Léčba osteoporózy

Léčbě osteoporózy se věnují ve společnosti Mediekos Ambulance s.r.o. Jejich ambulanci můžete navštívit v Bruntále. Další ambulance se nachází v několika městech Zlínského kraje, přilehlého Valašska a také na Slovensku. Osteologické centrum se této problematice věnuje již více jak 20 let. Řídnutí kostní tkáně může postihnout jak dospělé, tak i děti, a proto se v těchto ambulancích zaměřují na všechny pacienty, i na pacienty dětského věku.

Léčba osteoporózy, Mediekos Ambulance, s.r.o.

Osteoporóza - co o ní víme

Nejprve si řekneme, co se vlastně pod názvem osteoporóza skrývá. Osteoporóza je onemocnění, které se projevuje řídnutím kostí. Jakmile se nemoc začne projevovat, diagnostikovat s určitostí ji může pouze lékař. Projevuje se bolestí svalů a kloubů, pociťovat můžete zejména bolesti zad nebo také zmenšení výšky. V kostech se vytváří póry a dochází k úbytku vápníku v těle. Problematickým obdobím může být u žen menopauza.

Poskytujeme odbornou péči ve specializovaných ambulancích


Preventivní opatření a léčba

Osteoporóza může vznikat z nedostatku pohybu, vlivem špatného stravování, podvýživou nebo zvyšováním věku. Doporučena vám bude dieta. Jídelníček by měl být pestrý a bohatý na vápník, který je nejlepší dodávat tělu večer, protože se nejlépe vstřebává v noci. V případě, že nemoc propukne naplno a bude vám diagnostikováno vážnější stádium, pak je nezbytné přistoupit k léčbě pomocí léků.

Ve zlínském centru se zaměřujeme i na dětské pacienty


Kde nás můžete najít?

Svěřit se můžete do rukou našich odborníků. Najdete nás v Osteologickém pracovišti ve Zlíně, v Ostravě, na Vsetíně, v Bruntále, Kroměříži, v Uherském Hradišti nebo na Slovensku. Poskytujeme špičkové lékařské služby.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.mediekosambulance.cz

Vydáno 18.04.2018
264 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Mediekos Ambulance, s.r.o. Osteocentrum Bruntál
WEBOVÁ STRÁNKA
Mediekos Ambulance, s.r.o.
mediekosambulance.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 1875/38
Bruntál 792 01

sekretariat@mediekos.cz
+420 554 212 384


Najdete nás také zde:

ARES
captcha