Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

montplast@oknamontplast.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 732 542 747

Zavolejte nám

Kde nás najdete

U Olšavy 2541
Uherský Brod 688 01

GEALAN ACRYLCOLOR: Okna, která vám zpříjemní život

Okna jsou důležitou součástí každého domu nebo bytu. Nejen že propouštějí světlo a vzduch, ale také ovlivňují vzhled a atmosféru vašeho interiéru. Proto je dobré si vybrat okna, která vám budou vyhovovat nejen z hlediska funkčnosti, ale také estetiky. A právě to vám nabízí GEALAN ACRYLCOLOR, jedinečná technologie povrchové úpravy oken, která kombinuje PVC základ s barevným akrylovým sklem. V tomto článku se dozvíte, jak GEALAN ACRYLCOLOR funguje, jaké jsou jeho výhody a jaké možnosti máte pro design vašich oken.

Jak GEALAN ACRYLCOLOR funguje?

GEALAN ACRYLCOLOR je založen na speciální metodě výroby zvané triextruze, která spojuje dva různé materiály v jednom profilu. Triextruze je proces, ve kterém se tři různé materiály extrudují současně a spojí se za vysoké teploty a tlaku. V případě GEALAN ACRYLCOLOR se jedná o bílý PVC základ, barevné akrylové sklo (PMMA) a recyklovaný materiál.
Bílý PVC základ tvoří vnitřní část profilu a zajišťuje jeho stabilitu, tepelnou izolaci a udržitelnost. PVC je plastový materiál, který je levný, snadno zpracovatelný a recyklovatelný. PVC má také vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům, chemikáliím a plísni.
Barevné akrylové sklo (PMMA) tvoří vnější část profilu a dodává mu lesklý a estetický vzhled. Akrylové sklo je průhledný plastový materiál, který je známý svou tvrdostí, odolností a leskem. Akrylové sklo má také vysokou odolnost vůči UV záření, škrábancům a poškození. Akrylové sklo je k dispozici v různých barvách, které jsou stabilní a neblednou.
Recyklovaný materiál tvoří střední část profilu a slouží jako spojovací vrstva mezi PVC základem a akrylovým sklem. Recyklovaný materiál je složen z odpadních PVC profilů, které jsou znovu použity pro snížení spotřeby surovin a energie. Recyklovaný materiál má stejné vlastnosti jako PVC základ a není viditelný na povrchu profilu.
Výsledkem triextruze je okno s odolnou, pevnou a estetickou vrstvou, která má mnoho předností. Okno s GEALAN ACRYLCOLOR je snadno udržovatelné, opravitelné, úsporné a barevné. GEALAN ACRYLCOLOR je originál, který nemá konkurenci.

Zjistěte více o výhodách, vlastnostech a možnostech designu oken s GEALAN-acrylcolor®

Jaké jsou výhody GEALAN ACRYLCOLOR?

Okna s GEALAN ACRYLCOLOR mají řadu výhod, které oceníte jak při používání, tak při údržbě. Mezi ně patří:
- Odolnost: Akrylové sklo je velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, UV záření a mechanickému poškození. Díky tomu jsou okna s GEALAN ACRYLCOLOR dlouhodobě stálá a zachovávají si svůj původní vzhled.
- Snadná údržba: Akrylové sklo je hladké a lesklé, takže se na něm neusazuje prach ani nečistoty. Okna s GEALAN ACRYLCOLOR stačí jen občas otřít vlhkým hadříkem a budou jako nová.
- Opravitelnost: Pokud se na akrylovém skle objeví nějaký škrábanec nebo poškození, není to problém. Stačí použít speciální leštidlo GEALAN ACRYLCOLOR a povrch se opět vyhladí a zaleskne.
- Úspora energie: Okna s GEALAN ACRYLCOLOR mají vysokou tepelnou izolaci, takže udržují teplotu uvnitř vašeho domu nebo bytu. Tím snižujete spotřebu energie na vytápění nebo klimatizaci.

Podívejte se na některé ukázky realizací s GEALAN-acrylcolor®

Jaké možnosti máte pro design vašich oken?

Okna s GEALAN ACRYLCOLOR vám nabízí také mnoho možností pro design vašich oken. Můžete si vybrat z více než 50 různých barev, včetně elegantních metalických barev. Barevné profily jsou k dispozici pro různé typy oken, jako jsou otočná, posuvná nebo sklopná. Můžete si tak vytvořit okna podle vašeho vkusu a stylu. Triextruze vám umožňuje mít barevnou pestrost na vašich oknech, která je nejen krásná, ale také trvanlivá.
Okna s GEALAN ACRYLCOLOR jsou okna, která vám zpříjemní život. Nejen že jsou kvalitní, odolná a snadno udržovatelná, ale také krásná a barevná. Pokud chcete mít okna, která jsou originální a nemají konkurenci, pak je GEALAN ACRYLCOLOR tou správnou volbou pro vás.. GEALAN ACRYLCOLOR je okno do budoucnosti.

