Výroba průmyslových, motocyklových a dopravních řetězů Praha

CONTRA Praha, s.r.o. Distribuce průmyslových řetězů Praha

Výroba průmyslových, motocyklových a dopravních řetězů Praha

Výroba strojních součástí řetězových převodů – řetězy a příslušenství

Na českém trhu je stále více strojírenských firem, které potřebují kvalitní součásti a příslušenství pro další výrobu a zpracování na vysoké kvalitativní i profesionální úrovni. K těmto součástem patří i řetězové převody a příslušenství jako různé řetězy, řetězová a ozubená kola, řetězové sady, doplňky řetězového převodu a mnohé další. A právě tyto strojní součásti řetězových převodů vyrábí a dodává společnost CONTRA Praha, s.r.o.

Výroba strojních součástí řetězových převodů, CONTRA Praha, s.r.o.

Dodávky zboží a služeb ve strojírenském průmyslu

Společnost CONTRA Praha, s.r.o. vznikla jako obchodní společnost již v roce 1992. Od jejího vzniku byla firma orientovaná na zboží a služby ve strojírenském průmyslu a především v oblasti převodové techniky jako například kloubové řetězy. Postupně se obsah výroby a služeb dál rozšiřoval a firma začala poskytovat řešení na základě požadavků zákazníka a to od konstrukčního návrhu řetězu až po kompletní dodávku komponentů a také zahájila vlastní výrobu strojních součástí jako například ozubená a řetězová kola, komponenty speciálních řetězů a ve spolupráci s dalšími výrobními závody také samotné speciální řetězy a doplňky řetězového převodu. Firma také získala zastoupení pro ČR a SR od japonské společnosti TSUBAKI, tedy největšího výrobce řetězů.

Profesionální svět řetězových převodů


Řetězový převod jako základ strojírenství

Společnost poskytuje v oblasti řetězových převodů kompletní řešení a to od návrhů až po samotný řetěz. Řetězový převod je základním stavebním prvek pro oblast strojírenství jako i jeho hlavní komponent, tedy řetěz. Tyto prvky slouží v řadě zařízení jako dopravní element, pohotovostní zařízení a také jako přesný zásobník nástrojů u CNC strojů. Není snad žádná oblast strojírenství, ve které by se nenašel řetězový převod. Kromě řetězů je další neodmyslitelnou součástí řetězového převodu také řetězové kolo, které je rovněž součástí sortimentu společnosti CONTRA Praha.

Vysoce kvalitní výběr řetězů a dalších součástí


Řetězy splňující požadavky zákazníka

Díky různorodosti využití řetězů a požadavků si zákazníci můžou vybrat z řetězů jako válečkové, pouzdrové, speciální, Flyerovy, Gallovy a také bezúdržbové, nerezové, pro vysoké provozní teploty, pro abrasivní prostředí, bezhlučné a mnohé další. Firma rozšířila svoje produkty a služby také o prodej kompletních řetězových sad pro motocykly.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.contra.cz/cz/

Vydáno 14.12.2017
313 Zhlédnutí
Topováno 23.06.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Představujeme energetické řetězy, které vydrží i v extrémních podmínkách

Představujeme energetické řetězy, které vydrží i v extrémních podmínkách
Společnost CONTRA Praha byla založena v roce 1992. Od prvního okamžiku se zaměřujeme na dodávání zboží z oblasti strojírenství, konkrétně na prodej průmyslových řetězů. V posledních letech zaznamenáváme zvýšený zájem o energetické řetězy. Navázali jsme proto spolupráci s předním německým výrobcem ...

Nejen japonské řetězy TSUBAKI dodává firma CONTRA Praha

Nejen japonské řetězy TSUBAKI dodává firma CONTRA Praha
Řetězy jsou základním prvkem ve strojírenství. Na výrobu i prodej nejrůznějších typů řetězů se specializuje firma CONTRA Praha, s.r.o. V naší nabídce naleznete i řetězy TSUBAKI japonského výrobce, a to v široké škále typů tak, abychom vyhověli požadavkům různých zákazníků.

Řetězové sady a převodová technika špičkové kvality

Řetězové sady a převodová technika špičkové kvality
Společnost CONTRA Praha poskytuje kvalitní komplexní služby a řešení v oblasti řetězů a převodové techniky. Spolupracujeme s předními českými a zahraničními výrobci.
PODSTRÁNKY

Speciální řetězy a příslušenství

Speciální řetězy a příslušenství
Speciální řetězy, dopravní řetězy, napínací elementy, plastová vedení řetězů

Řetězová kola, měřidla a nářadí

Řetězová kola, měřidla a nářadí
Řetězová kola a komponenty, nářadí a měřidla na řetězové převody

Energetické řetězy

Energetické řetězy
Kabelové, energetické řetězy KabelSchlepp v několika produktových řadách
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CONTRA Praha, s.r.o. Distribuce průmyslových řetězů Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
CONTRA Praha, s.r.o.
www.contra.cz
Adresa

Adresa

Kunice 220
Kunice 251 63

contra@contra.cz
+420 244 001 147


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha