Nová generace bezúdržbového řetězu LAMBDA od TSUBAKI  - novinka

CONTRA Praha, s.r.o. Distribuce průmyslových řetězů Praha

Nová generace bezúdržbového řetězu LAMBDA od TSUBAKI - novinka

CONTRA Praha, s.r.o.
Distribuce průmyslových řetězů Praha
Řetězové sady a převodová technika špičkové kvality

Společnost CONTRA Praha poskytuje kvalitní komplexní služby a řešení v oblasti řetězů a převodové techniky. Spolupracujeme s předními českými a zahraničními výrobci.


Co umíme

Pro své partnery hledáme řešení respektující jejich potřeby a možnosti. Hledáme souvislosti tam, kde je ostatní přehlížejí. Správnost našich řešení dosvědčují dlouhodobé vztahy s našimi partnery.  Prodejem výrobku totiž naše spolupráce nekončí, poskytujeme i další služby jako je odborné poradenství při výběru vhodného konstrukčního řešení na základě speciálních požadavků. Samozřejmostí je vypracování 3D dokumentace a zajištění dodávky a montáže přímo u klienta. Poskytujeme veškerý servis a kontrolu dodaných komponentů včetně pravidelné údržby pro zajištění maximální životnosti převodové techniky a tedy snížení nákladů na provoz.

Co nabízíme

Již dvacet let jsou stěžejním programem naší činnosti řetězy a převodová technika. Pestrá nabídka typů, velikostí a materiálů zahrnuje válečkové, dopravní, energetické a speciální řetězy pro téměř všechna průmyslová odvětví, jednosměrné volnoběžky a spojky a veškeré příslušenství pro údržbu řetězu. Máme vlastní výrobu speciálních řetězů, řetězových kol CRS, nářadí a přípravků, které dodáváme i na americký trh. Naše služby a výrobky však neustále rozšiřujeme dle poptávky klientů.

Tradiční český výrobce ČZ Strakonice

Tento jediný český výrobce válečkových řetězů patřící do světové špičky stál u našich základů znalostí. Našim zákazníkům prodáváme jeho výrobky již od roku 1992. Od ČZ Strakonice jsme převzali filozofii péče o značku a dodnes je nám ctí reprezentovat tuto ryze českou značku řetězů.

Vyhlášené japonské řetězy TSUBAKI

V roce 1995 jsme uvedli na český trh výrobky společnosti TSUBAKI. Tento světový výrobce si díky výrobě špičkové převodové techniky získal pověst největšího a nejspolehlivějšího výrobce a dodavatele řetězů na světě. Všechny produkty se vyznačují vyhlášenou kvalitou japonské výroby a lze je upravit i na základě speciálních požadavků zákazníka.

Kvalitní dopravníkové řetězy ZMC

Mimo převodových řetězů dodáváme také kvalitní dopravníkové řetězy další evropské společnosti – italského výrobce ZMC.

Energetické řetězy Kabelschlepp

V letošním roce jsme rozšířili naší nabídku o energetické řetězy Kabelschlepp, tradičního německého výrobce kabelových řetězů s nejširším výběrem produktů v oblasti CABLE CARIER. Kabelové řetězy dodáváme ocelové, z vysoce kvalitních nerezových ocelí, z tvrzeného plastu nebo plastové s hliníkovými přepážkami (hybridní).

Vlastní výroba řetězových kol a speciálních řetězů

Přesně podle zadání zákazníků vyrábíme široký sortiment speciálních řetězů, unašečů, řetězových kol, prodloužených čepů, doplňků řetězového převodu a nářadí. Pro naši výrobu používáme pouze výrobky a materiál nejvyšší kvality, spolupracujeme s nejlepšími dodavateli. Vysoký stupeň kontroly kvality naší práce k nám přivádí stále větší počet spokojených zákazníků.

Řetězové sady pro motocykly

Nabízíme řetězové sady pro motocykly všech typů a značek, které jsou sestavené z vysoce kvalitních řetězových kol, řetězů a rozet.

Více o společnosti CONTRA Praha naleznete na našich webových stránkách www.contra.cz, pro poradenství o správném výběru, montáži, údržbě a další sortiment týkající se motocyklů navštivte webové stránky www.retezy.info.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.contra.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba strojních součástí řetězových převodů – řetězy a příslušenství

Výroba strojních součástí řetězových převodů – řetězy a příslušenství

Na českém trhu je stále více strojírenských firem, které potřebují kvalitní součásti a příslušenství pro další výrobu a zpracování na vysoké kvalitativní i profesionální úrovni. K těmto součástem patří i řetězové převody a příslušenství jako různé řetězy, řetězová a ozubená kola, řetězové sady, doplňky řetězového převodu a mnohé další. A právě tyto strojní součásti řetězových převodů vyrábí a dodává společnost CONTRA Praha, s.r.o.

Vydáno 14.12.2017
Nejen japonské řetězy TSUBAKI dodává firma CONTRA Praha

Nejen japonské řetězy TSUBAKI dodává firma CONTRA Praha

Řetězy jsou základním prvkem ve strojírenství. Na výrobu i prodej nejrůznějších typů řetězů se specializuje firma CONTRA Praha, s.r.o. V naší nabídce naleznete i řetězy TSUBAKI japonského výrobce, a to v široké škále typů tak, abychom vyhověli požadavkům různých zákazníků.

Vydáno 30.06.2016
Představujeme energetické řetězy, které vydrží i v extrémních podmínkách

Představujeme energetické řetězy, které vydrží i v extrémních podmínkách

Společnost CONTRA Praha byla založena v roce 1992. Od prvního okamžiku se zaměřujeme na dodávání zboží z oblasti strojírenství, konkrétně na prodej průmyslových řetězů. V posledních letech zaznamenáváme zvýšený zájem o energetické řetězy. Navázali jsme proto spolupráci s předním německým výrobcem Tsubaki – KabelSchlepp.

Vydáno 26.01.2015Vydáno 15.03.2014
296 Zhlédnutí
Topováno 28.05.2016

Speciální řetězy a příslušenství

Speciální řetězy a příslušenství

Speciální řetězy, dopravní řetězy, napínací elementy, plastová vedení řetězů

Řetězová kola, měřidla a nářadí

Řetězová kola, měřidla a nářadí

Řetězová kola a komponenty, nářadí a měřidla na řetězové převody

Energetické řetězy

Energetické řetězy

Kabelové, energetické řetězy KabelSchlepp v několika produktových řadách