Kovovýroba, CNC obrábění, strojírenství, dodavatel strojírenských součástí

ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.

Kovovýroba, CNC obrábění, strojírenství, dodavatel strojírenských součástí

Se Znojemskými strojírnami do oblak

Když se vracím ze světa domů letadlem Airbus, vždy se dotknu při nastupování zárubní dveří tohoto stroje. Není to náhoda, mám hned lepší pocit, protože vím, že tato součást byla vyrobena ve Znojmě a jsem tím pádem o kus blíže k domovu. Znojemské strojírny jsou totiž dodavatelem dílů pro obřího výrobce letadel Airbus. Tato významná strojírenská firma slaví v těchto dnech pětadvacet let svého trvání a má se čím pochlubit.

Dveřního systém dopravního letadla

Z historie společnosti ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.

Cesta, kdy ze Znojma putovaly první takové díly do světa, byla dlouhá. Společnost Znojemské strojírny, s.r.o., vznikla a v areálu bývalého Motorpalu, který byl uzavřen, začala podnikat v roce 1992. A právě ten ohromný lidský potenciál zkušených a kvalifikovaných strojařů byl to nejcennější, co si firma přinesla do vínku. Management i všechny pracovníky čekalo nemálo práce a úsilí, než se vypracovali do současné uznávané pozice. Středně velká společnost nemohla konkurovat strojírenským gigantům, a tak se rozhodla pracovat jako subdodavatelská firma dodávající menší a střední série třískově obrobených dílců a montážních podskupin na vysoké a technologicky efektivní úrovni.


Špičková centra a robotizovaná pracoviště jsou nejnovějším trendem

Tento cíl se podařilo splnit díky soustavné péči o další zvyšování kvalifikace zaměstnanců, důrazem na kvalitu výrobků a v neposlední řadě i dlouholetým zaměřením na rozšiřování a modernizaci výrobní základny. Ve společnosti pracují v klimatizované výrobní hale více jak tři desítky počítačově řízených obráběcích strojů. Nejnovějším trendem vývoje jsou pak špičková centra umožňující velmi přesné a efektivní obrábění a robotizovaná pracoviště.

Finálních výrobků má ve svém portfoliu společnost poměrně málo, ale o to více jich je součástí dalších zařízení. Na nedostatek zákazníků si Znojemské strojírny nemohou rozhodně stěžovat. Ti hodnotí přesnost, rychlost dodání, vysokou kvalitu i tržně přijatelnou cenovou hladinu požadovaných výrobků. A tak pracují dílce ze Znojemských strojíren v tiskařských strojích, tkalcovských stavech, v zemědělství, při těžbě nerostů a v neposlední řadě, jak bylo již dříve uvedeno, i v letadlech.


ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o. přispívají k rozvoji regionu

Firma potřebuje vzhledem k rozšiřování výroby nové pracovníky. Doby soustružníků či frézařů umazaných od oleje jsou již dávno pryč. Dnešní práce ve strojařině, u moderních numericky řízených obráběcích strojů již není o nezáživné fyzické dřině, ale o tvůrčí činnosti, cílevědomosti a znalostech. Znojemské strojírny proto spolupracují s učilišti, základními a středními odbornými školami, ať už se jedná o zajišťování praxe, pomoci při vybavování učebními pomůckami, poskytování stipendií a další aktivity. Společnost se rovněž finančně i personálně podílí na městských lokálních aktivitách, jako jsou Hudební slavnosti, cyklistická akce Kolo pro život nebo podpoře aktivního Patchworkového klubu. Být zaměstnán ve Znojemských strojírnách znamená perspektivní práci s mnohými dalšími jistotami. Firma se o své pracovníky dokáže postarat.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.strojirny.cz

Vydáno 21.01.2018
436 Zhlédnutí
Topováno 11.07.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY – výrobce a dodavatel obráběných dílů

ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY – výrobce a dodavatel obráběných dílů
Společnost ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY s.r.o. je výrobcem a dodavatelem obráběných dílů. Firma působí na trhu již krásných 25 let. Za tuto dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností a jsme rádi, že více jak polovinu naší existence můžeme dodávat výrobky také do leteckého průmyslu. Vzpomeňte si na nás, ...
PODSTRÁNKY

CNC obrábění

CNC obrábění
CNC obrábění strojírenských dílů z oceli, litiny, neželezných kovů, titanové slitiny

Kovovýroba, strojírenské díly

Kovovýroba, strojírenské díly
Kovovýroba, obráběné dílce a součásti včetně povrchových úprav

Řízení výroby a kvality

Řízení výroby a kvality
Zvyšování kvality strojírenských výrobků a služeb, konstrukční a technologické poradenství
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.
www.strojirny.cz
Adresa

Adresa

Tovární 883/11
Znojmo 669 02

info@strojirny.cz
+420 515 210 912


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha