Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Král - zahradnické práce s.r.o. Údržba zeleně Praha 5

Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Král - zahradnické práce s.r.o.
Údržba zeleně Praha 5Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Profesionální péče o zeleň s sebou přináší nejen samotnou výsadbu zeleně, ale také odstraňování nepotřebného. Platí to například při kácení stromů, kde je potřebné dodržet veškeré postupy a také bezpečnost. Při rizikovém i běžném kácení stromů se proto obraťte na firmu Král – zahradnické práce s.r.o., Praha 5.

Kácení stromů Praha 5

Údržba a péče o veřejnou i privátní zeleň

Firma Král – zahradnické práce s.r.o., Praha 5 působí na trhu od roku 1992. Obsahem činnosti je péče o privátní i veřejnou zeleň, se kterou souvisí výsadba keřů a stromů, jejich tvarování a prořezávání, běžné a rizikové kácení stromů a odstraňování kořenů a pařezů z trávníků. Další činností firmy je údržba povrchů hřišť, pískovišť, zelených ploch, zimní zajištění bezpečnosti chodníků a přilehlých komunikací, osazování zahrad včetně odplevelování, hnojení atd. Služby jsou vykonávané vyškolenými odborníky a s moderními technickými prostředky.

Zahradní práce všeho druhu


Kácení stromů a odstraňování pařezů

V případě, že se potřebujete zbavit nemocných, přerostlých nebo překážejících stromů, tak firma Král – zahradnické práce s.r.o. je vám profesionálně k dispozici i pro tento účel. Provádí jak rizikové, tak i běžné kácení stromů, odstraňování pařezů odfrézováním, řez a tvarování živých stěn a plotů, průklesty a řezy stromů a keřů. Zajistí také drcení a štěpkování dřevní hmoty. Všechny práce provádí odborníci s kvalifikací a zkušenostmi, kteří se postarají i o rizikové odstraňování stromů v blízkosti elektrického vedení či budov. Zajistíte si tak kácení bez ohrožení na zdraví a majetku.

Péče o zeleň od profesionálů


Činnosti a služby v péči o zeleň

Firma poskytuje široký sortiment služeb v péči o zeleň jako například kosení a prohrabávání trávníků, vertikutace, odplevování, hnojení a zalévání, likvidaci zbytkové biomasy, doplnění a výměnu písku u dětských pískovišť, kontrolu a údržbu prvků na hřištích a mnoho dalšího. K službám patří také odborné poradenství a konzultace.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zahradnictvikral.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Údržba zeleně po celé Praze - jedině od Zahradnictví Král

Údržba zeleně po celé Praze - jedině od Zahradnictví Král

Aby veřejná zeleň vypadala stále k světu, je potřeba se o ni náležitě starat. Od toho je tu Zahradnictví Král, které nabízí veškeré zahradnické práce. Naši činnost nezaměřujeme pouze na veřejná prostranství, ale i na zahrady u rodinných domků. S naší péčí bude i vaše zahrada vypadat skvostně.

Vydáno 25.03.2015
Údržba zeleně od kácení stromů, přes výsadbu až po hnojení

Údržba zeleně od kácení stromů, přes výsadbu až po hnojení

Údržba zeleně je důležitá během celého roku, její pravý čas však přichází právě teď, v období jara. Všechny rostliny je třeba připravit, aby během zeleného období dělaly svým majitelům jen a jen radost. Pokud vám údržba zeleně nic neříká či na její obstarání nemáte potřebné vybavení, obraťte se raději na profesionály v oboru.

Vydáno 23.03.2016
Postaráme se o veškeré zahradnické práce a zajistíme i celoroční údržbu zeleně

Postaráme se o veškeré zahradnické práce a zajistíme i celoroční údržbu zeleně

Zahradnictví Král už je sice zavřené, ale pořád vám nabízí své služby, které zahrnují zahradnické práce a celoroční údržbu zeleně. Aby byla vaše zahrada, trávník či park jako ze škatulky, stačí zavolat Královy profesionální zahradníky. Ti vědí, jak na to.

Vydáno 16.04.2014
Profesionální péči o zeleň a zahradu zajistí společnost Král – Zahradnické práce

Profesionální péči o zeleň a zahradu zajistí společnost Král – Zahradnické práce

Užívejte si naplno krásu vaší zahrady díky službám firmy Král – Zahradnické práce s.r.o. z Prahy. Poskytujeme nejrůznější zahradnické práce, naším cílem je údržba a dokonalá péče o zeleň i péče o stromy v soukromých zahradách i veřejných parcích. Disponujeme moderními technickými prostředky a díky vyškoleným pracovníkům uspokojíme jakékoliv požadavky týkající se vaší zahrady.

Vydáno 02.03.2017Vydáno 27.03.2018
97 Zhlédnutí
Topováno 20.03.2020