Vysoká kvalita výrobků a efektivní řízení výroby na CNC strojích

ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.

Vysoká kvalita výrobků a efektivní řízení výroby na CNC strojích

ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY – výrobce a dodavatel obráběných dílů

Společnost ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY s.r.o. je výrobcem a dodavatelem obráběných dílů. Firma působí na trhu již krásných 25 let. Za tuto dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností a jsme rádi, že více jak polovinu naší existence můžeme dodávat výrobky také do leteckého průmyslu. Vzpomeňte si na nás, jakmile budete vstupovat do letadla, například velkého Airbusu nebo i jiného typu, budete obklopeni našimi součástkami, které se vyrábí u nás v České republice ve Znojmě.

Strojní vybavení, ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.

Firma působí na trhu již 25 let

Působíme na trhu již 25 let, naučili jsme se hodně nového, stále si držíme vysoké nároky a snažíme se udržet i vysokou kvalitu našich výrobků. Díky tomu jsme už polovinu této doby součástí leteckého průmyslu, který vždy potřebuje kvalitní a špičkové výrobky. Čeští výrobci letadel se mohou pyšnit precizností a především také vysokou náročností na veškeré produkty a výrobky, které s nimi přijdou do styku. O to více pro nás znamená, že se také můžeme podílet v této oblasti a být její součástí. Kromě dílů do letadel vyrábíme také díly do vstřikovacích čerpadel, textilních strojů, tiskařských a obráběcích strojů.

Poznejte naší společnost zblízka


Letecký průmysl

Abychom naši společnost ještě lépe představili, můžeme si říct, že již od roku 2009 dodáváme díly do Aera Vodochody. Dodáváme díly dveří pro A380 a pro další letadla společnosti Latecoere Czech. Samozřejmě dodáváme ještě několika dalším leteckým výrobcům a to jak v Čechách, tak i v zahraničí. Pokud poletíte po Evropě nebo i za moře, tak vás jistě v letadle budou obklopovat naše díly. Kde je všude najdete? Například v letadlech Airbus, Boeing, Embraer. Vyrábíme obráběcí dílce i pro jiná odvětví strojního průmyslu. Vakuová čerpadla, vstřikovací čerpadla, lineární pohony, ve všech těchto oblastech můžete najít naše obráběné díly.

Přečíst si můžete více informací z historie


Vysoké nároky na strojní vybavení

Aby naše společnost mohla správně fungovat a dodávat tak špičkové produkty do strojírenství, tak musí být její součástí také inovativní technické vybavení. Neustále zvyšujeme vysokou úroveň technického vybavení, abychom pořád mohli zvyšovat a zlepšovat jednotlivé obráběcí dílce. Za posledních pár let jsme společnost vybavili čtyřmi 5osými centry, které jsou pro leteckou výrobu nezbytné. Další přišly výkonné CNC stroje a díky tomu můžeme neustále zvyšovat kapacitu výroby. Přibyl i jeden robot, který pracuje na soustruhu, takže výroba se drží moderních a technických trendů. V tomto ohledu se chceme neustále zlepšovat a také vyvíjet kupředu, abychom plnili i nadále vysoké požadavky našich zákazníků.

Letadla z tuzemska i zahraničí vybavená díly ze Znojemských strojíren


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.strojirny.cz

Vydáno 03.04.2018
168 Zhlédnutí
Topováno 28.09.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Se Znojemskými strojírnami do oblak

Se Znojemskými strojírnami do oblak
Když se vracím ze světa domů letadlem Airbus, vždy se dotknu při nastupování zárubní dveří tohoto stroje. Není to náhoda, mám hned lepší pocit, protože vím, že tato součást byla vyrobena ve Znojmě a jsem tím pádem o kus blíže k domovu. Znojemské strojírny jsou totiž dodavatelem dílů pro obřího ...
PODSTRÁNKY

CNC obrábění

CNC obrábění
CNC obrábění strojírenských dílů z oceli, litiny, neželezných kovů, titanové slitiny

Kovovýroba, strojírenské díly

Kovovýroba, strojírenské díly
Kovovýroba, obráběné dílce a součásti včetně povrchových úprav

Řízení výroby a kvality

Řízení výroby a kvality
Zvyšování kvality strojírenských výrobků a služeb, konstrukční a technologické poradenství
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.
www.strojirny.cz
Adresa

Adresa

Tovární 883/11
Znojmo 669 02

info@strojirny.cz
+420 515 210 912


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha