ASN HAKR Brno s.r.o.
Nosiče na tažné zařízení HAKR k přepravě kol, koloběžek, motorek

HAKR nosič na motorku, nosič kol na tažné zařízení, nosič koloběžek, včetně adaptérů o rozšíření nosiče kola, nosiče pro univerzální použití, adaptér ke změně zásuvky tažného zařízení, držák nosičů na tažné zařízení - to vše je součástí nabídkového sortimentu společnosti AUTO HAKR BRNO s.r.o. Nosiče na tažné zařízení, stejně jako střešní nosiče, nosiče kol a lyží jsou testovány společností TÜV SÜD pro automobily a příslušenství.

Nosiče na tažné zařízení automobilu od firmy AUTO HAKR BRNO s.r.o.

Univerzální nosič na tažné zařízení se sklopnými bočnicemi

Nosiče HAKR na tažná zařízení se pyšní maximální variabilitou, což umožňuje přepravu rozmanitých předmětů – jízdních kol, lehkých motorek, koloběžek, ale i dřeva nebo lesní zvěře, což vítají zejména myslivci, a proto je univerzální nosič HOBBY se sklopnými bočnicemi velmi oblíbeným a vyhledávaným nosičem na tažné zařízení, který uveze náklad až do 100 kg.

Univerzální nosič na tažné zařízení


Nosiče na tažné zařízení k přepravě koloběžek, jízdních kol i motorek

Pořiďte si z našeho e-shopu nosič na crossovou motorku až do hmotnosti 100 kg. Tento nosič je vybaven vlastní nájezdovou rampou a upínacími popruhy. Cyklisté si zajisté vyberou některý z nosičů na tažné zařízení pro uchycení tří nebo dvou kol. Jestliže potřebujete přepravit čtyři jízdní kola, doporučíme vám adaptér pro rozšíření nosiče. Nezklameme ani ty, kteří potřebují přepravit koloběžky. V nabídce máme nosič koloběžek, který vyniká jednoduchou montáží se sklápěcím mechanizmem a zamykáním všech koloběžek.

Nosiče na tažné zařízení k přepravě jízdních kol, koloběžek i motorekStřešní nosiče

Střešní nosiče

Automobilové střešní nosiče THULE, HAKR, NEUMANN, nosiče kol a lyží

Nosiče na tažné zařízení

Nosiče na tažné zařízení

Nosiče na tažné zařízení HAKR k přepravě kol, koloběžek, motorek

Střešní boxy

Střešní boxy

Střešní boxy HAKR pro přepravu zavazadel, stanů, lyží, campingového vybavení