Příprava vozů na STK, měření emisí Třebíč

AUTOSALON F3K, s.r.o.

Příprava vozů na STK, měření emisí Třebíč

AUTOSALON F3K, s.r.o.
Servis automobilů Škoda v záruční i pozáruční lhůtě, originální autodíly

Prodejem vozů Škoda péče o naše zákazníky nekončí, naopak, nabízíme kompletní servis automobilů Škoda v záruční i pozáruční lhůtě, provádíme pravidelné servisní prohlídky, váš automobil pečlivě připravíme na technickou kontrolu a měření emisí. V Autosalonu F3K v Třebíči vám poskytneme náhradní vůz, nabídneme uskladnění pneumatik, postaráme se o likvidaci vozidel.

Zaměření a odborné seřízení geometrie náprav vozidla

Škoda Originální díly, elektronická objednávka do servisu

O automobily Škoda našich zákazníků se vzorně staráme, pracujeme se sortimentem Škoda Originálních dílů, takže případná výměna náhradního dílu vašeho automobilu bude rychlá a bezproblémová, ať už se jedná o běžné spotřební díly, karosářské díly, filtry pevných částic, brzdy, tlumiče, filtry, akumulátory či výměnu originálního oleje, čelního skla, světlometů. Objednejte se k nám do servisu prostřednictvím elektronické objednávky na webové stránce dealer.skoda-auto.cz, je to snadné, pohodlné a rychlé.

Záruční a pozáruční servis vozů Škoda


Servisní prohlídky, připrava na STK a měření emisí, údržba a opravy

Jako autorizovaný servisní partner Škoda nabízíme profesionální servisní služby od pravidelných servisních prohlídek vašich automobilů, přípravy na STK a měření emisí, pravidelnou výměnu oleje a filtrů, až po servis klimatizace, zaměření a odborné seřízení geometrie náprav vozidla či servis karoserie a laku v případě jeho poškození. Využijte našich odborných servisních služeb pro správný provoz vašeho automobilu a jeho dlouhou životnost!

Připrava na STK a měření emisí, údržba a opravyProdej nových vozů Škoda

Prodej nových vozů Škoda

Autorizovaný prodejce nových automobilů Škoda v Třebíči na Vysočině

Prodej ojetých vozů Škoda

Prodej ojetých vozů Škoda

Prodej ojetých automobilů Škoda

Servis vozů Škoda

Servis vozů Škoda

Servis automobilů Škoda v záruční i pozáruční lhůtě, originální autodíly