Robert Sál - SPVLikvidace pozůstalosti Praha a okolí

Firma Robert SÁL – SPV působí na českém trhu od roku 1993. Nabízí kvalitní služby v oblasti vyklízení a likvidace odpadu. Vyklízí nejrůznější prostory, jako jsou byty, sklepy, dvory, půdy, nebytové prostory i další objekty. Už si nemusíte dělat starosti ani s likvidací pozůstalosti. Zajistíme kompletní služby.

Likvidace pozůstalosti Praha a okolí

Likvidace pozůstalostí

Zajistíme likvidaci pozůstalosti a to včetně úklidových prací. Nemusíte si s ničím dělat starosti, zařídíme odvoz na skládku a odstranění odpadu. Je těžké rozloučit se s věcmi zesnulého, a proto nemusíte být přítomni. Službu poskytneme plně na klíč. Záleží na vašem přání. Zařizujeme likvidace a vyklízení bytů, domů, rekreačních objektů, půd i sklepů v komerčních i nekomerční sféře. Působíme zejména v Praze a Středočeském kraji. Po domluvě však můžeme zajet i na vzdálenější místa.

Profesionální likvidace pozůstalosti


Hlavní činnost firmy

Naší hlavní činností je vyklízení bytů, domů, rekreačních, komerčních a dalších prostor. V oblasti vyklízení nabízíme komplexní služby včetně odvozu a ekologické likvidace odpadu i úklidu všech místností. Vyklidíme také sklep i půdu.

S ničím si nemusíte dělat starosti, vše zařídíme


Vše zajistíme, nemusíte nic zařizovat

Likvidace pozůstalosti je téma, o kterém se většinou nechceme bavit, ale patří k našemu životu. Proto zařídíme kompletní služby. Přistupujeme k takové zakázce s úctou, pochopením a diskrétností. K tomu zajistíme znalecký posudek, kompletní vyklízení bytu, domu, chaty, naložení pozůstalosti do kontejneru, úklid prostor, odvoz a uložení na skládce.

Vydáno 17.04.2018
18 Zhlédnutí