Pavel ReichlVoda, topení a plyn – to jsou činnosti společnosti Pavel Reichl Hradec Králové

Ať už potřebujete řemeslníky na instalatérské, topenářské či plynařské práce, obraťte se na společnost Pavel Reichl. Provádíme komplexní služby ve všech třech oborech, tedy voda, topení a plyn, a to už od roku 1992, tudíž máme bohaté zkušenosti. Působíme v lokalitách Hradec Králové, Pardubice a okolí.

Rozvody vody, topení i plynu navrhne a namontuje firma Pavel Reichl.

Instalatérské práce podle požadavků zákazníka

Postaráme se o všechny instalatérské práce od drobných úprav po kompletní vodoinstalace. Zajišťujeme kompletní realizace rozvodů vody a kanalizace, to vše rychle, kvalitně a dle individuálních požadavků zákazníka. Odborně si poradíme s plánovanou rekonstrukcí i řešením krizové situace. Svěřte instalatérské práce do našich rukou a budete mít jistotu odborně vykonané práce.

Kvalitně prováděné instalatérské práce


Pavel Reichl – topení pro každý objekt

Nabízíme rovněž veškeré topenářské práce od zaměření, přes montáž a servis, až po demontáž topných systémů. Poradíme vám s výběrem vhodného vytápění pro váš dům, byt i firmu a navrhneme optimální řešení přímo pro vás. Namontujeme rozvody topení a instalujeme radiátory ústředního topení, ale i podlahové vytápění a další topné systémy. Samozřejmostí je odborný servis, pravidelné revize a také rekonstrukce.

Zajistíme veškeré topenářské práce


Topení, voda, ale i plyn pro Hradec Králové, Pardubice a okolí

Vytápění zemním plynem je pohodlné a nenáročné, největší výhodou je snadná obsluha pro uživatele. Při montáži, opravách i údržbě plynovodů je ale třeba odborného zásahu. Poskytujeme proto komplexní služby v oblasti plynařství, zajistíme dodávku, montáž, výměnu i opravu plynových spotřebičů.

Bezpečné rozvody plynu
FIREMNÍ ČLÁNKY


Instalatérské práce – dodávka, montáž a servis Hradec Králové

Instalatérské práce – dodávka, montáž a servis Hradec Králové

Stavby, rekonstrukce či opravy sebou obnášejí také vyřešení vodoinstalace. Než se do něčeho pouštět sami, tak je vhodnějším řešením využít služby profesionálů, kteří vám zajistí poradenství, výběr vhodné technologie a příslušenství a postarají se také o montáž a servis. Instalatérské a další práce vám poskytne firma Pavel Reichl z Hradce Králové.

Vydáno 13.05.2018
Topenářské práce a jakýkoliv servis topení provádí Pavel Reichl v Hradci Králové, Pardubicích a okolí

Topenářské práce a jakýkoliv servis topení provádí Pavel Reichl v Hradci Králové, Pardubicích a okolí

Berete opravy takzvaně od základu? I v těchto případech si můžete ledacos nechat opravit, spravit či namontovat. Toužíte už roky po podlahovém vytápění? Pak není problém obrátit se na firmu, která právě jakékoliv topenářské práce, a s tím spojené instalatérské úkoly, provádí.

Vydáno 10.05.2017Vydáno 02.06.2016
125 Zhlédnutí
Topováno 20.06.2017