Kongresové centrum Metropol: středisko kultury i pronájem prostor

Reprezentativní prostory, centrum kultury a příjemná setkávání. To vše je Metropol – (nejen) kongresové centrum v Českých Budějovicích. Pořádáme nejrůznější kulturní akce – koncerty, divadla i další. Pokud nejste spokojeni s naším programem (i když věříme, že ano), vytvořte si svůj vlastní. Umožňujeme totiž také pronájem prostor Metropolu.


Reprezentativní prostory pro jakoukoliv příležitost

Metropol je kulturním centrem Českých Budějovic. Našim příznivcům však dáváme možnost vytvořit si vlastní program. Metropol funguje zároveň také jako kongresové centrum, jehož prostory si můžete pronajmout i vy. Při jaké příležitosti? Na události nezáleží, Metropol vytváří reprezentativní prostory pro kongresy, konference, sympozia, semináře, ale i pro další události. Nachází se v samém centru Českých Budějovic, takže dostupnost je příznivá a najde nás každý.

Kongresové centrum Metropol nabízí několik místností k pronájmu:

  • Kongresový sál – až 450 míst
  • Divadelní sál – 536 míst
  • Malá scéna – až 170 míst
  • Kruhový sál – 70 míst
  • 4 salonky – každý s kapacitou až 40 míst
  • Volná plocha – 600 m2 plochy v přilehlých prostorech

 

Disponujeme kvalitním ozvučením a projekční a komunikační technikou (telefony, wi-fi). Účastníky vaší akce nenecháme hladem – dodáváme delikátní pokrmy z Restaurace Metropol. Do této restaurace se také můžou účastníci v případě zájmu přesunout.

Pořádat vícedenní akce v kongresovém centru není žádný problém. V blízkosti se nachází hned několik českobudějovických hotelů, které svou kapacitou budou určitě dostačovat.

Postaráme se vám o zábavu

Pokud chcete své hosty pobavit, neváhejte nám to sdělit. Dům kultury METROPOL totiž nabízí možnost doprovodného programu vaší konference. Vaše hosty můžeme pobavit prostřednictvím společenského večera, divadelního představení, koncertu, či jakkoliv jinak. Nabízíme také výlety po zajímavých místech v okolí Českých Budějovic. Přímo v prostorách kongresového centra se nachází fitness centrum, kulečníková herna, taneční a pohybové studio, kadeřnictví, kosmetický salon a mnoho dalších služeb, které určitě kvalitně a zábavně vyplní váš volný čas.

Program domu kultury METROPOL je bohatý a každý si jistě přijde na své. Pořádáme divadla, koncerty, výstavy a další kulturní a společenské akce. Do Českých Budějovic jsme přivezli např. Lenku Filipovou, kapelu No Name či herce a herečky Simonu Stašovou, Petra Nárožného, Elišku Balzerovou a Ivu Pazderkovou.

Neseďte doma, když se toho ve vašem okolí děje tolik zajímavého. Navštivte Metropol – kulturní srdce Českých Budějovic!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.metropol-cb.cz

Vydáno 28.07.2014
425 Zhlédnutí
Topováno 09.12.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kde v Českých Budějovicích hledat kongresový sál a prostory pro firemní akce?

Kde v Českých Budějovicích hledat kongresový sál a prostory pro firemní akce?
Co je zárukou úspěšné konference nebo firemní akce? Zajímavý program a přednášející? Jistě. Ani ta nejlépe zorganizovaná akce ale nebude úspěšná, pokud se bude konat v nevzhledných prostorách, kde se hosté nebudou cítit příjemně. Proto je tu kongresové centrum Metropol v Českých Budějovicích. ...

Reprezentativní prostory pro pořádání konferencí v Českých Budějovicích

Reprezentativní prostory pro pořádání konferencí v Českých Budějovicích
Potřebujete zajistit prostory pro pořádání konferencí, kongresů, ale třeba i výstav či sympozií? Metropol, víceúčelový komplex budov s jednacími prostory v Českých Budějovicích, je pro tyto příležitosti ideální volbou. Velký kongresový sál, divadelní sál, Malá scéna a další prostory k pronájmu jsou ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA METROPOL, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
METROPOL, spol. s r.o.
www.metropolcb.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Kulturní program
Adresa

Adresa

Senovážné náměstí 2
České Budějovice 370 01

srumova@metropolcb.cz
+420 605 204 133


Najdete nás také zde:

ARES
captcha