Zemní práce, odvoz stavebního odpadu, Mníšek pod Brdy

Miroslav Slabihoudek Zemní práce Praha západ

Zemní práce, odvoz stavebního odpadu, Mníšek pod Brdy

Miroslav Slabihoudek
Zemní práce Praha západZemní práce, recyklace stavebních odpadů, prodej stavebního materiálu

Občas je prostě potřeba do země pořádně kopnout. Ne rýčem na zahradě, ale velkým a silným stavebním strojem. Celou řadu výkopových a zemních prací totiž zkrátka sami nezvládneme. A právě při takovýchto počinech většího rozsahu vám může pomoci firma Zemní práce Miroslav Slabihoudek, která pro vás zajistí vše z oboru výkopových a zemních prací od samotného kopání speciálními stroji, přes nákladní autodopravu, prodej písků, štěrků a zeminy.


Zemní práce od A do Z

Společnost Zemní práce Miroslav Slabihoudek z Mníšku pod Brdy jednoduše poskytuje kompletní služby z oboru zemní práce, nákladní autodoprava a stavební materiály. Nabízíme veškeré zemní práce, a to jak přípravné, hlavní, tak dokončovací. Překážkou pro nás není ani řezání asfaltu nebo demolice objektů a zaměřujeme se rovněž na skládky. Další z oblastí, kterým se při své činnosti pro naše zákazníky věnujeme, je nákladní autodoprava.

Vše pro zemní práce: rypadla, minibagry, kontejnery

Zemní práce provádíme za pomoci speciálních strojů, jako jsou například:

  • rypadla - nakladače
  • minibagry
  • nákladní vozy Tatra
  • traktory
  • vysokozdvižná plošina MP 13
  • pneumatická kladiva, 2 vibrační pěchy, desky, válce
  • nosič kontejnerů A 75L s rukou
  • čelisťový drtič
  • dvousítný třídič

Prodej písků, štěrků i pronájem stavebních buněk

Při zemních pracích často využíváme rovněž kontejnery různých velikostí a třináctimetrovou plošinu. Vedle zmiňovaných služeb ale nabízíme rovněž prodej písku, štěrku nebo prodej zeminy. Mezi produkty v našem portfoliu naleznete ale třeba také plastové jímky. Pro stavbaře pronajímáme stavební buňky, které poslouží jako zázemí pro stavební personál i úschovu potřebné techniky.

Recyklace stavebních odpadů

Firma Zemní práce Miroslav Slabihoudek provozuje také vlastní centrum recyklace stavebních odpadů. O stavební odpady se postaráme doslova od A do Z. Jak stavební, tak demoliční odpady a výkopovou hlušinu naložíme a odvezeme, přičemž následně provádíme jejich drcení přímo v Mníšku pod Brdy nebo jiné požadované lokalitě. Stavební recykláty nabízíme také k prodeji, a to podle druhu nebo granulometrie.

Zemní práce Miroslav Slabihoudek

Více informací o službách společnosti Zemní práce Miroslav Slabihoudek z Mníšku pod Brdy včetně kontaktních údajů najdete přímo na webových stránkách společnosti. Se svými dotazy ohledně zemních prací nás neváhejte kdykoli kontaktovat na telefonním čísle 603 493 038!


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.slabihoudek.wz.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zemní práce, výkopové práce, prodej štěrku i další služby nabízí Miroslav Slabihoudek

Zemní práce, výkopové práce, prodej štěrku i další služby nabízí Miroslav Slabihoudek

Přepravu a recyklaci stavebních odpadů, zemní práce, výkopové práce a další služby pro vás zařídí společnost Zemní práce Miroslav Slabihoudek z města Mníšek pod Brdy. V oblasti zemních a výkopových prací se pohybujeme již řadu let. Jednotlivcům i firmám tak můžeme nabídnout kompletní služby na míru.

Vydáno 22.03.2016
Zemní a výkopové práce, prodej písku, štěrku zeminy a mnoho dalšího

Zemní a výkopové práce, prodej písku, štěrku zeminy a mnoho dalšího

Hledáte rychlou a spolehlivou firmu, která by vám zajistila zemní a výkopové práce, nakládku a vykládku sypkých materiálů, řezání asfaltu, svoz odpadu, prodej písku, štěrku či zeminy nebo jiné obdobné druhy prací? V tom případě se můžete obrátit na firmu, která provádí veškeré zemní práce a to pod názvem Miroslav Slabihoudek.

Vydáno 17.03.2018
Zemní práce a centrum recyklace ve Mníšku pod Brdy

Zemní práce a centrum recyklace ve Mníšku pod Brdy

Zemní práce patří k nedílnému odvětví průmyslu. Jde o pestrou činnost, která zahrnuje velké množství stavebních úkonů, vyžadujících těžkou techniku a nákladní autodopravu. V Mníšku pod Brdy nabízí zemní práce Miroslav Slabihoudek, který se může navíc pyšnit kvalitním centrem recyklace stavebních odpadů.

Vydáno 12.07.2015
Zemní práce Praha – výkop, prodej štěrku i recyklace stavebních odpadů

Zemní práce Praha – výkop, prodej štěrku i recyklace stavebních odpadů

Společnost Miroslav Slabihoudek poskytuje kompletní zemní a výkopové práce. Stavíte a potřebujete se zbavit vzniklého odpadu? Neváhejte a obraťte se na firmu, která sídlí v Mníšku pod Brdy, ale své služby poskytuje zákazníkům z širokého okolí. Otázka recyklace stavebních odpadů už vás nemusí dále trápit.

Vydáno 01.03.2017Vydáno 20.05.2014
848 Zhlédnutí
Topováno 20.09.2017