Robert Sál - SPV
Bourací a demoliční práce PrahaLikvidace pozůstalosti Praha a okolí

Firma Robert SÁL – SPV působí na českém trhu od roku 1993. Nabízí kvalitní služby v oblasti vyklízení a likvidace odpadu. Vyklízí nejrůznější prostory, jako jsou byty, sklepy, dvory, půdy, nebytové prostory i další objekty. Už si nemusíte dělat starosti ani s likvidací pozůstalosti. Zajistíme kompletní služby.

Likvidace pozůstalosti Praha a okolí

Likvidace pozůstalostí

Zajistíme likvidaci pozůstalosti a to včetně úklidových prací. Nemusíte si s ničím dělat starosti, zařídíme odvoz na skládku a odstranění odpadu. Je těžké rozloučit se s věcmi zesnulého, a proto nemusíte být přítomni. Službu poskytneme plně na klíč. Záleží na vašem přání. Zařizujeme likvidace a vyklízení bytů, domů, rekreačních objektů, půd i sklepů v komerčních i nekomerční sféře. Působíme zejména v Praze a Středočeském kraji. Po domluvě však můžeme zajet i na vzdálenější místa.

Profesionální likvidace pozůstalosti


Hlavní činnost firmy

Naší hlavní činností je vyklízení bytů, domů, rekreačních, komerčních a dalších prostor. V oblasti vyklízení nabízíme komplexní služby včetně odvozu a ekologické likvidace odpadu i úklidu všech místností. Vyklidíme také sklep i půdu.

S ničím si nemusíte dělat starosti, vše zařídíme


Vše zajistíme, nemusíte nic zařizovat

Likvidace pozůstalosti je téma, o kterém se většinou nechceme bavit, ale patří k našemu životu. Proto zařídíme kompletní služby. Přistupujeme k takové zakázce s úctou, pochopením a diskrétností. K tomu zajistíme znalecký posudek, kompletní vyklízení bytu, domu, chaty, naložení pozůstalosti do kontejneru, úklid prostor, odvoz a uložení na skládce.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej písku a štěrku, odvoz odpadu a vyklízení objektů

Prodej písku a štěrku, odvoz odpadu a vyklízení objektů

K provádění výkopových prací a demolicí je zapotřebí speciální techniky. Tato technika však vyžaduje vyškolenou obsluhu, která dokáže provést terénní úpravy velmi přesně a co nejrychleji, což platí i o demoličních pracích. O všechny tyto a mnohé další činnosti, například v podobě vyklízení objektu před rekonstrukcí či bouráním se stará firma Robert Sál – SPV s více jak dvacetiletou zkušeností.

Vydáno 13.07.2017
Demoliční a bourací práce Praha

Demoliční a bourací práce Praha

Výstavbě nového objektu velmi často předchází demolice a bourací práce u objektu předešlého. Ve většině případů je totiž ekonomicky výhodnější zbourat starou zanedbanou stavbu a začít od samotných základů. Firma Robert SÁL – SPV se sídlem v Praze 9 bouracími a demoličními pracemi zabývá již od roku 1993. Má bohaté zkušenosti s demolicí různého typu a nabízí komplexní služby v dané oblasti – od vyklízení a odvoz až po samotné bourací práce.

Vydáno 05.12.2015
Vyklízecí práce včetně likvidace odpadu - Praha a okolí

Vyklízecí práce včetně likvidace odpadu - Praha a okolí

Vyklízení bytů nebo domů může být skutečně náročné, a to nejen fyzicky, ale v případě pozůstalosti mnohdy také psychicky. Odvoz a likvidace odpadu či likvidace elektroodpadu také není žádná hračka, obzvlášť pokud s tím nemáte zkušenosti a chybí vám potřebné vybavení.

Vydáno 21.03.2016Vydáno 17.04.2018
15 Zhlédnutí