Penzijní připojištění České spořitelny, transformovaný fond, spoření na důchod

Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s. Penzijní připojištění Praha

Penzijní připojištění České spořitelny, transformovaný fond, spoření na důchod

Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s.
Penzijní připojištění Praha
Etické spoření od ČS penzijní společnosti

Chcete nejen spořit, ale i efektivně zhodnotit vaše peníze a stát se součástí etických záležitostí? Podpora ekologické a společenské odpovědnosti na základě spoření patří v dnešní době k oblíbeným doplňkovým produktům penzijního spoření. Tento produkt vám sjedná Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s.

Etické spoření, Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s.

Etické penzijní spoření – etika, transparentnost, garance

Doplňkové penzijní spoření, které poskytuje Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s., umožňuje efektivní zhodnocování peněz ve fondech, zhodnocení úspor výhradně investicemi do společensky odpovědných firem, podává aktuální informace o portfoliu a investicích a pravidelně je zveřejňuje, garantuje 100% návratnost vašich vkladů. Společnost při investičním zhodnocování peněz zohledňuje nejen zisk, ale také morální principy. To znamená, že neinvestujete svoje peníze do firem, které obchodují s tabákem, zabývají se těžbou uhlí a tím znečišťují životní prostředí, jsou usvědčené z korupce nebo využívají jako pracovní sílu děti atd.

Etické spoření s garancí návratnosti vkladů


Spoření, kterého hlavním cílem jsou etické principy

Prostřednictvím etického penzijního spoření získáte jistotu, že nebudete investovat do firem, které nějakým způsobem porušují etické principy. Při výběru investic společnost hodnotí mezinárodní kritéria ESG, které se soustředí na ekologii a společenskou odpovědnost a dále je interně i externě analyzuje a vyhodnocuje. Na konci vyhodnocování zůstanou pouze společensky odpovědné firmy a státy, které splňují etické kritéria. Součástí je také ochrana vlastnických zájmů.

Peníze, které získají charakter


Etický fond - stabilní zhodnocení úspor

Etický fond vznikl v listopadu 2017 a představuje ideální cestu ke stabilnímu a zodpovědnému zhodnocení peněz. Fond investuje převážně do dluhopisů společensky odpovědných firem, zelených dluhopisů a doplňkově také do akcií.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.csps.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Penzijní spoření s optimálními státními příspěvky a daňovými úlevami díky Příspěvku na míru

Penzijní spoření s optimálními státními příspěvky a daňovými úlevami díky Příspěvku na míru

Chcete mít pod kontrolou, kolik peněz si vkládáte do penzijního spoření a tedy jaké obdržíte státní příspěvky a kolik peněz půjde na daňové úlevy? Díky nové bezplatné službě České spořitelny Příspěvek na míru je to možné. Získáte s ní možnost optimalizovat státní příspěvky a daňové úlevy. Investovat do penzijního spoření se vám tak vyplatí ještě více než kdy dříve.

Vydáno 03.02.2017
Šetřit dětem na budoucnost  s doplňkovým penzijním spořením se vyplatí

Šetřit dětem na budoucnost s doplňkovým penzijním spořením se vyplatí

Spoření pro děti rozhodně není přežitkem, ba naopak. Již díky několika stovkám měsíčně jim můžete zaručit slušný obnos peněz na později, kdy se jim bude jistě hodit. Doplňkové penzijní spoření i pro ty nejmladší v rodině si můžete zařídit od začátku letošního roku i u České spořitelny.

Vydáno 19.02.2016
Elektronické faktury Penzijní společnosti šetří váš čas i peníze

Elektronické faktury Penzijní společnosti šetří váš čas i peníze

Vývoj techniky se žene nemilosrdně kupředu a ovlivňuje tak i služby, které jsou nám poskytovány. Na tento fakt bychom si měli zvykat, jelikož většinou působí přímo na naše každodenní životy. Ani banky neusínají na vavřínech a snaží se držet krok s dobou. Čas papírových výpisů pomalu upadá, jeho místo nahrazují výpisy v elektronické podobě. Výjimkou není ani Penzijní společnost České spořitelny. Jestliže si šetříte na důchod právě zde, vězte, že roční výpisy a daňová potvrzení je nyní možné přijímat i elektronicky. Pro nastavení služby teď stačí jen pár kliknutí přímo v internetovém bankovnictví.

Vydáno 31.03.2015
Česká spořitelna – penzijní společnost nabízí vybraným klientům převod z transformovaného fondu do doplňkového penzijního spoření

Česká spořitelna – penzijní společnost nabízí vybraným klientům převod z transformovaného fondu do doplňkového penzijního spoření

Hlavním obchodním cílem ČS penzijní společnosti pro rok 2014 je naplnit zákonné limity minimální hodnoty majetku v účastnických fondech III. pilíře ve výši minimálně 50 mil. Kč. Dosažení tohoto cíle chceme podpořit převody penzijního připojištění na doplňkové penzijní spoření u klientů, pro které má nový produkt všechny předpoklady být výnosnější než penzijní připojištění.

Vydáno 30.05.2014Vydáno 30.01.2018
390 Zhlédnutí
Topováno 31.08.2019

Penzijní připojištění

Penzijní připojištění

Penzijní připojištění České spořitelny, transformovaný fond, spoření na důchod

Doplňkové penzijní spoření

Doplňkové penzijní spoření

Doplňkové penzijní spoření České spořitelny, přilepšení k důchodu

Spoření dětem

Spoření dětem

Doplňkové penzijní spoření pro děti u České spořitelny