Speciální motocyklové a dopravní řetězy výroba Ostrava

CONTRA Praha, s.r.o. Distrubuce průmyslových řetězů Cheb

Speciální motocyklové a dopravní řetězy výroba Ostrava

Řetězové sady a převodová technika špičkové kvality

Společnost CONTRA Praha poskytuje kvalitní komplexní služby a řešení v oblasti řetězů a převodové techniky. Spolupracujeme s předními českými a zahraničními výrobci.

Řetězové sady pro motocykly

Co umíme

Pro své partnery hledáme řešení respektující jejich potřeby a možnosti. Hledáme souvislosti tam, kde je ostatní přehlížejí. Správnost našich řešení dosvědčují dlouhodobé vztahy s našimi partnery. Prodejem výrobku totiž naše spolupráce nekončí, poskytujeme i další služby jako je odborné poradenství při výběru vhodného konstrukčního řešení na základě speciálních požadavků. Samozřejmostí je vypracování 3D dokumentace a zajištění dodávky a montáže přímo u klienta. Poskytujeme veškerý servis a kontrolu dodaných komponentů včetně pravidelné údržby pro zajištění maximální životnosti převodové techniky a tedy snížení nákladů na provoz.


Co nabízíme

Již dvacet let jsou stěžejním programem naší činnosti řetězy a převodová technika. Pestrá nabídka typů, velikostí a materiálů zahrnuje válečkové, dopravní, energetické a speciální řetězy pro téměř všechna průmyslová odvětví, jednosměrné volnoběžky a spojky a veškeré příslušenství pro údržbu řetězu. Máme vlastní výrobu speciálních řetězů, řetězových kol CRS, nářadí a přípravků, které dodáváme i na americký trh. Naše služby a výrobky však neustále rozšiřujeme dle poptávky klientů.


Tradiční český výrobce ČZ Strakonice

Tento jediný český výrobce válečkových řetězů patřící do světové špičky stál u našich základů znalostí. Našim zákazníkům prodáváme jeho výrobky již od roku 1992. Od ČZ Strakonice jsme převzali filozofii péče o značku a dodnes je nám ctí reprezentovat tuto ryze českou značku řetězů.


Vyhlášené japonské řetězy TSUBAKI a kvalitní dopravníkové řetězy ZMC

V roce 1995 jsme uvedli na český trh výrobky společnosti TSUBAKI. Tento světový výrobce si díky výrobě špičkové převodové techniky získal pověst největšího a nejspolehlivějšího výrobce a dodavatele řetězů na světě. Všechny produkty se vyznačují vyhlášenou kvalitou japonské výroby a lze je upravit i na základě speciálních požadavků zákazníka.

Mimo převodových řetězů dodáváme také kvalitní dopravníkové řetězy další evropské společnosti – italského výrobce ZMC.


Energetické řetězy Kabelschlepp

V letošním roce jsme rozšířili naší nabídku o energetické řetězy Kabelschlepp, tradičního německého výrobce kabelových řetězů s nejširším výběrem produktů v oblasti CABLE CARIER. Kabelové řetězy dodáváme ocelové, z vysoce kvalitních nerezových ocelí, z tvrzeného plastu nebo plastové s hliníkovými přepážkami (hybridní).


Vlastní výroba řetězových kol a speciálních řetězů

Přesně podle zadání zákazníků vyrábíme široký sortiment speciálních řetězů, unašečů, řetězových kol, prodloužených čepů, doplňků řetězového převodu a nářadí. Pro naši výrobu používáme pouze výrobky a materiál nejvyšší kvality, spolupracujeme s nejlepšími dodavateli. Vysoký stupeň kontroly kvality naší práce k nám přivádí stále větší počet spokojených zákazníků.


Řetězové sady pro motocykly

Nabízíme řetězové sady pro motocykly všech typů a značek, které jsou sestavené z vysoce kvalitních řetězových kol, řetězů a rozet.

Více o společnosti CONTRA Praha naleznete na našich webových stránkách www.contra.cz, pro poradenství o správném výběru, montáži, údržbě a další sortiment týkající se motocyklů navštivte webové stránky www.retezy.info.

Řetězové sady pro motocykly


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.contra.cz

Vydáno 15.03.2014
309 Zhlédnutí
Topováno 28.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba strojních součástí řetězových převodů – řetězy a příslušenství

Výroba strojních součástí řetězových převodů – řetězy a příslušenství
Na českém trhu je stále více strojírenských firem, které potřebují kvalitní součásti a příslušenství pro další výrobu a zpracování na vysoké kvalitativní i profesionální úrovni. K těmto součástem patří i řetězové převody a příslušenství jako různé řetězy, řetězová a ozubená kola, řetězové sady, ...

Představujeme energetické řetězy, které vydrží i v extrémních podmínkách

Představujeme energetické řetězy, které vydrží i v extrémních podmínkách
Společnost CONTRA Praha byla založena v roce 1992. Od prvního okamžiku se zaměřujeme na dodávání zboží z oblasti strojírenství, konkrétně na prodej průmyslových řetězů. V posledních letech zaznamenáváme zvýšený zájem o energetické řetězy. Navázali jsme proto spolupráci s předním německým výrobcem ...

Nejen japonské řetězy TSUBAKI dodává firma CONTRA Praha

Nejen japonské řetězy TSUBAKI dodává firma CONTRA Praha
Řetězy jsou základním prvkem ve strojírenství. Na výrobu i prodej nejrůznějších typů řetězů se specializuje firma CONTRA Praha, s.r.o. V naší nabídce naleznete i řetězy TSUBAKI japonského výrobce, a to v široké škále typů tak, abychom vyhověli požadavkům různých zákazníků.
PODSTRÁNKY

Speciální řetězy a příslušenství

Speciální řetězy a příslušenství
Speciální řetězy, dopravní řetězy, napínací elementy, plastová vedení řetězů

Řetězová kola, měřidla a nářadí

Řetězová kola, měřidla a nářadí
Řetězová kola a komponenty, nářadí a měřidla na řetězové převody

Energetické řetězy

Energetické řetězy
Kabelové, energetické řetězy KabelSchlepp v několika produktových řadách
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CONTRA Praha, s.r.o. Distribuce průmyslových řetězů Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
CONTRA Praha, s.r.o.
www.contra.cz
Adresa

Adresa

Kunice 220
Kunice 251 63

contra@contra.cz
+420 244 001 147


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha