Oční optika a měření zraku moderními přístroji

Oční optika ve Zlíně v ulici Zarámí se pyšní nejnovějšími přístroji pro měření zraku, špičkově vybavenou dílnou pro opravu brýlových obrub a veškerým potřebným vybavením pro kvalitní péči o nositele kontaktních čoček. Samozřejmostí je pestrý výběr brýlí, ze kterého si vybere opravdu každý.


Společnost OPTIK ČECH s.r.o. byla založena před více než 22 lety, v roce 2009 prošla rozsáhlou rekonstrukcí, díky které mohou odborníci poskytovat komplexní nabídku služeb v moderně upravených prostorách. Za dobu svého působení se optika rozrostla o další pobočky v Luhačovicích a Vsetíně, kde se setkáte s obdobným vybavením, službami, vstřícným a trpělivým personálem.

Měření zraku s garancí dioptrické správnosti

Nechte si změřit zrak od kvalifikovaných optometristů s dlouholetou praxí, kteří využívají nejmodernější přístroje se zárukou dioptrické správnosti. Měření zraku v OPTIK ČECH probíhá v příjemném prostředí a s maximální péčí, dostane se Vám veškerého komfortu, který je pro každého klienta standardem. Součástí služeb je také odborné poradenství v oblastech výběru správných brýlí, skel, obrub či kontaktních čoček (včetně jejich správné aplikace) přesně na míru individuálním potřebám a požadavkům.

Pestrý výběr brýlí mnoha typů a kontaktní čočky na míru

Dioptrické brýle pro každou generaci a osobitý styl

V sortimentu najdete kvalitní brýle od renomovaných dodavatelů, jakými jsou např. ALAIN MIKLI & STARCK, LAFONT, FLAIR, J. F. REY a další věhlasná jména. Široký výběr uspokojí potřeby jak starších zákazníků, managerů či žen sledujících nejnovější módní trendy, tak i teenagerů i malých dětí, které teprve sbírají první zkušenosti s nošením brýlí. Pracovníci optiky jsou si plně vědomi, že výběr správných brýlí ovlivňuje to, jak se zákazník cítí v běžném životě, proto jsou připraveni kdykoliv pomoci odbornou radou nebo vyfotit nerozhodného klienta, aby podle fotografie mohl lépe posoudit, zda mu brýle opravdu padnou.

Sluneční brýle pro kvalitní ochranu před UV zářením

I slunečním brýlím je třeba věnovat pozornost, aby poskytovaly optimální ochranu zraku před negativními vlivy slunečního záření. V oční optice lze vybírat i z modelů, do kterých lze vsadit dioptrickou korekci dle individuální potřeby.

Brýle vhodné pro sportovce

V OPTIK ČECH se nezapomíná ani na sportovce, kteří z jakýchkoliv důvodů nemohou používat při oblíbených aktivitách kontaktní čočky. Profesionálové v oboru jsou připraveni zhotovit sportovní brýle s širokým zorným polem na míru jakémukoliv sportu pro maximální komfort zákazníka.

Kontaktní čočky

Nositelé kontaktních čoček se mohou těšit na komplexní péči od prvotního měření zraku přes pomoc s první aplikací až po odborné konzultace v průběhu nošení kontaktních čoček.

Více informací o optice a měření zraku OPTIK ČECH naleznete na webových stránkách www.optikcech.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.optikcech.cz

Vydáno 19.07.2013
805 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Optik Čech – největší optika ve Zlíně s mnohaletou tradicí

Optik Čech – největší optika ve Zlíně s mnohaletou tradicí
Oční optika Optik Čech sídlí ve Zlíně na ulici Zarámí, kde se nachází od samotného vzniku, tj. od roku 1991. Kromě velkých moderních prostor s rozsáhlým sortimentem se firma Optik Čech pyšní profesionální měřicí technikou i odborným personálem.

Chraňte své oči tím nejlepším – brýlovými čočkami Crizal Prevencia a Varilux

Chraňte své oči tím nejlepším – brýlovými čočkami Crizal Prevencia a Varilux
V nejlepší kondici je oko v době od 20 do 35 let. Od 45 let pak postupně oslabuje ochranný systém oka, zvyšuje se možnost výskytu šedého zákalu a věkem podmíněná okulární degenerace (VPMD). Dětské oko ještě není dostatečně vyvinuto a nedokáže se tak dobře bránit škodlivým vlivům. Co z toho vyplývá? ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OPTIK ČECH s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
OPTIK ČECH s.r.o.
www.optikcech.cz
Adresa

Adresa

Zarámí 444
Zlín 760 01

info@optikcech.cz
+420 577 431 701


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha