Mediekos Ambulance, s.r.o.
Hornická poliklinika

CZKOsteocentrum Mediekos Ambulance, s.r.o. v Ostravě na Hornické poliklinice je zdravotnické zařízení zaměřené na laboratorní diagnostiku.
Je zde centrální diagnostické pracoviště pro pacienty s osteoporózou - pro dospělé, ale i dětská osteologie pro děti od 1-19 let.

Osteologie je samostatným atestačním oborem, který se zabývá léčbou osteoporózy u dětí i dospělých.

Pokud Vás čeká vyšetření na osteologii, neváhejte a kontaktujte naši osteologickou ambulanci v Ostravě. Rádi s Vámi vybereme termín, který Vám bude vyhovovat a objasníme postupy vyšetření a léčby.

Osteologie se zabývá léčbou poruch kostního metabolismu, především osteoporózou.
V našem centru Mediekos Ambulance, s.r.o. máme specialisty na osteologickou problematiku, kteří Vám zajistí komplexní péči, která zahrnuje:

- diagnostiku
- terapii
- monitorování léčby
- konsiliární vyšetření
- ukončení terapie, přechod na monitorovací a preventivní režimy
- zvýšení dostupnosti vyšetření pacientům pomocí řešení logistiky
- primární prevenci.

Osteopozóza se projevuje především zvýšeným sklonem ke zlomeninám, zejména pak obratlů, krčku kosti stehenní, předloktí, bolestmi zad, poklesem tělesné výšky v důsledku snižování obratlů, bolestmi v kyčlích a v zádech. Řešíte-li i Vy tento zdravotní problém či jen chcete znát odpovědi na problematiku prevence osteologických problémů, obraťte se na odborníky v Mediekos Ambulanci se specializovaným pracovištěm v Ostravě.


Katalog firem:    

Nemocnice, kliniky a polikliniky

,  

Odborní lékaři ostatní a terapeuti

,  
Štítky:

dětská osteologie, osteologická ambulance, léčba osteoporózy, Osteocentrum, osteoporóza Ostrava