Kompletní geodetické služby s použitím moderních přístrojů

Ptáte se, kde všude potřebujete služby zkušeného geodeta? Především při vytýčení hranic pozemku určeného třeba na stavbu, pro vytvoření geometrického plánu, pro zápis nemovitosti do katastru nemovitostí a mnoho dalšího. Pokud právě podobné záležitosti řešíte, tak se rovnou obraťte na zkušenou geodetickou kancelář Ing. Ladislav Polan.

Geodetické služby, Ing. Ladislav Polan

Geodetické práce s vysokou spolehlivostí a rychlostí

Geodézie Polan, která sídlí v Lounech, patří mezi spolehlivé a rychle jednající geodetické firmy. Obsahem profesionálních služeb je poradenská činnost a činnost odpovědného geodeta, vytyčování pozemků, inženýrská geodézie, mapovací práce, vyhotovení geometrických plánu, atd. Všechny služby jsou pod vedením zkušených a kvalifikovaných pracovníků, kteří pracují profesionálně, spolehlivě a rychle. K činnosti je používané moderní zeměměřičské zařízení.

Geodetické práce všeho druhu


Vytyčování pozemků a geometrické plány

Vytyčování pozemků patří k nejčastěji využívaným službám firmy a jeho účelem je vytýčení hranic pozemku či parcely pro následnou stavbu, oplocení či rozdělení pozemku, dodržení předepsaných odstupů stavby, obnovy parcel, upřesnění skutečných rozměrů pozemku, atd. Díky této službě získá klient přehled, jistotu a možnost předcházení zbytečným rodinným i sousedským sporům. K činnosti kanceláře patří také zpracování a vystavení geometrických plánů, které slouží jako doklad k rozdělení pozemků, k realizaci prodeje pozemků, dále ke kolaudacím staveb a následného zápisu do katastru nemovitostí, na případné věcné břemeno, atd.

Vytyčte hranice vašeho pozemku


Kompletní mapovací práce

K službám kanceláře patří také kompletní mapovací práce, které spočívají například ve vystavení mapového podkladu o skutečném stavu pro projekční činnost, vytyčení na stavbách, zaměření skutečného provedení staveb, zaměření inženýrských sítí a podobně.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.geodezie-louny.cz

Vydáno 16.12.2017
42 Zhlédnutí
Topováno 13.02.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Geodézie a vytyčování pozemků: Znáte hranice své parcely?

Geodézie a vytyčování pozemků: Znáte hranice své parcely?
Prodáváte dům nebo pozemek a nemáte jasnou představu o tom, kde jsou jeho hranice? Nebo máte jiný důvod, proč hledáte spolehlivou geodetickou kancelář? Znát přesné hranice svého pozemku může být dobré i v případě případných sousedských sporů, ale také z právní opatrnosti, pokud plánujte třeba ...

Geodetické práce v Lounech s použitím kvalitních a přesných přístrojů

Geodetické práce v Lounech s použitím kvalitních a přesných přístrojů
Geodézie je důležitý vědní obor, díky kterému je možné provádět přesné vytyčování staveb, vytyčování hranic pozemků, tvorbu mapových podkladů, zaměřování skutečného provedení staveb a i geometrických plánů. Geodetická kancelář v Lounech Ing. Ladislava Polana poskytuje geodetické práce s využitím ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Ladislav Polan
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Ladislav Polan
www.geodezie-louny.cz
Adresa

Adresa

Fügnerova 1524
Louny 440 01

polanova.d@tiscali.cz
+420 415 653 619


Najdete nás také zde:

ARES
captcha