Stínicí technika do interiéru i exteriéru, kvalitní žaluzie, rolety Zlínský kraj

MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. PVC a AL okenní systémy Zlínský kraj

Stínicí technika do interiéru i exteriéru, kvalitní žaluzie, rolety Zlínský kraj

Interiérové dveře a stínící technika MONTPLAST: Nová vzorková prodejna v Uherském Brodě

Český výrobce plastových a hliníkových oken a dveří, uherskobrodská společnost MONTPLAST, si dovoluje pozvat všechny milovníky kvalitního bydlení do své nové vzorkové prodejny stínící techniky a interiérových dveří v Uherském Brodě. Vzorková prodejna se nachází na adrese Mariánské náměstí 12 v samém srdci města. Ať už stavíte, rekonstruujete nebo jenom vylepšujete, na celých 100 m2 pro vaše budování v oblasti stínící technika nebo interiérové dveře jistě najdete potřebnou inspiraci.


Interiérové dveře jako český výrobek

Jednou ze skupin produktů, které si v nové vzorkové prodejně MONTPLAST můžete na vlastní oči prohlédnout a v klidu vybrat ten pravý model, jsou interiérové dveře. Nadčasové interiérové dveře společně s obložkovými zárubněmi jsou vyrobeny jen a pouze z vysoce kvalitních českých a německých prvků, a to v jihomoravském Hodoníně, jedná se tak o český výrobek. Tak, jako v jiných oblastech, také u interiérových dveří nabízíme jejich výrobu na zakázku. Kromě moderního vzhledu se interiérové dveře od společnosti MONTPLAST vyznačují vysokou kvalitou opracování a maximální funkčností.

Lamino nebo fólie?

Pro interiérové dveře nabízíme tři druhy dveřních výplní, kterými jsou voština, pevná nebo odlehčení DTD deska. Pláště pro tyto interiérové dveře je pak možné dodat ve variantě CPL, lamino nebo fólie. Škála variant, barevných dekorů interiérových dveří a samozřejmě také možností zasklení je skutečně široká, což platí také pro doplňky interiérových dveří.

Stínící technika od žaluzií po rolety

Když se řekne stínící technika, většinou si představíme nejprve klasické vertikální žaluzie. Druhů stínící techniky přitom existuje celá paleta. Proto má společnost MONTPLAST ve svém portfoliu stínící techniky nejen vertikální, ale také horizontální žaluzie, roletové systémy včetně venkovních rolet a také například okenní i dveřní sítě proti hmyzu. Stínící techniku si, stejně jako interiérové dveře, můžete detailně prohlédnout také v nové vzorkové prodejně v Uherském Brodě.

Vertikální i horizontální žaluzie do interiéru

S interiérovými vertikálními žaluziemi se asi nejčastěji setkáváme v kancelářích a dalších firemních prostorách. Své uplatnění ale nachází také v domácnostech, a to i jako dekorační prvek. Snadno mohou nahradit jak záclonu nebo závěs, tak garnýž zároveň, takže jsou navíc velmi úsporné.

Venkovní rolety chrání nejen proti slunci

Stínící technika ve formě venkovních rolet či žaluzií se hodí jak do již "hotových", tak nových oken. Venkovní rolety i žaluzie dodávané firmou MONTPLAST jsou vyráběny na míru a díky jejich variabilitě je možné je použít doslova pro každý typ oken. Hliníkové venkovní rolety ale neslouží pouze jako ochrana proti slunci. Jejich dalšími plusy jsou třeba také ochrana proti hluku a samozřejmě proti úniku tepla. Hliníkové venkovní rolety také dokážou chránit okna a jejich konstrukci proti větru, čímž prodlužují životnost celého okenního systému. Ať už si vyberete variantu venkovních rolet ve formě předokenních, pod omítku nebo nadokenních rolet, můžete se rovněž spolehnout, že jejich barevná úprava je také vysoce odolná proti oděru.

Pro více informací o interiérových dveřích a stínící technice MONTPLAST neváhejte navštívit webové stránky naší společnosti a samozřejmě také přímo novou vzorkovou prodejnu, kterou pro Vás již brzy otevřeme. Najdete ji na adrese Mariánské náměstí 12, Uherský Brod. Těšíme se na vás!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.oknamontplast.cz

Vydáno 13.08.2014
518 Zhlédnutí
Topováno 12.02.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

MONTPLAST: Okna a dveře z Uherského Brodu

MONTPLAST: Okna a dveře z Uherského Brodu
Cena nebo kvalita? Obvykle chceme obojí - jak rozumnou cenu, tak zároveň vysokou kvalitu výrobků, do kterých investujeme. Pokud se navíc jedná o záležitost, která nám má sloužit léta, jako například okna a dveře, není tomu určitě jinak. Chceme dosáhnout kompromisu: splnit vysoké požadavky na ...
PODSTRÁNKY

Plastová okna a dveře

Plastová okna a dveře
Plastová okna a vchodové dveře s výbornou tepelnou a protihlukovou izolací

Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a dveře
Výroba a montáž oken a dveří z kvalitních hliníkových systémů Heroal, Aluron

Stínicí technika

Stínicí technika
Stínicí technika do interiéru i exteriéru, kvalitní žaluzie, rolety Zlínský kraj
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. PVC a AL okenní systémy Zlínský kraj
WEBOVÁ STRÁNKA
MONTPLAST Uherský Brod s.r.o.
oknamontplast.cz
Adresa

Adresa

U Olšavy 2541
Uherský Brod 688 01

montplast@oknamontplast.cz
+420 732 542 747


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha