Sluchátka AfterShokz - sportovní, bluetooth, pohodlné, před uši

ATC MOBILE Mobilní telefony a příslušenství

Sluchátka AfterShokz - sportovní, bluetooth, pohodlné, před uši

Mobilní telefony a tablety vám nejen prodáme, ale naučíme vás s nimi i pracovat

Přestože to tak možná na první pohled nevypadá, nákup toho správného chytrého telefonu tak, aby nám skutečně vyhovoval, může být někdy srovnatelně složitý, jako třeba výběr nového auta. Mobilní telefony, tablety a další elektroniku často nakupujeme na internetu tak trochu na slepo a jakmile nám zázračná krabička dorazí domů, mnohdy v základním nastavení tápeme. Online prodejce ATC MOBILE však zastává filozofii nové doby – mobilní telefony a tablety nejen úspěšně prodáváme, ale zákazníky v moravskoslezském regionu s nimi také učíme pracovat. A věřte, že těch pár desítek minut strávených se specialistou nad vašim novým chytrým telefonem se vám mnohonásobně vrátí.

Mobilní telefony, tablety, příslušenství: Nokia, Huawei, LG, Parrot

E-shop se značkami Nokia, Microsoft, Mobiola, Huawei, Samsung, Lenovo či , u kterého to prodejem telefonu či tabletu nekončí

V portfoliu e-shopu s mobilními telefony, tablety a další elektronikou najdete tak oblíbené značky smart phonů, jako je například Nokia, Microsoft, Mobiola, Huawei, Samsung, Lenovo nebo hands free a jiné produkty značky Parrot. Fungujeme sice jako specializovaný e-shop, nicméně nechceme být pouhopouhým prodejcem krabic s telefony, tablety, drony, hands free a dalšími zařízeními. Zakládáme si na tom, že jsme pro naše zákazníky skutečnými partnery. A co to v případě ATC Mobile znamená?

Mobilní telefony


Mobilní telefony, tablety i hands free – pomůžeme vám s nastavením i aplikacemi

Vedle samotného e-shopu s mobilními telefony a tablety provozujeme také 5 kamenných prodejen rozmístěných po celém Moravskoslezském kraji. V rámci osobního přístupu je zde náš vyškolený personál připraven postarat se o nastavení služeb a aplikací vaší techniky, přenos dat i vaše prvotní zaučení – což, uznejte sami, není na našem trhu mezi e-shopy vůbec běžným jevem. Záleží nám na tom, abyste byli s koupeným mobilním telefonem nebo tabletem stoprocentně spokojeni, takže vám chceme co nejvíce správné spuštění a jeho následné používání usnadnit. V našich telefonech tak mimo jiné najdete automaticky nastavení v českém jazyce, takže se nemusíte bát, jako u často málo důvěryhodných dovozů ze vzdálených koutů světa.

Konkrétně nás a naše mobilní telefony, tablety a další vychytávky najdete „osobně“ ve městech Ostrava, Opava, Havířov, Karviná a Rožnov pod Radhoštěm.

Tablety


Kamenné prodejny ATC MOBILE

ATC MOBILE Ostrava – naše centrála pro prodej mobilních telefonů a tabletů

V Ostravě vám s vašimi mobilními telefony, tablety, hands free a další technikou rádi pomůžeme na adrese Startovní 276/1, tedy v Hrabůvce. Ostravská specializovaná prodejna je současně také naší centrálou a bez problémů zde můžete platit platebními kartami a nabízíme rovněž splátkový prodej. Abyste si mohli svůj mobilní telefon či tablet pohodlně otestovat, máme samozřejmě na prodejně kvalitní WIFI připojení k internetu zdarma.

ATC MOBILE Opava – pro mobilní telefon do OC Silesia

V Opavě najdete naši další kamennou prodejnu mobilních telefonů (například značek Nokia, LG či Huawei), tabletů nebo hands free a dronů značky Parrot. A kde přesně? No přeci v obchodním centru Silesia na adrese Těšínská 44. Otevřeno zde máme od pondělka do neděle, a to až do večerní osmé hodiny.

