prohlédnout vystavené zahradní krby NORMAN. Na trhu patří kamna firmy ROMOTOP v oblasti designu (jsou většinou doplněna keramickými obklady vlastní výroby), vývoje a kvality spalování ke špičce. Krbová kamna Romotop spalují dřevo čistě s minimem škodlivých splodin a maximální účinností. Čistotu velkého skla zabezpečuje automaticky fungující „oplach“ skla horkým vzduchem, což umožňuje uklidňující vizuální kontakt s plamenem. Přijměte naše pozvání a navštivte největší prodejnu, která se specializuje na krbová kamna v kraji Vysočina. Najdete nás také na www.krby.vesas.cz. Těšíme se na vás ! Přejeme vám, abyste prožili ve svých domovech pěkné chvíle u ohně, který hřeje a spojuje.


JOTUL F3 CB litinová krbová kamna

JOTUL F3 CB litinová krbová kamna

Celolitinová krbová kamna norské firmy JOTUL mají klasický design, který spolu s velkým prosklením dvířek umožní uklidňující pohled na příjemné teplo vydávající živý oheň. Litinová krbová kamna JOTUL F3 CB jsou kamna střední velikosti s dvoustupňovým (CB) spalováním a oplachem skla teplým vzduchem, který zabraňuje znečištění skla. Kamna JOTUL mající topeniště s dvojím - čistým spalováním (Clean Burn) jsou hospodárnější a šetrnější k životnímu prostředí. Po správném roztopení těchto kamen, regulujete čisté spalování pouze pomocí sekundárního přívodu vzduchu. Vzduch je do topeniště přiváděn předehřátý systémem trysek v litinovém plášti kamen. Topeniště s tím to systémem přeměňuje až 90% plynů a částic na teplo, což znamená snížení nejen spotřeby dřeva, ale i minimalizace množství kouřových emisí. Kamna JOTUL F3 CB, patří spolu s F3 TD, F100 CB a F 602 N k nejprodávanějším kamnům tradiční severské firmy JOTUL. JOTUL F3 CB Výška: 707 mm Šířka: 577 mm Hloubka: 484 mm Jmenovitý výkon: 6 kW Průměr kouřovodu: 150 mm Délka polen: 400 mm Zveme Vás k návštěvě největší prodejny krbových kamen na Vysočině!


STROMBOLI

STROMBOLI

STROMBOLI - kámen Tato moderní krbová kamna české firmy Romotop mají vyvýšené velké topeniště umístěné na elegantní nožce s otočným mechanismem umožňujícím otáčení kamen kolem své osy. Nadčasový design jejich obkladu provedeného z přírodního kamene - těžkého, měkkého mastku, v zelenošedé barvě – spolu s velkým prosklením, navodí jistě příjemnou atmosféru klidu a pohody v pěkném prostředí domova při posezení u plápolajícího ohně. Krbová kamna STROMBOLI mají pouze horní vývod spalin. Samozřejmostí je přívod sekundárního vzduchu „omývajícího“ sklo dveří topeniště, které tak zůstává čisté. výška: 1 074 mm šířka: 666 mm hloubka: 475 mm hmotnost: 225 kg výkon: 8 kW účinnost: 79 % vytápěcí schopnost: 160 m3 průměrná spotřeba dřeva: 2,6 kg/h Přijeďte se podívat do naší prodejny. Auto zaparkujete přímo v areálu prodejny ! Těšíme se na vás! VESAS, Třebíč


SIENA I krbová kamna Romotop

SIENA I krbová kamna Romotop

Krbová kamna tuzemské firmy Romotop SIENA I zaujmou svým klasickým tvarem především příznivce kachlových kamen, jejichž jsou menší kopií. Pohled na teplo šířící klidný plamen přinese jistě do vašeho domova i pohodu. Kamna SIENA mají zadní odvod spalin o průměru 150 mm. Regulovatelný přívod primárního i sekundárního vzduchu a s tím související oplach skla vzduchem zabraňujícím usazování nečistot je samozřejmostí. Barevné provedení keramiky kamen je možno vybrat až ze 30 odstínů. Kamna na fotografii mají barvu 65600 "sahara", což je nejprodávanější odstín. SIENA I výška: 942 mm šířka: 660 mm hloubka: 392 mm jmenovitý výkon: 7 kW ůčinnost: 78 % hmotnost: 135 kg


