Důmyslné systémy šetří čas i peníze

Zabezpečovací systémy, které jsou instalovány v podobě elektronicky řízených turniketů a parkovacích automatů, ušetří mnoho času přicházejícím zákazníkům a také finanční prostředky do budoucna provozovatelům různých areálů nebo parkovišť.

Parkovací systémy a turnikety

Stále dokonalejší zabezpečení

Elektronické zabezpečovací systémy, které brání vstupu nebo vjezdu osobám, které buď nemají mít do příslušného areálu přístup, nebo nezaplatily požadovaný poplatek, jsou už téměř všude. Je to logické. Ušetří se tím náklady na provoz hlídače nebo vrátného. Poté, co firmy zjistily výhody těchto zařízení, zvedla se po nich pochopitelně poptávka. Některé společnosti, které se zabývaly touto zabezpečovací technikou, postupem času tlakem ze strany konkurence zanikly, ale některé se díky svému dobrému jménu pevně drží na našem trhu. Firma ELVIS, která má sídlo ve Žďáru nad Sázavou, poskytuje služby v oblasti elektronického zabezpečení objektů už téměř tři desítky let. Za tu dobu získala tolik zkušeností, že se mohli její pracovníci pustit i do vývoje vlastních zařízení.

EPS - Parkovací systémy a turnikety


Automatizace nedovolí podvod

Moderní parkovací systémy jsou založeny na automatické pokladně, která usnadňuje a urychluje zejména platbu za parkování. Dochází tak k zjednodušení provozu parkoviště a následnému zvýšení zisků. Kromě toho ani není v podstatě možné automat obelstít. Vjezd do parkoviště je uzavřen příjezdovým terminálem s parkovací závorou. U něho si zákazník vyzvedne lístek a s jeho pomocí také může parkovací plochu opustit.

Automatizované parkovací systémy a turnikety


Technika nahrazuje člověka

Turnikety se instalují v místech, kde je zapotřebí odbavit osoby při vstupech do různých veřejných prostor. K těm patří například lyžařské areály, aquaparky, veřejné toalety nebo sportovní stadióny. Dříve se tato záležitost řešila pokladnou s lidskou obsluhou. Pokud se ale jednalo o frekventovaný vstup, pak docházelo ke zbytečným frontám. Automatizované řešení pomocí turniketu zrychluje odbavování a navíc snižuje náklady na provoz s lidskou obsluhou. Otočný systém propustí pouze ty osoby, které mají lístek, kartu nebo zaplatí mincí. Tento systém lze rozšířit o automatické pokladny, které budou lístek vystavovat. Tím se ušetří další čas i finanční prostředky.Vydáno 21.05.2018
47 Zhlédnutí
Topováno 12.06.2023
PODSTRÁNKY

Turnikety a automatické pokladny

Turnikety a automatické pokladny
Výroba spolehlivých turniketů pro vstupy do budov a areálů

Docházkové a přístupové systémy

Docházkové a přístupové systémy
Docházkové a přístupové systémy, spolehlivý systém pro kontrolu příchodů a odchodů

Parkovací systémy a zakázkové řešení

Parkovací systémy a zakázkové řešení
Parkovací systémy, zakázkové řešení na míru, realizace specifických požadavků
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ELVIS
WEBOVÁ STRÁNKA
ELVIS
www.elvi.cz
Adresa

Adresa

Brněnská 2188/42
Žďár nad Sázavou 591 01

elvis@elvi.cz
+420 566 622 987


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha