Automobilové střešní nosiče THULE, HAKR, NEUMANN, nosiče kol a lyží

Střešní nosiče k přepravě zavazadel, střešních boxů, nosiče kol, lyží, snowboardů v příčném i podelném provedení z kovu v kombinaci s plasty vyrábí a dodává společnost ASN HAKR Brno s.r.o. Vyzkoušejte naše spolehlivé automobilové střešní nosiče THULE, HAKR, NEUMANN, které zakoupíte v síti našich prodejen nebo i v e-shopu na webových stránkách hakrbrno.cz

Výroba a prodej automobilových střešních nosičů - ASN HAKR Brno s.r.o.

Hliníkové a ocelové střešní nosiče s různým typem uchycení

U nás si vyberete podle značky a typu vozu střešní nosič z kvalitních materiálů a v precizním provedení. K přepravě různých objemných předmětů, lyží, kol, snowboardů, střešních boxů vám ve společnosti ASN HAKR Brno s.r.o. nabídneme univerzální nosiče pro vozidla s integrovanými střešními podélníky, základní ALU střešní nosiče pro vozy s přípravou ve střeše, základní ocelové střešní nosiče pro vozy bez přípravy s uchycením pod střešní lem.

Hliníkové a ocelové střešní nosiče


Automobilové střešní nosiče HAKR, NEUMANN, THULE s nosností až 75 kg

Využijte k pohodlné přepravě svých zavazadel, střešních boxů, lyží automobilové střešní nosiče HAKR, NEUMANN, THULE s nosností až 75 kg, v hliníkovém či ocelovém provedení v kombinaci s plasty. V našem e-shopu si vyberete ten správný střešní nosič podle typu vašeho automobilu. Dodáváme střešní nosiče pro automobily: Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadilac, Citroen, Dacia, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Huyndai, Chevrolet, Chrysler, Iveco, Kia, Lada, Lancia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Pointiac, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Škoda, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Automobilové střešní nosiče HAKR, NEUMANN, THULE


Hliníkové nosiče kol a lyží nabízí spolehlivé upevnění, rychlou manipulaci

Nabídka nosičů kol je rovněž velmi obsáhlá, vybírat můžete ze tří kategorií od nejnižší až po nejvyšší, která splňuje náročné požadavky uživatele. Nosiče kol nejvyšší třídy jsou vhodné pro intenzivní použití, jsou vybaveny nastavitelným západkovým systémem s adaptérem pro upevnění všech typů vidlic. Veškeré nabízené hliníkové nosiče kol se vyznačují lehkou manipulací a vysokou spolehlivostí. Vyznavači zimních sportů zajisté uvítají nabídku nosičů lyží, běžek, snowboardů s dvojím jištěním proti otevření v hliníkovém či celokovovém provedení, včetně zvyšovacích podložek kvůli vázání.

Nosiče kol a lyží


PODSTRÁNKY

Střešní nosiče

Střešní nosiče
Automobilové střešní nosiče THULE, HAKR, NEUMANN, nosiče kol a lyží

Nosiče na tažné zařízení

Nosiče na tažné zařízení
Nosiče na tažné zařízení HAKR k přepravě kol, koloběžek, motorek

Střešní boxy

Střešní boxy
Střešní boxy HAKR pro přepravu zavazadel, stanů, lyží, campingového vybavení
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ASN HAKR Brno s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ASN HAKR Brno s.r.o.
www.hakrbrno.cz
Adresa

Adresa

Koliště 59
Brno 602 00

brno@hakrbrno.cz
+420 544 224 329


Najdete nás také zde:

InstagramARES
captcha