Podívejte se na náš web a objevte všechny výhody této inovativní technologie


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Kovová a hliníková okna a dveřePlastová okna a dveřeRolety, žaluzie a markýzyKovová vrata a plotyDopravní a manipulační zařízení

Podstránky

Plastová okna a dveře

Plastová okna a vchodové dveře s výbornou tepelnou a protihlukovou izolací

Na výrobu vysoce kvalitních plastových oken z německého profilu GEALAN se dlouhodobě specializuje společnost MONTPLAST z Uherského Brodu. Dodáváme a montujeme plastová okna s výbornými tepelně izolačními a protihlukovými vlastnostmi. Současně s PVC okny instalujeme balkonové dveře i vchodové dveře z jakostního PVC, které Vás příjemně překvapí jak designem, tak funkčností.

Hliníková okna a dveře

Výroba a montáž oken a dveří z kvalitních hliníkových systémů Heroal, Aluron

Spoluprací s výrobci hliníkových systémů, německými firmami Heroal a Aluron, můžeme zákazníkům nabídnout skutečně to nejlepší v oblasti hliníkových oken a dveří. Hliníkové systémy Heroal a Aluron pro okna a dveře pro svoji kvalitu a dokonalé provedení získaly zasloužená ocenění.

Stínicí technika

Stínicí technika do interiéru i exteriéru, kvalitní žaluzie, rolety Zlínský kraj

Společnost MONTPLAST ze Zlínského kraje je také spolehlivým dodavatelem kvalitní stínicí techniky, interiérových horizontálních a vertikálních žaluzií, látkových rolet, japonských stěn, plissé. Z exteriérové stínicí techniky si u nás vyberete venkovní žaluzie, screenové rolety, předokenní rolety, bioklimatickou pergolu Artosi, markýzy, zastínění pergol, sítě proti hmyzu.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří Uherský Brod – kvalitní a odolné

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří Uherský Brod – kvalitní a odolné

Odolná plastová a hliníková okna a dveře s dlouhou životností vyrobí a dodá na míru Vašim požadavkům společnost MONTPLAST Uherský Brod s.r.o.

Prodej, montáž stínící techniky - rolety, žaluzie, markýzy, japonské stěny

Prodej, montáž stínící techniky - rolety, žaluzie, markýzy, japonské stěny

Společnost MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. nabízí v regionu Zlín, Olomouc prodej a montáže stínící techniky, stínění - předokenní i vnitřní rolety a ...

Výroba plastových, hliníkových oken, dveří  - Gealan, Heroal

Výroba plastových, hliníkových oken, dveří - Gealan, Heroal

Společnost MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. je výrobce plastových, hliníkových oken, dveří. Dodává kvalitní plastová okna Gealan a hliníková okna a ...

Stínící technika - nová vzorková prodejna

Stínící technika - nová vzorková prodejna

Široký sortiment stínící techniky najdete v nové vzorkové prodejně firmy MONTPLAST Uherský Brod. Na prodej stínící technika do interiéru i exteriéru.

Plastová okna a dveře s novým profilem Gealan Linear - trojsklo, 5-ti komorový okenní systém do nových budov i při rekonstrukcích

Plastová okna a dveře s novým profilem Gealan Linear - trojsklo, 5-ti komorový okenní systém do nových budov i při rekonstrukcích

Společnost MONTPLAST Uherský Brod - Zlínský kraj přichází s novým plastovým profilem Gealan Linear, nový okenní systém vhodný do nových budov i při ...

Bioklimatická hliníková pergola ARTOSI - pohyblivé lamely umožňují individuální stínění a větrání pergoly

Bioklimatická hliníková pergola ARTOSI - pohyblivé lamely umožňují individuální stínění a větrání pergoly

Společnost MONTPLAST s.r.o. Uherský Brod dodá bioklimatické pergoly ARTOSI - volně stojící nebo namontované ke stěně. Výhodou je dělená střecha a ...

Prodej, montáž dřevěné interiérové dveře

Prodej, montáž dřevěné interiérové dveře

Dřevěné interiérové dveře pořídíte u firmy MONTPLAST Uherský Brod. Interiérové dveře dodáváme od firmy Zlomek, s.r.o., zajistíme i montáž dveří. ...


Kontakty

MONTPLAST Uherský Brod s.r.o.
U Olšavy 2541
Uherský Brod 688 01
GPS: 49°1′10.45″ N, 17°39′11.66″ E

49°1′10.45″ N, 17°39′11.66″ E

QR kód firmy MONTPLAST Uherský Brod s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. PVC a AL okenní systémy Zlínský kraj
Adresa

Adresa

U Olšavy 2541
Uherský Brod 688 01

montplast@oknamontplast.cz
+420 732 542 747

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Plastová okna a dveře

Plastová okna a dveře

Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a dveře

Stínicí technika

Stínicí technika

Kde nás najdete

U Olšavy 2541
Uherský Brod 688 01

GPS49°1′10.45″ N, 17°39′11.66″ E

Plánování trasy

U Olšavy 2541 Uherský Brod 68801

Prospekty

Certifikát kvality firmy