Bezhlučné řetězy výroba Praha – speciální úprava válečků

CONTRA Praha, s.r.o. Distribuce průmyslových řetězů Ostrava

Bezhlučné řetězy výroba Praha – speciální úprava válečků

CONTRA Praha, s.r.o.
Distribuce průmyslových řetězů Praha




Představujeme energetické řetězy, které vydrží i v extrémních podmínkách

Společnost CONTRA Praha byla založena v roce 1992. Od prvního okamžiku se zaměřujeme na dodávání zboží z oblasti strojírenství, konkrétně na prodej průmyslových řetězů. V posledních letech zaznamenáváme zvýšený zájem o energetické řetězy. Navázali jsme proto spolupráci s předním německým výrobcem Tsubaki – KabelSchlepp.


U nás zakoupíte energetický řetěz od předního německého dodavatele

Společnost CONTRA Praha je důležitým dodavatelem německé značky Tsubaki – KabelSchlepp. Nabízíme vám velký výběr a široké využití produktů. Energetické řetězy je možné použít v nejrůznějších zařízeních od inkoustových tiskáren po ropné plošiny. Šířka řetězu je volitelná a uzpůsobí se pro dlouhé samonosné vedení i 3D aplikace.

Energetické řetězy jsou uzpůsobené pro práci v nízkých i vysokých teplotách

Energetický řetěz značky Tsubaki – KabelSchlepp má široké možnosti použití. Umožňuje pohyb ve všech osách s délkou dráhy 500 metrů a rychlostí až do 40 m/s. Pracuje v teplotách od mínus 40 do 850 oC a přepravuje vzduch, vodu, elektřinu i plyn. Vybrat si můžete i materiál, ze kterých kabely vyrábíme. Jedná se o nerezovou i běžnou ocel, tvrzený a hybridní plast (s využitím hliníkových přepážek). Nabízíme uzavřenou, snadno otevíratelnou, tichou i odlehčenou variantu.

Kupujete energetický řetěz? Nabízíme vám výběr z pěti produktových řad

Už víte, jaké jsou možnosti využití energetických řetězů, ale jaké si můžete zakoupit výrobky? Našim klientům nabízíme výběr z následujících produktových řad:

  • Basic line (celoplastové energetické řetězy s pevnou šířkou)
  • Vario line (kabelové řetězy s variabilní šířkou)
  • Steel line (ocelové kabelové řetězy pro extrémní aplikace)
  • Total trax (kompletní kabelové systémy)
  • Tube series (uzavřené energetické řetězy)

Energetické řetězy se v mnohém liší. S výběrem vám rádi poradíme

Jak se od sebe liší jednotlivé produktové řady? Každá má svá specifika a je vhodná pro jiné použití. První řada Basic line je levná a uživatelsky velmi příjemná. Montáž kabelů je rychlá a snadná, díky tomu si produkt velmi rychle oblíbíte. Energetický řetěz této řady je rychle dostupný díky skladovým zásobám. Ostatní čtyři produktové řady se liší parametry i použitím. Pro více informací se podívejte na náš web, kde jsou jednotlivé kategorie přehledně rozděleny.    

Pokud sháníte energetické řetězy, vsaďte na jistotu a nechte si poradit od společnosti CONTRA Praha. Máme dlouholeté zkušenosti, které vám předáme a poradíme s výběrem vhodných kabelů. Podívejte se na náš e-shop, kde najdete řetězy německé značky Tsubaki – KabelSchlepp.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.contra.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba strojních součástí řetězových převodů – řetězy a příslušenství

Výroba strojních součástí řetězových převodů – řetězy a příslušenství

Na českém trhu je stále více strojírenských firem, které potřebují kvalitní součásti a příslušenství pro další výrobu a zpracování na vysoké kvalitativní i profesionální úrovni. K těmto součástem patří i řetězové převody a příslušenství jako různé řetězy, řetězová a ozubená kola, řetězové sady, doplňky řetězového převodu a mnohé další. A právě tyto strojní součásti řetězových převodů vyrábí a dodává společnost CONTRA Praha, s.r.o.

Vydáno 14.12.2017
Nejen japonské řetězy TSUBAKI dodává firma CONTRA Praha

Nejen japonské řetězy TSUBAKI dodává firma CONTRA Praha

Řetězy jsou základním prvkem ve strojírenství. Na výrobu i prodej nejrůznějších typů řetězů se specializuje firma CONTRA Praha, s.r.o. V naší nabídce naleznete i řetězy TSUBAKI japonského výrobce, a to v široké škále typů tak, abychom vyhověli požadavkům různých zákazníků.

Vydáno 30.06.2016
Řetězové sady a převodová technika špičkové kvality

Řetězové sady a převodová technika špičkové kvality

Společnost CONTRA Praha poskytuje kvalitní komplexní služby a řešení v oblasti řetězů a převodové techniky. Spolupracujeme s předními českými a zahraničními výrobci.

Vydáno 15.03.2014



Vydáno 26.01.2015
356 Zhlédnutí
Topováno 03.04.2017

Speciální řetězy a příslušenství

Speciální řetězy a příslušenství

Speciální řetězy, dopravní řetězy, napínací elementy, plastová vedení řetězů

Řetězová kola, měřidla a nářadí

Řetězová kola, měřidla a nářadí

Řetězová kola a komponenty, nářadí a měřidla na řetězové převody

Energetické řetězy

Energetické řetězy

Kabelové, energetické řetězy KabelSchlepp v několika produktových řadách