Jak správně vybrat nosič na kolo, lyže

Cesta na dovolenou, na chatu, za zážitky či na pořádnou lyžovačku sebou obnáší i potřebné vybavení v podobě kol a lyží. Vzhledem k tomu, že do kufru auta se tyto potřeby nevejdou, pomůžou kvalitní nosiče kol a lyží či střešní boxy. O jejich výrobu a prodej se postará firma ASN HAKR Brno s.r.o.

Komfortní převoz kol i lyží

Výroba a prodej nosičů kol, lyží, střešních boxů

Firma ASN HAKR Brno s.r.o. vznikla v roce 1992 jako firma na výrobu střešních nosičů kol. Dále se výroba rozšířila o střešní nosiče pro vozy Škoda a příčné nosiče pro vozidla s hagusy. Postupně se sortiment rozšířil o nosiče lyží, střešní boxy a nosiče kol na tažné zařízení a nosiče kol pro zahraniční vozy. Sortiment firma prodává ve svých prodejnách v Brně, Ostravě a v Praze. Produkty jsou testovány atesty TÜV SÜD pro vozidla a příslušenství a střešní boxy na „crash test“.

Nosiče kol z pestrého výběru


Kvalitní výběr nosičů jízdních kol

Firma ASN HAKR Brno s.r.o. myslí na všechny a proto má ve svém sortimentu nosiče jízdních kol na občasnou přepravu i intenzivní použití. Kola můžete díky nosičům vzít na střechu, tažné zařízení či na páté dveře. Vybírat můžete z modelů plošných a závěsných. Plošinové modely jsou konstruovány pro převoz dvou až čtyř kol co lze doplnit ještě speciálním adaptérem. Závěsné modely jsou o něco levnější a připevnění na tažné zařízení či zadní dveře je jednodušší. Jsou také méně náročné na prostor. Plošné nosiče však poskytují vyšší komfort při převozu, nedochází k vzájemnému dotyku kol a nezakrývají registrační značku vozidla. Nosiče na tažné zařízení umožní přepravu nejen kol, ale i dalšího nákladu či lehkých motorek.

Komfortní převoz kol i lyží


Střešní boxy a nosiče lyží

Střešní boxy poskytují komfortní a elegantní zvětšení zavazadlového prostoru. Co se vám nevejde do kufru, prakticky umožní střešní box. Dokáže zvládnout převoz lyží, stanů i dalších zavazadel. Navíc poskytuje ochranu proti vrtochům počasí a nečistotám. Vhodné řešení především pro rodiny s dětmi. Před zakoupením je nutné znát nosnost střechy vozidla a mít zaopatřené příčníky, které jsou již součástí vozů nebo si je zakoupíte přímo ve firmě ASN HAKR Brno s.r.o.Vydáno 06.05.2018
153 Zhlédnutí
Topováno 07.03.2023
PODSTRÁNKY

Střešní nosiče

Střešní nosiče
Automobilové střešní nosiče THULE, HAKR, NEUMANN, nosiče kol a lyží

Nosiče na tažné zařízení

Nosiče na tažné zařízení
Nosiče na tažné zařízení HAKR k přepravě kol, koloběžek, motorek

Střešní boxy

Střešní boxy
Střešní boxy HAKR pro přepravu zavazadel, stanů, lyží, campingového vybavení
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ASN HAKR Brno s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ASN HAKR Brno s.r.o.
www.hakrbrno.cz
Adresa

Adresa

Koliště 59
Brno 602 00

brno@hakrbrno.cz
+420 544 224 329


Najdete nás také zde:

InstagramARES
captcha