Vzdělávejte se v oblasti cestovního ruchu

Víte, jak od sebe rozeznat skutečného odborníka a toho, který si na něj jen hraje? Skutečný odborník se ve svém oboru neustále vzdělává a nedovolí, aby byly jeho znalosti neúplné. Staňte se skutečnými odborníky i vy. Třeba v oblasti cestovního ruchu.


Vzdělávací kurz dodá patřičnou kvalifikaci

Společnost Stelma má pro vás lákavou nabídku vzdělávacích kurzů v oblasti cestovního ruchu. Po jejichž absolvování se z vás stane skutečný odborník a hlavně získáte odbornou způsobilost k výkonu povolání průvodce cestovního ruchu. Budete schopni provádět návštěvníky v českém a anglickém jazyce. Vzdělávací kurzy jsou vytvořeny v souladu se standardy pro profesní kvalifikaci Průvodce cestovního ruchu, Místní zástupce cestovní kanceláře a Vedoucí zájezdu uvedenými v Národní soustavě kvalifikací. Vzdělávací kurzy společnosti Stelma připravují jeho účastníky na zkoušku profesní kvalifikace. K tomu mu dodáme studijní materiály v tištěné i elektronické podobě. Po úspěšném absolvování zkoušky je student plně připraven na vykonávání profese průvodce cestovního ruchu, místní zástupce cestovní kanceláře a vedoucí zájezdu.

Poznejte krásy Česka

Vzdělávací kurz Průvodce cestovního ruchu se zaměřuje na poznání krás České republiky. Úspěšný absolvent tak bude schopný podat ucelený výklad o kulturním a přírodním dědictví České republiky. Kurz společnosti Stelma je tematicky rozdělený do 7 okruhů/modulů:

  1. Historie České republiky a světové dějiny – dále tento modul zahrnuje dějiny kultury.
  2. Geografie České republiky a světový zeměpis – teoretické informace jsou zde skloubeny s praktickou výukou – využitím získaných znalostí zeměpisu ve vztahu k cestovnímu ruchu.
  3. Životní prostředí – tento modul je zaměřen na výuku trvale udržitelného cestovního ruchu a životního prostředí. Účastníci kurzu se tak naučí, jak cestovní ruch působí na životní prostředí a jak ho chrání. Část modulu je věnována ekoturismu, dále konceptu politiky cestovního ruchu šetrného k životnímu prostředí (principy WWF, Agenda 21).
  4. Politické systémy – absolvent získá znalosti o současném právním a politickém systému ČR a EU a naučí se je využívat ve vztahu k cestovnímu ruchu.
  5. Technika cestovního ruchu – účastník se naučí podrobné tematické znalosti reálií a specifik v cestovním ruchu. Po absolvování tohoto modulu budete schopni připravit výklad průvodce a nabídku průvodcovských služeb. V praxi si znalosti osvědčíte při vedení skupiny turistů v nejrůznějších podmínkách – naučíte se zohledňovat osoby se speciálními potřebami, atd.
  6. Cizí jazyky – rozvinutí ústních i písemných dovedností v oblasti cestovního ruchu. Vyučuje se angličtina.
  7. Komunikace – seznámení s postupy efektivní komunikace. Výuka probíhá formou výkladu s diskuzemi a praktickými ukázkami.

Každý modul má různou dobu trvání. Celkově však kurz trvá 200 hodin, a to buď prezenčně, distančně nebo kombinovanou formou. Vzdělávací kurzy Průvodce cestovního ruchu, Místní zástupce cestovní kanceláře a Vedoucí zájezdu mají akreditaci MŠMT, na jejich absolvování lze tedy získat finanční příspěvek z úřadu práce jako na zvolenou rekvalifikaci. Váš sen o práci v cestovním ruchu je tak na dosah!

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.stelma.cz

Vydáno 31.07.2014
343 Zhlédnutí
Topováno 02.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Jak získat granty a dotace z EU? To je složitá otázka, na kterou vám odpoví společnost Stelma a pomůže vám i s celkovou realizací dané dotace

Jak získat granty a dotace z EU? To je složitá otázka, na kterou vám odpoví společnost Stelma a pomůže vám i s celkovou realizací dané dotace
Abychom si lépe přiblížili, čím se tato společnost zabývá, začneme tím, že se jedná o společnost, která byla založena za účelem vzdělávání dospělých občanů. Mezi jejich hlavní úkoly patří zrealizování rekvalifikací, vytváření analýz a organizační zajišťování. Pomohou každému s dotacemi i ...

S dotacemi EU vám pomůže společnost Stelma

S dotacemi EU vám pomůže společnost Stelma
Dotace pro podnikatele, to je možnost financování projektů ze zdrojů Evropské unie i z Národních a krajských zdrojů. Zároveň je to také spousta papírování a zařizování, hlídání termínů a podobně. Jde vám z toho hlava kolem? Obraťte se na společnost Stelma spol. s.r.o. Pardubice. Náš profesionální ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stelma spol. s r.o. Granty a dotace
WEBOVÁ STRÁNKA
Stelma spol. s r.o.
www.stelma.cz
Adresa

Adresa

Křičkova 417
Pardubice 530 09

elena.zrebena@stelma.cz
+420 724 652 040


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha