Instalatérské práce komplet a bez komplikací - Hradec Králové

Pavel Reichl Voda topení plyn Hradec Králové

Instalatérské práce komplet a bez komplikací - Hradec Králové

Instalatérské práce – dodávka, montáž a servis Hradec Králové

Stavby, rekonstrukce či opravy sebou obnášejí také vyřešení vodoinstalace. Než se do něčeho pouštět sami, tak je vhodnějším řešením využít služby profesionálů, kteří vám zajistí poradenství, výběr vhodné technologie a příslušenství a postarají se také o montáž a servis. Instalatérské a další práce vám poskytne firma Pavel Reichl z Hradce Králové.

Instalatérské práce pro domácnosti i velké provozy

Kompletní práce v oblasti voda, topení i plyn

Společnost Pavel Reichl působí na trhu již od roku 1992 a poskytuje zákazníkům služby v oboru topenářských a instalatérských prací a rozvodů vody a plynu pro lokality Hradec Králové a Pardubice včetně okolí. Dodává a montuje produkty značek GEMINOX, VAILLANT, PROTERM, KORADO, VIEGA a mnoho dalších.

Služby v oblasti voda, topení a plyn


Instalatérské práce pro domácnosti i velké provozy

Služby firmy Pavel Reichl obsahují instalatérské práce od drobných úkonů v domácnostech až po kompletní vodoinstalace větších provozů. Jedná se o kompletní realizace rozvodů vody a kanalizace s odborně provedenou montáží či opravou. Profesionální tým vám poradí také s výběrem vhodné sanitární keramiky a dalších předmětů. Firma pracuje s kvalitními materiály jako PE-Xc, měď, PPR, ocel, HT, KG od prověřených výrobců a také s kvalitním nářadím.

Profesionální instalatérské práce


Kvalitní rozvody vody a kanalizace

Firma vám zajistí rozvody vody a kanalizace v domácnostech, rekreačních i průmyslových objektech. Dále poskytne odborné poradenství a servis, čištění a údržbu odpadů a rozvodů vody, instalaci a servis úsporných solárních systémů pro ohřev vody, kompletní realizaci a servis zavlažovacích systémů pro zahrady, hřiště a jiné plochy. O kvalitě svědčí nejen použité materiály, ale také profesionální instalace a nutná tlaková zkouška zkušenými pracovníky.Vydáno 13.05.2018
431 Zhlédnutí
Topováno 02.04.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Topenářské práce a jakýkoliv servis topení provádí Pavel Reichl v Hradci Králové, Pardubicích a okolí

Topenářské práce a jakýkoliv servis topení provádí Pavel Reichl v Hradci Králové, Pardubicích a okolí
Berete opravy takzvaně od základu? I v těchto případech si můžete ledacos nechat opravit, spravit či namontovat. Toužíte už roky po podlahovém vytápění? Pak není problém obrátit se na firmu, která právě jakékoliv topenářské práce, a s tím spojené instalatérské úkoly, provádí.

Voda, topení a plyn – to jsou činnosti společnosti Pavel Reichl Hradec Králové

Voda, topení a plyn – to jsou činnosti společnosti Pavel Reichl Hradec Králové
Ať už potřebujete řemeslníky na instalatérské, topenářské či plynařské práce, obraťte se na společnost Pavel Reichl. Provádíme komplexní služby ve všech třech oborech, tedy voda, topení a plyn, a to už od roku 1992, tudíž máme bohaté zkušenosti. Působíme v lokalitách Hradec Králové, Pardubice a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pavel Reichl Voda topení plyn Hradec Králové
WEBOVÁ STRÁNKA
Pavel Reichl
www.topenihk.cz
Adresa

Adresa

Erbenova 1356
Hradec Králové 500 02

topenihk@topenihk.cz
+420 603 595 605


Najdete nás také zde:

ARES
captcha