Operativní leasing Škoda

Máte zájem o nový automobil značky Škoda? Nebo naopak hledáte ojetý vůz v dobré kvalitě a za přijatelnou cenu? Pak navštivte společnost AUTOSALON F3K s.r.o. Sídlí v Třebíči a zabývá se komplexními servisními službami v okolí Třebíče, Velkého Meziříčí, Moravských Budějovic a Jemnice. Jedná se o autorizovaného prodejce nových i ojetých vozů ŠKODA. Zajistí také výhodné financování a pojištění.

Operativní leasing Škoda

Naše poslání

Posláním naší společnosti AUTOSALON F3K s.r.o., je nabídnout svým současným zákazníkům i budoucím majitelům vozů značky ŠKODA perfektní a komplexní služby založené na individuálním přístupu. Patříme mezi největší autorizované prodejce v regionu, a proto pro Vás vždy zajistíme bezpečný, jedinečný a spolehlivý vůz značky Škoda.

Dealer značky Škoda – AUTOSALON F3K s.r.o.


Operativní leasing

Vůz jednoduše, rychle a online? To už dávno není jenom snem, ale jedná se o skutečnost. S programem "Škoda bez starostí" můžete získat vůz snadno a velice jednoduše. Jezděte vozem ŠKODA bez starostí o akontaci. Je jen na Vás, jestli si ho pohodlně vyberete v několika snadných krocích online, nebo dáte přednost možnosti navolit si jej do posledního detailu u prodejce.

Operativní leasing se rozhodně vyplatí


Výhody

Největší výhodou je, že nepotřebujete žádné vstupní investice na pořízení vozu. Po uplynutí smlouvy dostáváte další nové auto. V ceně měsíční splátky je konfigurace vozu, délka pronájmu na 24 až 48 měsíců – dle vašich požadavků, veškeré poplatky, Škoda pojištění, nárok na náhradní vůz a mnoho dalších volitelných výhod.Vydáno 23.04.2018
57 Zhlédnutí
PODSTRÁNKY

Prodej nových vozů Škoda

Prodej nových vozů Škoda
Autorizovaný prodejce nových automobilů Škoda v Třebíči na Vysočině

Prodej ojetých vozů Škoda

Prodej ojetých vozů Škoda
Prodej ojetých automobilů Škoda

Servis vozů Škoda

Servis vozů Škoda
Servis automobilů Škoda v záruční i pozáruční lhůtě, originální autodíly
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA AUTOSALON F3K, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTOSALON F3K, s.r.o.
autosalon-f3k.cz
Adresa

Adresa

Spojovací 1338
Třebíč 674 01

nove.vozy@autosalon-f3k.cz
+420 568 846 340


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha