Mediekos Ambulance, s.r.o.
Hornická poliklinika
Ambulance v Ostravě - léčba osteoporózy

Mediekos Ambulance, s.r.o. na Hornické poliklinice v Ostravě jako zdravotnické zařízení je zaměřeno na laboratorní diagnostiku osteocentrum a je zde centrální diagnostické pracoviště s laboratořemi nejen pro dospělé, ale i pro dětské pacienty s osteoporózou.

Osteologie je samostatným atestačním oborem, který se zabývá léčení osteoporózy, pro dospělé i děti.

Pokud potřebujete i Vy absolvovat vyšetření na osteologii, neváhejte a kontaktujte naši osteologickou ambulanci v Ostravě. Rádi s Vámi vybereme termín, který Vám bude vyhovovat a objasníme veškeré postupy vyšetření a případné léčby.

Osteologie léčí poruchy kostního metabolismu, především osteoporózu. V našem centru Mediekos Ambulance, s.r.o. v Uherském Hradišti máme specialisty na osteologickou problematiku - osteology, kteří Vám zajistí komplexní péči, která zahrnuje:

- diagnostiku
- terapii
- monitorování léčby
- konsiliární vyšetření
- ukončení terapie, přechod na monitorovací a preventivní režimy
- zvýšení dostupnosti vyšetření pacientům pomocí řešení logistiky
- primární prevenci.

Osteopozóza se projevuje především zvýšeným sklonem ke zlomeninám, zejména pak obratlů, krčku kosti stehenní, předloktí, bolestmi zad, poklesem tělesné výšky v důsledku snižování obratlů, bolestmi v kyčlích a v zádech. Řešíte-li i Vy tento zdravotní problém či jen chcete znát odpovědi na problematiku prevence osteologických problémů, obraťte se na odborníky v Mediekos Ambulanci se specializovaným pracovištěm v Ostravě.


Katalog firem:    

Nemocnice, kliniky a polikliniky

,  

Odborní lékaři ostatní a terapeuti

,  
Štítky:

osteologie, osteologická ambulance, dětská, léčba osteoporózy, centrum, osteoporóza Ostrava