Realizace zahrad a údržba zeleně Praha - Spolehněte se na naše zkušenosti i vy!

Král - zahradnické práce s.r.o. Údržba zeleně Praha 5

Realizace zahrad a údržba zeleně Praha - Spolehněte se na naše zkušenosti i vy!

Postaráme se o veškeré zahradnické práce a zajistíme i celoroční údržbu zeleně

Zahradnictví Král už je sice zavřené, ale pořád vám nabízí své služby, které zahrnují zahradnické práce a celoroční údržbu zeleně. Aby byla vaše zahrada, trávník či park jako ze škatulky, stačí zavolat Královy profesionální zahradníky. Ti vědí, jak na to.


Pečujeme o vaši privátní i veřejnou zeleň

O veřejnou i privátní zeleň se staráme už od roku 1992. Naši vyškolení odborníci i díky našim moderním technickým prostředkům udržují vaše zahrady, trávníky i parky perfektně upravené. Máte specifická přání? Sdělte nám je a uvidíme, co pro vás můžeme udělat. Vždy se snažíme maximálně uspokojit veškerá přání a požadavky svých klientů.

Zahradnické práce všeho druhu i celoroční údržba zeleně

Naši zahradníci pro vás zajišťují péči o trávníky, vertikutaci, přihnojení, pískování, zálivku, výsadby, tvarování živých stěn a plotů. Pomáháme vám také s běžným i rizikovým kácením stromů, odstraňováním pařezů odfrézováním, likvidací zbytkové biomasy, drcením a štěpkováním dřevní hmoty a úklidem ploch zeleně. Kromě zeleně se však staráme i o doplnění a výměnu písku v dětských pískovištích, běžnou údržbu mobiliáře, opravy herních prvků. Udržujeme hřiště, v zimě uklízíme sníh, sypeme náledí a také zametáme a odstraňujeme zimní posyp. V neposlední řadě pak svým klientům poskytujeme profesionální poradenství a konzultaci v oboru.

Trávník jako samet

Krásný, svěží, zelený trávník je potěchou pro oko i vizitkou vaší zahrady či parku. Chcete-li, aby váš trávník byl perfektně zastřižený, hustý a vypadal jako čerstvě položený trávníkový koberec, nemusíte do něj investovat spoustu peněz a pak zjistit, že se mu stejně nedaří a k ničemu to nebylo. Nechejte to na profesionálech, kteří si umí poradit se všemi neduhy, jako je např. rezivění trávy či krtince. Kosíme trávníky všech typů, odplevelujeme, hnojíme a na jaře i na podzim vyhrabáváme trávníky včetně listí.

Perfektně střižené živé ploty

Sníte o krásném živém plotu, ať už na okrasu, pro radost, anebo aby k vám nekoukali zvědaví sousedé, ale máte strach, že vaše keře nikdy nebudou vypadat tak dobře jako na obrázcích? Naši zahradníci se o to postarají za vás – rychle, kvalitně a za příznivou cenu.

Chcete krásnou zahradu, ale nevíte jak na to?

Profesionální zahradníci Zahradnictví Král vám rádi poradí anebo udělají veškerou práci za vás. Vysněná zahrada je díky nám jen na dosah ruky. Vysazujeme stromy, keře, trvalky, letničky, tvarujeme živé stěny a ploty, kosíme trávníky, hnojíme i odplevelujeme a ještě mnohem víc.

Naši zahradníci vám ušetří čas, peníze i starosti

Díky zahradnickým službám a celoroční údržbě zeleně od Králových zahradníků budou vaše zahrady či parky jako ze škatulky. Šetříme vám čas, který si nemůžete dovolit strávit úpravou zahrady, hrabáním listí, hnojením či likvidací odpadu. Když starosti o vaši zeleň přenecháte nám, můžete si být jistí, že všichni vám budou stále upravený trávník, zahradu či park závidět. Naše služby jsou prvotřídní, ceny příznivé.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zahradnictvikral.cz

Vydáno 16.04.2014
706 Zhlédnutí
Topováno 26.08.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5
Profesionální péče o zeleň s sebou přináší nejen samotnou výsadbu zeleně, ale také odstraňování nepotřebného. Platí to například při kácení stromů, kde je potřebné dodržet veškeré postupy a také bezpečnost. Při rizikovém i běžném kácení stromů se proto obraťte na firmu Král – zahradnické práce ...

Profesionální péči o zeleň a zahradu zajistí společnost Král – Zahradnické práce

Profesionální péči o zeleň a zahradu zajistí společnost Král – Zahradnické práce
Užívejte si naplno krásu vaší zahrady díky službám firmy Král – Zahradnické práce s.r.o. z Prahy. Poskytujeme nejrůznější zahradnické práce, naším cílem je údržba a dokonalá péče o zeleň i péče o stromy v soukromých zahradách i veřejných parcích. Disponujeme moderními technickými prostředky a díky ...

Údržba zeleně po celé Praze - jedině od Zahradnictví Král

Údržba zeleně po celé Praze - jedině od Zahradnictví Král
Aby veřejná zeleň vypadala stále k světu, je potřeba se o ni náležitě starat. Od toho je tu Zahradnictví Král, které nabízí veškeré zahradnické práce. Naši činnost nezaměřujeme pouze na veřejná prostranství, ale i na zahrady u rodinných domků. S naší péčí bude i vaše zahrada vypadat skvostně.

Údržba zeleně od kácení stromů, přes výsadbu až po hnojení

Údržba zeleně od kácení stromů, přes výsadbu až po hnojení
Údržba zeleně je důležitá během celého roku, její pravý čas však přichází právě teď, v období jara. Všechny rostliny je třeba připravit, aby během zeleného období dělaly svým majitelům jen a jen radost. Pokud vám údržba zeleně nic neříká či na její obstarání nemáte potřebné vybavení, obraťte se ...
PODSTRÁNKY

Údržba zeleně

Údržba zeleně
Zahradnické služby, údržba veřejné a privátní zeleně, travnatých ploch a rostlin

Péče o veřejná prostranství

Péče o veřejná prostranství
Péče o veřejná prostranství, údržba městského mobiliáře, hřišť, pískovišť, chodníků

Zahradnické služby

Zahradnické služby
Zahradnické práce, celoroční péče o zahradu, kácení a výsadba stromů, keřů, rostlin
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Král - zahradnické práce s.r.o. Údržba zeleně Praha 5
WEBOVÁ STRÁNKA
Král - zahradnické práce s.r.o.
www.zahradnictvikral.cz
Adresa

Adresa

Kolovečská 1938/2
Praha 5 - Stodůlky 155 00

kral@zahradnictvikral.cz
+420 602 619 816


Najdete nás také zde:

ARES
captcha