TALA krbová kamna firmy ROMOTOP

TALA krbová kamna firmy ROMOTOP

Designově čisté provedení krbových kamen firmy Romotop TALA zaujme příznivce jednoduchých tvarů a řešení. Tato kamna se nabízejí v několika variantách zhotovení a zákazník si tak může vybrat mezi plechovou, keramickou či kamennou variantou a zároveň si zvolit mezi rovnými nebo mírně rádiusovými prosklenými dvířky. Krbová kamna ROMOTOP jsou nabízena s širokou škálou – až 30 ! barevných provedeních keramických obkladů. Vybere si proto opravdu každý.... Kamna firmy Romotop mají téměř všechna možnost zapojení horního nebo zadního odvodu spalin, regulovaný přívod sekundárního vzduchu, díky kterému je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot . U kamen řady TALA je regulace přívodu vzduchu ovládána jedním prvkem Zde zobrazená krbová kamna firmy Romotop jsou kamna TALA 12, která mají elegantní mírně rádiusová dvířka a keramický obklad v provedení modrá azur. Výška 1088 mm Šířka 553 mm Hloubka 444 mm Hmotnost 147 kg Jmenovitý výkon 8 kW Průměr kouřovodu 150 mm Vytápěcí schopnost 160 m3 Výška osy zadního vývodu 960 mm Účinnost 81 % Průměrná spotřeba dřeva 2,6 kg/h Cena: 24.000 Kč Navštivte nás v největší prodejně krbových kamen na Vysočině! Těšíme se na vás!


Mateřská škola, školka Třebíč

Mateřská škola, školka Třebíč

Nově vzniklá mateřská škola (školka) SVĚTÝLKO přijímá děti ve věku od 3 let. Co dětem nabízíme: -kvalitní přípravu na školní docházku -každý den výuku angličtiny -základní křesťanskou výchovu -podporu harmonického růstu osobnosti -získávání dobrých návyků -hodnotný a pestrý denní program. Důležitá je spolupráce s rodiči.


Krbová kamna s teplovodním výměníkem

Krbová kamna s teplovodním výměníkem

Krbová kamna firmy ABX STOCKHOLM 8 s teplovodním výměníkem v provedení plech s keramickou dlažbou na bocích mají maximální výkon 13 kW. Jedná se o kamna klasického vzhledu s možností využití 7 kW teplovodního výměníku. Možnost zapojení horního i zadního odvodu spalin. Krbová kamna Stockholm 8 s teplovodním výměníkem jsou schopna vytopit až 250 m3 prostoru. Spotřeba je 2.5 kg suchého dřeva za hodinu. Jako palivo lze použít dřevo, dřevěné a hnědouhelné brikety. Výkon do vzduchu 6 kW Výkon do vody 7 kW Výška 1230 mm Šířka 646 mm Hloubka 453 mm Výhřevnost 180 - 260 m3 Kouřovod 150 mm Hmotnost 145 kg Spotřeba paliva 2,5 kg / hod Objem výměníku 6 l Cena: 22 690,-Kč Navštivte nás v největší prodejně krbových kamen na Vysočině !


Krbová kamna ROMOTOP

Krbová kamna ROMOTOP

REGGIO Jedinečná krbová kamna české firmy Romotop REGGIO, jsou štíhlá kamna s elegantním designem, jejichž vzhled je decentně doplněn keramikou v různých barevných provedeních. Jedná se o menší kamna s nižším výkonem a vysokou účinností., Přívod sekundárního vzduchu do prostoru topeniště zabraňuje usazování nečistot na skle. Kamna mají možnost horního nebo zadního odvodu spalin. Pod vyvýšeným topeništěm je možno uložit menší množství zásoby dřeva či eko-briket. Skladem jsou kamna REGGIO v barvách: hnědá - srnčí, hnědá - sahara, smetanová - pigment a cotto - cihlová. Výška 1 019 mm Šířka 489 mm Hloubka 377 mm Hmotnost 110 kg Jmenovitý výkon 7 kW Průměr kouřovodu 150 mm Vytápěcí schopnost 140 m3 Výška osy zadního vývodu 741 mm Tah 10 Pa Účinnost 78 % Průměrná spotřeba dřeva 2,4 kg Původní cena: 18.200 Kč Akční cena: 14.000 Kč AKČNÍ NABÍDKA PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB Navštivte nás v největší prodejně krbových kamen na Vysočině !


Krbová kamna THORMA

Krbová kamna THORMA

Krbová kamna slovenské firmy Thorma LANDSHUT II mají jmenovitý výkon 8 kW. Dekorativní model v provedení capuccino s velkým ohništěm je určen jak pro trvalé topení, tak jako doplňkové topidlo do domácností a bytů. Jedná se o tradiční plechová dvouplášťová kamna s keramickým obkladem. Topeniště s litinovým roštem je chráněno šamotovými tvarovkami. Dvířka s keramickým sklem odolávajícím vysokým teplotám umožňují příjemný pohled do plápolajících plamenů. Tato kamna jsou schopna vytopit prostor o objemu až 165 m3. Jako palivo lze použít dřevo a dřevěnéné brikety. Regulace spalování je na přívodech primárního, sekundárního a terciárního vzduchu. Vývod kouřovodu je shora. Výška 1065 mm Šířka 732 mm Hloubka 365 mm Jmenovitý výkon 8 kW Průměr kouřovodu 150 mm Vytápěcí schopnost 1 65 m3 Účinnost 82 % Spotřeba dřeva 2,2 kg/hod