ATC MOBILE Havířov – přijďte si pro svůj mobilní telefon Huawei nebo LG

V Havířově se prodejna telefonů, tabletů a dalších každodenních pomocníků nachází v prostorách hypermarketu Tesco (Železničářů 1303/8, Havířov). I tady, stejně jako u předchozích prodejen, fungujeme zároveň také jako sběrné místo záručních a pozáručních oprav vašich mobilních telefonů, tabletů a podobně.

ATC MOBILE Karviná – tablety a mobilní telefony 7 dní v týdnu

V Karviné jsme připraveni se vám věnovat rovněž každý den, a to až do devíti do večera. Najdete nás na adrese Třída 17. listopadu 882/2a (opět hypermarket Tesco).

ATC MOBILE Rožnov pod Radhoštěm

Pátá z našich specializovaných provozoven, ve které vám rádi poradíme s nastavením vašeho nového mobilního telefonu nebo tabletu, se nachází v Rožnově pod Radhoštěm na Masarykově náměstí. Obsloužíme vás zde ve všední dny v rozmezí 9 – 17 hod a v sobotu po celé dopoledne.


Kopírování dat do nového mobilního telefonu i potřebné aplikace

Naše služby jsou skutečně výjimečné, posuďte sami. V každé z kamenných prodejen vám poradíme mimo jiné s následujícími úkony:

- nastavení služeb vašeho mobilního telefonu či tabletu
- stažení aplikací do vašeho chytrého telefonu
- přenos i kopírování dat z telefonu či do telefonu (nebo jiného přístroje)
- zajištění nákupu na splátky
- poradenství v oblasti mobilních telefonů, tabletů, hands free i dronů značky Parrot
- služby ČEZ mobil

Samozřejmostí je možnost platby kartou, a to bez jakýchkoli zpoplatnění. Pokud tedy uvažujete o koupi mobilního telefonu, tabletu nebo už máte přímo vybraný konkrétní model značek Nokia, LG, Huawei nebo jiné, neváhejte se obrátit na ATC MOBILE.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.atcmobile.cz

Vydáno 21.04.2015
989 Zhlédnutí
Topováno 05.01.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Mobilní telefony a příslušenství v kamenné prodejně za internetové eshopové ceny

Mobilní telefony a příslušenství v kamenné prodejně za internetové eshopové ceny
Zajišťujeme profesionální přístup a také kvalitní produkty vždy se stoprocentní garancí. Vždy vystavujeme daňové doklady, v případě problémů vracíme peníze, snažíme se dodržovat zákonné předpisy, takže je u nás možnost i řešení reklamací či odstoupení od smlouvy, ale máme také odborně vyškolené ...

Servis mobilních telefonů odborně a rychle

Servis mobilních telefonů odborně a rychle
Rozbil se vám starý telefon? Nebo ten nový neumíte ovládat? Obraťte se na společnost ATC Mobile. Více než 12 let vám nabízíme profesionální záruční i pozáruční servis mobilních telefonů. Postaráme se o opravy, zálohování dat i správné nastavení telefonu.

Pouze férové jednání a odborný přístup

Pouze férové jednání a odborný přístup
Mobilní telefon je dnes natolik běžnou součástí našeho vybavení, že se spíše divíme, pokud ho někdo nevlastní. My ostatní chceme mít co nejkvalitnější a od solidní firmy. Jen tak máme zaručeno, že s ním budeme maximálně spokojeni. A to i v případě poruchy.
PODSTRÁNKY

Prodej a servis mobilních telefonů

Prodej a servis mobilních telefonů
Mobilní telefony dotykové, tlačítkové, dualSIM, mobily pro seniory – prodej a servis

Mobilní telefony pro firmy

Mobilní telefony pro firmy
Služební mobilní telefony včetně uvedení do provozu, zaškolení, servisu

Příslušenství k mobilním telefonům

Příslušenství k mobilním telefonům
Příslušenství k mobilním telefonům – kryty, pouzdra, fólie na displej, sluchátka
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ATC MOBILE Mobilní telefony a příslušenství
WEBOVÁ STRÁNKA
ATC MOBILE
www.atcmobile.cz
Adresa

Adresa

Startovní 276/1
Ostrava - Hrabůvka 700 30

info@atcmobile.cz
+420 725 725 114


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramSkypeARES
captcha