Recyklace stavebních odpadů Praha západ - odvoz stavební suti za skvělé ceny!

Miroslav Slabihoudek Zemní práce Praha západ

Recyklace stavebních odpadů Praha západ - odvoz stavební suti za skvělé ceny!

Miroslav Slabihoudek
Zemní práce Praha západZemní a výkopové práce, prodej písku, štěrku zeminy a mnoho dalšího

Hledáte rychlou a spolehlivou firmu, která by vám zajistila zemní a výkopové práce, nakládku a vykládku sypkých materiálů, řezání asfaltu, svoz odpadu, prodej písku, štěrku či zeminy nebo jiné obdobné druhy prací? V tom případě se můžete obrátit na firmu, která provádí veškeré zemní práce a to pod názvem Miroslav Slabihoudek.

Zemní a výkopové práce, Miroslav Slabihoudek

Jaké služby firma poskytuje?

Firma zprostředkovává veškeré zemní práce. Většinu služeb zařizuje pomocí vlastní techniky. Provádí zemní práce včetně skládky. Zajistí autodopravu, pěchování zeminy, pronajímají také stavební buňky, nebo nabízí plastové jímky. Prodávají také písek, štěrk i zeminu.

Mnišík pod Brdy – Miroslav Slabihoudek – zemní a výkopové práce


Vlastní široký vozový park a další příslušenství

Firma má také nesčetné množství vlastních vozidel a mnoho dalších strojů. Rypadla- nakladače, minibary, nákladní vozy Tatra a Liaz sklápěč, ZRH kladivo, MTS a IFA fekál, AVIA hydraulická ruka a kontejner, čelisťový drtič, dvousítný třídit, plošinu 13 m, traktory a mnoho dalšího. Klasika, která nikdy nezklame a v naší práci nám každý den pomáhá.

Více informací o firmě naleznete zde


Recyklace stavebního odpadu

Často se v naší branži setkáváme se stavebním odpadem, který vzniká při každé stavbě, rekonstrukci, bourání, ale i v jiných případech. Zajišťujeme příjem stavebních, demoličních opadů a výkopové hlušiny. Zařídíme nakládku a odvoz tohoto odpadu. Následně zajistíme také drcení a třídění v Mníšku pod Brdy nebo jinde dle požadované lokality.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.slabihoudek.wz.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zemní práce, výkopové práce, prodej štěrku i další služby nabízí Miroslav Slabihoudek

Zemní práce, výkopové práce, prodej štěrku i další služby nabízí Miroslav Slabihoudek

Přepravu a recyklaci stavebních odpadů, zemní práce, výkopové práce a další služby pro vás zařídí společnost Zemní práce Miroslav Slabihoudek z města Mníšek pod Brdy. V oblasti zemních a výkopových prací se pohybujeme již řadu let. Jednotlivcům i firmám tak můžeme nabídnout kompletní služby na míru.

Vydáno 22.03.2016
Zemní práce a centrum recyklace ve Mníšku pod Brdy

Zemní práce a centrum recyklace ve Mníšku pod Brdy

Zemní práce patří k nedílnému odvětví průmyslu. Jde o pestrou činnost, která zahrnuje velké množství stavebních úkonů, vyžadujících těžkou techniku a nákladní autodopravu. V Mníšku pod Brdy nabízí zemní práce Miroslav Slabihoudek, který se může navíc pyšnit kvalitním centrem recyklace stavebních odpadů.

Vydáno 12.07.2015
Zemní práce Praha – výkop, prodej štěrku i recyklace stavebních odpadů

Zemní práce Praha – výkop, prodej štěrku i recyklace stavebních odpadů

Společnost Miroslav Slabihoudek poskytuje kompletní zemní a výkopové práce. Stavíte a potřebujete se zbavit vzniklého odpadu? Neváhejte a obraťte se na firmu, která sídlí v Mníšku pod Brdy, ale své služby poskytuje zákazníkům z širokého okolí. Otázka recyklace stavebních odpadů už vás nemusí dále trápit.

Vydáno 01.03.2017
Zemní práce, recyklace stavebních odpadů, prodej stavebního materiálu

Zemní práce, recyklace stavebních odpadů, prodej stavebního materiálu

Občas je prostě potřeba do země pořádně kopnout. Ne rýčem na zahradě, ale velkým a silným stavebním strojem. Celou řadu výkopových a zemních prací totiž zkrátka sami nezvládneme. A právě při takovýchto počinech většího rozsahu vám může pomoci firma Zemní práce Miroslav Slabihoudek, která pro vás zajistí vše z oboru výkopových a zemních prací od samotného kopání speciálními stroji, přes nákladní autodopravu, prodej písků, štěrků a zeminy.

Vydáno 20.05.2014Vydáno 17.03.2018
478 Zhlédnutí
Topováno 04.06.2020