Prodej pneumatik pro osobní a lehké nákladní automobily

Nepodceňujte obutí svého automobilu. Se správným výběrem pneumatiky jak pro osobní automobil, tak také například pro lehký nákladní automobil vám pomůže firma CZECH STYLE spol. s.r.o., která prodává pneumatiky různých značek. Pobočky firmy najdete v Praze, Brně a ve Zlíně. Nakupovat můžete pneumatiky také zvlášť na jejich e-shopu.

185-60R15 PNEU TL 84H VIATTI V130 KAMA

Navštívit můžete kamenné prodejny nebo nakupovat přes e-shop

E-shop je zaměřen na prodej pneumatik pro osobní, nákladní, stavební a zemědělské vozy. Pneumatiky značek KAMA TYRES, Viatti, Voltyre Prom, Sunfull Tyres a Zeetex, patří mezi hlavní sortiment zboží. Pro tyto značky pneumatik je firma oficiálním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. Samozřejmě to nejsou veškeré značky pneumatik, které prodávají. Sortiment mají rozšířený i o celosvětově známé značky jako jsou: Goodyear, Dunlop, Sava, Fulda a Pirelli.

Vždy najdeme vhodný kompromis mezi kvalitou a cenou


Vybírejte podle svého vkusu nebo na základě odborné rady

Bezpečnou jízdu v prvé řadě zajistí spolehlivé brzy. Co ale následuje, jsou kvalitní pneumatiky, které mohou proměnit nehodu v pouhou náhodu nebo lehké zaváhání. V prodejnách vám odborně poradí a doporučí nejvhodnější pneumatiky.

Poskytujeme pneumatiky i od světově známých výrobců pneumatik


Viatti Kama - letní pneumatiky pro osobní vozy

Během letní sezóny jsou pro osobní vozy ideální pneumatiky Viatti Kama. Tyto pneumatiky řadíme do vyšší technologické řady osobních pneumatik. Mezi jejich nejvíce oceňované vlastnosti patří vysoká stabilita při jízdě za mokra, což zajišťují speciálně umístěné drážky. Další jejich důležitou vlastností je schopnost tlumit nárazy a udržet tuhost i při vysoké rychlosti.
I tyto pneumatiky zakoupíte v eshopu, který provozuje firma CZECH STYLE spol. s r.o. Zlín.Vydáno 19.04.2018
249 Zhlédnutí
Topováno 18.09.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Informace z terénu – výkon, cena, kvalita

Informace z terénu – výkon, cena, kvalita
Za krátké časové období realizace a testování pneumatik s nosorožcem ve znaku jsme se s našimi obchodními partnery v testování nezaměřili na klasickou otázku: Kolik kilometrů to najede? Hlavní důraz jsme kladli na faktory vedoucí ke spokojenosti koncového spotřebitele. Při testování pneumatik jsme ...

Mobilní pneuservis, který je vám k dispozici 24 hodin denně

Mobilní pneuservis, který je vám k dispozici 24 hodin denně
Využití mobilního pneuservisu platí po celý den a celou noc, čili 24 hodin denně. Využít jej mohou lidé s osobními automobily, ale také podnikatelé s dodávkami nebo nákladními automobily. Mobilní nákladní pneuservis má svá stanoviště. Mezi základní patří Praha, Brno a Zlín.

Péče o klima ve vašem voze – Autoklimatizace

Péče o klima ve vašem voze – Autoklimatizace
Klimatizace v autě přispívá k pohodě řidiče i ostatních cestujících a tím mimo jiné zvyšuje bezpečnost provozu na silnicích. Řízení vozidla patří mezi činnosti, které vyžadují maximální soustředění a se vzrůstající teplotou se pozornost velice rychle vytrácí. Stejně jak by bylo nemyslitelné jezdit ...

Ruční mytí automobilů u nás nebo přímo u Vás – jak si budete přát.

Ruční mytí automobilů u nás nebo přímo u Vás – jak si budete přát.
Při mytí a čištění párou dochází k desinfekci čištěných ploch a odstranění choroboplodných mikroorganismů a bakterií. Pracovník autoservisu přijede až k Vám a veškeré činnosti s mytím a čištěním interiérů vozu provede na místě. Váš vozový pak a interiér bude Vaší vizitkou.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA CZECH STYLE, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
CZECH STYLE, spol. s r.o.
www.czstyle.cz
Adresa

Adresa

Tečovská 1239
Zlín-Malenovice 763 02

kajfoszb@czstyle.cz
+420 775 771 991


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha