Příslušenství k mobilním telefonům – kryty, pouzdra, fólie na displej, sluchátka

ATC MOBILE Mobilní telefony a příslušenství

Příslušenství k mobilním telefonům – kryty, pouzdra, fólie na displej, sluchátka

Pouze férové jednání a odborný přístup

Mobilní telefon je dnes natolik běžnou součástí našeho vybavení, že se spíše divíme, pokud ho někdo nevlastní. My ostatní chceme mít co nejkvalitnější a od solidní firmy. Jen tak máme zaručeno, že s ním budeme maximálně spokojeni. A to i v případě poruchy.

Telefony, tablety, u:fony

Záruka – kvalita – velký výběr

Mobilní telefony se staly nedílnou součástí našeho každodenního života. Dalo by se říci, že už si většina z nás neumí běžný den bez tohoto malého pomocníka představit. Proto je mobilních telefonů na našem trhu takové množství. Abychom se v jejich záplavě neutopili, můžeme se obrátit na některou firmu, zabývající se prodejem mobilů. Společnost ATC MOBILE provozuje jak kamennou tak i internetovou prodejnu. V obou případech se můžete spolehnout na poctivý přístup ke každému zákazníkovi. Každý výrobek, který si u nás koupíte, má plnou záruku a samozřejmě obdržíte daňový doklad s nárokem na odpočet DPH.

ATC Mobile - mobily, tablety, příslušenství


Některé služby jsou zdarma

Za šestnáct let působení na českém trhu získala společnost dlouholeté zkušenosti, které může využít k plné spokojenosti svých zákazníků v podobě kompletního servisu od opravdových odborníků. Některé služby jsou dokonce poskytovány zcela zdarma. V ceně výrobků je například u mobilních telefonů nastavení aplikací, přenos a záloha dat a mnoho dalšího. Kromě veškerých služeb, které se týkají mobilních telefonů, je firma schopna zajistit profesionální instalaci zabezpečovacích nebo parkovacích systémů i ostatních elektronických doplňků (GPS, antiradar, denní svícení). V mobilních telefonech je výběr natolik rozsáhlý, že není uživatele, který by si nevybral. Od chytrých telefonů, po klasické tlačítkové, skládací, vyjížděcí, odolné, seniorské až po duaslim. Samozřejmě u nás najdete i karty a kupóny, tablety a U:fon.

Odbornost a záruční či pozáruční servis


Velký výběr náhradních dílů i příslušenství

Sortiment by ovšem nebyl kompletní, pokud by v něm chybělo nezbytné příslušenství. Tudíž si můžete přijít vybrat náhradní baterie, nabíječky síťové, bezdrátové i do auta anebo také sluchátka, bez kterých se dnešní mladí lidé opravdu neobejdou. Náhradní díly (displeje, skla, kryty, klávesnice) ve výběru zboží pochopitelně také nechybějí. Problém není nákup na splátky nebo platba platební kartou bez dalších poplatků.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.atcmobile.cz

Vydáno 04.06.2018
184 Zhlédnutí
Topováno 27.09.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Mobilní telefony a příslušenství v kamenné prodejně za internetové eshopové ceny

Mobilní telefony a příslušenství v kamenné prodejně za internetové eshopové ceny
Zajišťujeme profesionální přístup a také kvalitní produkty vždy se stoprocentní garancí. Vždy vystavujeme daňové doklady, v případě problémů vracíme peníze, snažíme se dodržovat zákonné předpisy, takže je u nás možnost i řešení reklamací či odstoupení od smlouvy, ale máme také odborně vyškolené ...

Servis mobilních telefonů odborně a rychle

Servis mobilních telefonů odborně a rychle
Rozbil se vám starý telefon? Nebo ten nový neumíte ovládat? Obraťte se na společnost ATC Mobile. Více než 12 let vám nabízíme profesionální záruční i pozáruční servis mobilních telefonů. Postaráme se o opravy, zálohování dat i správné nastavení telefonu.

Mobilní telefony a tablety vám nejen prodáme, ale naučíme vás s nimi i pracovat

Mobilní telefony a tablety vám nejen prodáme, ale naučíme vás s nimi i pracovat
Přestože to tak možná na první pohled nevypadá, nákup toho správného chytrého telefonu tak, aby nám skutečně vyhovoval, může být někdy srovnatelně složitý, jako třeba výběr nového auta. Mobilní telefony, tablety a další elektroniku často nakupujeme na internetu tak trochu na slepo a jakmile nám ...
PODSTRÁNKY

Prodej a servis mobilních telefonů

Prodej a servis mobilních telefonů
Mobilní telefony dotykové, tlačítkové, dualSIM, mobily pro seniory – prodej a servis

Mobilní telefony pro firmy

Mobilní telefony pro firmy
Služební mobilní telefony včetně uvedení do provozu, zaškolení, servisu

Příslušenství k mobilním telefonům

Příslušenství k mobilním telefonům
Příslušenství k mobilním telefonům – kryty, pouzdra, fólie na displej, sluchátka
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ATC MOBILE Mobilní telefony a příslušenství
WEBOVÁ STRÁNKA
ATC MOBILE
www.atcmobile.cz
Adresa

Adresa

Startovní 276/1
Ostrava - Hrabůvka 700 30

info@atcmobile.cz
+420 725 725 114


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramSkypeARES
captcha