Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt
Praha potisk triček

Vydáno 06.05.2018
21 Zhlédnutí

Šaty dělají reklamu

Chodící reklama jistě není nic nového. Vy ji ale můžete pomocí zkušené a uznávané agentury dovést k dokonalosti. Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt je vyhledávaným tvůrcem propagačních předmětů. Přidejte se i vy k jeho spokojeným zákazníkům.

Sítotisk Praha

Oblečení, které umí vydělat peníze

Oblečení už dávno neslouží jen jako prostředek, který má pouze zakrýt nahotu nebo zabránit v chladných měsících zimě, aby nám pronikla až do kostí. Stalo se záležitostí, na které v oblasti módního průmyslu návrháři dokáží vydělat neskutečné částky peněz. Nemusíte být právě světově uznávaný odborník na nejnovější módní trendy, a přesto můžete prostřednictvím oděvů získávat finance. Je to velice snadné. Nechte si potisknout kvalitním sítotiskem trička, kšiltovky nebo tašky, které pak budou běhat po světě. Agentura Karel Šubrt Praha pracuje jen s tou nejlepší technikou i technologií. Firma si velice zakládá na svém dobrém jménu, k němuž patří rychlé dodání a pouze prvotřídní kvalita.

Sítotisk Praha


Kvalita, která předčí cenu

Moderní sítotisk, kterým se zabývá rodinná reklamní agentura Karel Šubrt, zvládne v krátkém termínu a za velice přijatelné ceny vytvořit na oděvy téměř všeho druhu dokonalý reklamní poutač. Papírové plakáty jsou postupem času přelepeny jinými, reklamní letáky končí většinou v koši, ale reklamní trička mohou být vkusnou součástí šatníku. Zejména, pokud se jedná o spojení kvalitního materiálu a dokonalého designu. Ale nemusí se jednat pouze o trička nebo kšiltovky. Například deštníku s dokonale barevným logem neodolá ani ten největší odpůrce reklamy.

Sítotiskové práce v Praze


Reklamní plocha je téměř všude

Každý úspěšný podnikatel ví, že investice do propagace se rozhodně v každém směru vyplatí. V současné době je mnoho možností, jak se na trhu zviditelnit. Jednou z těch nejúčinnějších je potisk různých předmětů. Zejména oblečení se stává reklamním prostředkem s dvojím účinkem. Jednou pro svého nositele a podruhé pro ty, které na své cestě potká. Technologie, která má svůj původ v Itálii, Švýcarsku i Německu, dovede přizpůsobit sítotisk nejen textilu, ale také bižuterii nebo dnes tolik žádaným magnetkám, které snad zdobí každou lednici v každé domácnosti.