Ing. Ladislav Polan
Geodetická kancelář LounyKompletní geodetické služby s použitím moderních přístrojů

Ptáte se, kde všude potřebujete služby zkušeného geodeta? Především při vytýčení hranic pozemku určeného třeba na stavbu, pro vytvoření geometrického plánu, pro zápis nemovitosti do katastru nemovitostí a mnoho dalšího. Pokud právě podobné záležitosti řešíte, tak se rovnou obraťte na zkušenou geodetickou kancelář Ing. Ladislav Polan.

Geodetické služby, Ing. Ladislav Polan

Geodetické práce s vysokou spolehlivostí a rychlostí

Geodézie Polan, která sídlí v Lounech, patří mezi spolehlivé a rychle jednající geodetické firmy. Obsahem profesionálních služeb je poradenská činnost a činnost odpovědného geodeta, vytyčování pozemků, inženýrská geodézie, mapovací práce, vyhotovení geometrických plánu, atd. Všechny služby jsou pod vedením zkušených a kvalifikovaných pracovníků, kteří pracují profesionálně, spolehlivě a rychle. K činnosti je používané moderní zeměměřičské zařízení.

Geodetické práce všeho druhu


Vytyčování pozemků a geometrické plány

Vytyčování pozemků patří k nejčastěji využívaným službám firmy a jeho účelem je vytýčení hranic pozemku či parcely pro následnou stavbu, oplocení či rozdělení pozemku, dodržení předepsaných odstupů stavby, obnovy parcel, upřesnění skutečných rozměrů pozemku, atd. Díky této službě získá klient přehled, jistotu a možnost předcházení zbytečným rodinným i sousedským sporům. K činnosti kanceláře patří také zpracování a vystavení geometrických plánů, které slouží jako doklad k rozdělení pozemků, k realizaci prodeje pozemků, dále ke kolaudacím staveb a následného zápisu do katastru nemovitostí, na případné věcné břemeno, atd.

Vytyčte hranice vašeho pozemku


Kompletní mapovací práce

K službám kanceláře patří také kompletní mapovací práce, které spočívají například ve vystavení mapového podkladu o skutečném stavu pro projekční činnost, vytyčení na stavbách, zaměření skutečného provedení staveb, zaměření inženýrských sítí a podobně.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.geodezie-louny.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Geodézie a vytyčování pozemků: Znáte hranice své parcely?

Geodézie a vytyčování pozemků: Znáte hranice své parcely?

Prodáváte dům nebo pozemek a nemáte jasnou představu o tom, kde jsou jeho hranice? Nebo máte jiný důvod, proč hledáte spolehlivou geodetickou kancelář? Znát přesné hranice svého pozemku může být dobré i v případě případných sousedských sporů, ale také z právní opatrnosti, pokud plánujte třeba stavbu plotu kolem svého domu. Veškeré geodetické práce provádí Ing. Ladislav Polan ve městě Louny.

Vydáno 09.12.2016
Geodetické práce v Lounech s použitím kvalitních a přesných přístrojů

Geodetické práce v Lounech s použitím kvalitních a přesných přístrojů

Geodézie je důležitý vědní obor, díky kterému je možné provádět přesné vytyčování staveb, vytyčování hranic pozemků, tvorbu mapových podkladů, zaměřování skutečného provedení staveb a i geometrických plánů. Geodetická kancelář v Lounech Ing. Ladislava Polana poskytuje geodetické práce s využitím moderních přesných geodetických přístrojů, díky kterým je výsledek na velmi vysoké úrovni.

Vydáno 04.01.2016Vydáno 16.12.2017
36 Zhlédnutí
Topováno 13.02.2018