Materiály, nástroje a přístroje z celého světa pro využití ve zdravotnictví - ADVAMED s.r.o.

ADVAMED s.r.o. zdravot.materiál pro kliniky a lékaře

Materiály, nástroje a přístroje z celého světa pro využití ve zdravotnictví - ADVAMED s.r.o.

ADVAMED s.r.o.
zdravot.materiál pro kliniky a lékařeZdravotnické potřeby jednoduchou cestou

Firma ADVAMED s.r.o. Praha 10 – Počernice je přímým pokračovatelem firmy COMESA spol. s.r.o. Od svého předchůdce převzala veškeré obchodní kontakty, tudíž může spolupráce opět pokračovat k plné spokojenosti všech zúčastněných stran.

Zdravotnické pomůcky od renomovaných výrobců Praha

Plnohodnotný nástupce

Vývoj ve zdravotnictví jde neustále kupředu. Proto je zapotřebí stále nových a nových pomůcek, které usnadní zdravotníkům práci a pacientům uzdravení. Zdravotních pomůcek je ale takové velké množství, že není dost dobře možné, aby se objednáváním každé z nich zvlášť nemocnice nebo jiná zdravotní zařízení zabývala. Firma ADVAMED s.r.o. vykoná tuto zdlouhavou práci spolehlivě za vás. Tím, že převzala od svého předchůdce (firmy COMESA spol. s.r.o.) běžící agendu v příslušných oborech, převzala také všechny příslušné obchodní zástupce.

Zdravotnická technika - kardiologie, radiologie


Firma ADVAMED s.r.o. dodává pouze kvalitu

Firma se zabývá dodáváním materiálu a pomůcek pro intervenční kardiologii a radiologii – dráty, dilatační balonky, stenty, stentgrafy, speciální katetry a další důležité pomůcky. Pro potřeby urologického a gastroenterologického oddělení jsou zapotřebí diagnostické přístroje, katetry a sondy pro diagnostiku urodynamiky, pro uroflowmetrii, pH metrii, manometrii, impedanci, HR impedanci. V oblasti elektronických pomůcek pro urologické oddělení jsou určené elektronické implantáty neboli stimulátory močového měchýře. Nezbytné jsou i bioptické jehly. Důležitý je i spotřební materiál, do něhož spadají potřeby pro sterilizaci, pro aplikace chemoterapie i léčiva proti bolesti.

Zdravotnický materiál Praha


Zdravotnické pomůcky od renomovaných výrobců

Každá soukromá klinika i státní nemocnice musí být vybavena odběrovými zkumavkami s heparinem, identifikačními pásky pro pacienty, mýdlovými houbami a rukavicemi, které jsou určené k omývání imobilních pacientů. Veškeré potřeby, které jsou nezbytné k lékařským zákrokům na výše jmenovaných odděleních, můžete objednat na jedné adrese. Na firmu ADVAMED s.r.o., jejíž sídlo je v Praze 10 – Počernicích, se můžete plně spolehnout v dodání zdravotnických potřeb a zdravotnické techniky. Její dodavatelé jsou pouze ti nejkvalitnější. Patří k nim výrobci zdravotnických pomůcek například z Holandska, Ameriky, Dánska, Itálie nebo Francie.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed

Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed

Zdraví je nedílnou součástí každého z nás. Je to alfa a omega vlastně celého našeho života a veškerého dění kolem nás. Abychom však měli jistotu, že se o nás lékaři dobře postarají, potřebují i oni mít jistotu ve své práci a také v materiálech a přístrojích, na které musí být stoprocentní spolehnutí.

Vydáno 10.05.2017
Lékařské vybavení a zdravotnické potřeby pro kardiologii i další obory

Lékařské vybavení a zdravotnické potřeby pro kardiologii i další obory

Advamed je společnost, na kterou se můžete spolehnout, pokud hledáte kvalitní lékařské vybavení - a to nejen zdravotnické potřeby, ale také moderní přístroje pro kardiologii, radiologii, urologii nebo gastroenterologii.

Vydáno 22.03.2016
Nabídka lékařského vybavení a zdravotnických potřeb – od spotřebního materiálu po specifické pomůcky kardiologie, radiologie či urologie

Nabídka lékařského vybavení a zdravotnických potřeb – od spotřebního materiálu po specifické pomůcky kardiologie, radiologie či urologie

Zajištění odborné lékařské pomoci a nejrůznějších úkonů se neobejde bez patřičného kvalitního lékařského vybavení a lékařských přístrojů. Společnost ADVAMED s.r.o. je přímým pokračovatelem firmy COMESA, spol. s r.o. a zajišťuje obchodní devize v oblasti intervenční kardiologie a radiologie, urologie, gastroenterologie, stejně tak poskytuje běžný spotřební zdravotnický materiál.

Vydáno 05.02.2016Vydáno 03.06.2018
208 Zhlédnutí
Topováno 31.08.2018