Dřevo, které má styl

Dřevěné interiérové doplňky jsou stále více žádané i těmi nejnáročnějšími zákazníky. Proto firma DIKASESIGN s.r.o. využívá nejmodernější technologie pro výrobu originálních a designově dokonalých výrobků. Od velkých schodišť až po drobnosti na sváteční stůl.

NC soustružení dřeva

Moderní technologie vytvářejí dokonalost

Více než dvacetiletá zkušenost se zpracováním dřeva ve firmě DIKADESIGN s.r.o. zajišťuje nejen dokonalou kvalitu samotných výrobků, ale také přehled o nejnovějších trendech v oblasti používaných technologií, ke kterým patří NC soustružení dřeva, frézování dřeva i náročné řezání a gravírování laserem. Tímto způsobem se upravuje nejen dřevo, ale i překližka, plexisklo a další materiály. Dokonalé provedení dovoluje spolupráci s renomovanými světovými designérskými a nábytkářskými firmami, které jsou velice náročné. Se schodišti, nábytkem nebo dřevěnými podlahami společnosti DIKADESIGN s.r.o., se proto můžete setkat opravdu po celém světě.

NC soustružení dřeva


Doplňky pro domácí pohodu

Interiérové doplňky, ke kterým patří svítidla či designové předměty na stůl, jsou vyrobené z klasických dřevěných materiálů i z exotických dřevin (americký ořech, wende, mahagon, zebrano). Do výrobního programu jsou zahrnuty i hračky pro děti a stylové ruské kuželky pro zábavu dospělých. Pro další zpracování je v nabídce kulatina v různých dřevinách, délkách a kvalitách. U všech výrobků není problémem kusová výroba, výroba malých sérií i statisícové zakázky. V poslední době jsou velice oblíbené dřevěné dekorace, které mají i svou nezastupitelnou funkci. K nim patří mlýnky na sůl a pepř, dřevěné misky na ovoce, různé talíře a stojánky na ubrousky. Pro romantické chvíle nebo i velkolepé rodinné oslavy se skvěle hodí dřevěné svícny netradičního stylu i provedení.

Řezání a gravírování laserem


Buďte nároční a chtějte pouze originalitu

Žádná uniformita, ale dokonalé designérské návrhy, které nadchnou i toho nejnáročnějšího zákazníka. U interiérových doplňků, které přicházejí do styku s potravinami, je zaručena zdravotní nezávadnost. Ošetření probíhá olejovoskem. Firmy, které se chtějí originálním způsobem prezentovat, mohou využít nabídku výroby reklamních předmětů se vkusně umístěným a vytvořeným logem. Reklamní předměty jsou dodávány včetně dárkového balení. Součástí nabízených služeb je i doprava výrobků na místo určení.Vydáno 11.06.2018
170 Zhlédnutí
Topováno 27.11.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vypalování laserem a široká nabídka dřevěných produktů

Vypalování laserem a široká nabídka dřevěných produktů
Společnost DIKADESIGN je firma, jejíž historie sahá do osmdesátých let. Nyní se specializujeme především na výrobu i prodej dřevěných soustružených, frézovaných a hoblovaných polotovarů pro výrobce schodišť, nábytku, hraček, svítidel i doplňků pro dřevěné podlahy.
PODSTRÁNKY

Designové bytové doplňky

Designové bytové doplňky
Dřevěné výrobky užitkové i dekorativní, designové bytové doplňky

Nábytkové komponenty

Nábytkové komponenty
Dřevěné hoblované, soustružené a frézované nábytkové komponenty

Řezání a gravírování laserem

Řezání a gravírování laserem
Řezání dřeva laserem, gravírování loga či nápisu ve vysoké kvalitě
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA DIKADESIGN s.r.o. Kamil Buchta
WEBOVÁ STRÁNKA
DIKADESIGN s.r.o.
www.dikadesign.cz
Adresa

Adresa

č. 393
Višňové 671 38

k.buchta@dikadesign.cz
+420 515 339 443


Najdete nás také zde:

ARES
captcha